Shen Min Kullananlar

Shen Min, antioksidan etki göstererek, saç diplerindeki dejenerasyonu engeller, kadınlar ve erkekler için iki ayrı formüle sahiptir.

Özellikleri:

  • Saç dökülmelerini engelleyen ve saç köklerini güçlendiren ürün, tablet halinde bulunmaktadır.
  • Ürünün dolaşım düzenleyici etkisi nedeniyle, saç diplerindeki kan akışını hızlandırıcı etki göstererek; saç köklerinin güçlenmesini sağladığı bilinmektedir.

İçeriği:

  • Hidrolize kolajen, biotin ve bioperin bulunmaktadır.

Kullanımı:

  • Günde iki kez ve yemeklerden sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
  • Saç köklerinde sıklaşma görülene kadar günde iki kez, sıklaşmanın gözle görülür hale gelmesinden sonra günde bir keze düşürülmesi gerekmektedir.

Yan Etkileri:

  • Belirtilen ciddi bir yan etkisi bulunmayan ürünün, diğer losyonlar veya ilaçlarla nasıl bir etkileşime gireceği konusunda bilgi edinmek üzere; muhakkak doktora danışılması gerekmektedir.
  • Kullanım esnasında beklenmeyen bir etki görülmesi durumunda, doktorla irtibata geçilmeli ve kullanıma ara verilmelidir.
Abone Olun
Bildir
12 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
arte
22 Ekim 2017 16:00

Şunu söylemeliyimki 5 aydır kullanıyorum 24 yaşındayım şaçlarım baya seyrek ve 5 ayda zerre faydasını görmedim her ay 100 lirayı çöpe attım sadece, şaçı yeni dökülmeye başlayanlan için yavaşlatması için kullanılabilir onun dşında çöp

Furkan
23 Temmuz 2017 23:47

Arkadaşlar ben 4 aydır kullanıyorum ve çok ciddi faydasını gördüm. Saç dökülmesini tamamen kesti ve saçları canlandırdı. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Tabi hapı kullanmadan önce dökülen döküldü ona yapacak birşey yok. Keşke 1 sene önce bilseydim bu hapı.

mehmet
21 Temmuz 2017 09:52

shen min kullanmaya baslayali sac dokulmesi daha fazla artti.kullanmayin

Berke Çimen
14 Temmuz 2016 10:09

Shenmin erkek kullanıyorum 5 ay oldu başlayalı. Dökülme neredeyse tamamen durdu. Üst tepe noktası ile yavaş yavaş kapanıyor şükür

gökhan
20 Temmuz 2016 11:05
Reply to  Berke Çimen

merhaba faydası oluyormu bende kullanmayı düşünüyorum yan etkisi oluyormu peki
bide almış olduğun ürünün resmini atarmısın rica etsem

Melih
18 Aralık 2016 14:04
Reply to  Berke Çimen

Kardeşim sadece bu hapimi. Kullaniyorsun banada doktor vermistide ben kullanmadim

Shen Min Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

inoxes

3.7/ 5 puanladı

doktor tavsiyesi ile kullanmaya basladigim sac dokulmesine karsi etkili tabletler. - Kaynak


berbora

3.7/ 5 puanladı

merhaba erkek tipi dokulme icin shen min bayan kullan ben kullandim erken menopoz yasadigim icin erkek tipi dokulme vardi cok azdi tepeler shen min 5 kutu kullandim cok memnunum cok ciddi sac cikti her goren ne kullandin diye soruyor ayrica ne kilo aldiriyor nede baska yerde sac cikiyor - Kaynak


gavgav

3.8/ 5 puanladı

bir de saç için özel vitaminler var. ben bir dönem shen min for woman kullandım. çok memnun kaldım. saçı içerden beslemek de çok önemli. - Kaynak