Shen Min Kullananlar

Shen Min, antioksidan etki göstererek, saç diplerindeki dejenerasyonu engeller, kadınlar ve erkekler için iki ayrı formüle sahiptir.

Özellikleri:

  • Saç dökülmelerini engelleyen ve saç köklerini güçlendiren ürün, tablet halinde bulunmaktadır.
  • Ürünün dolaşım düzenleyici etkisi nedeniyle, saç diplerindeki kan akışını hızlandırıcı etki göstererek; saç köklerinin güçlenmesini sağladığı bilinmektedir.

İçeriği:

  • Hidrolize kolajen, biotin ve bioperin bulunmaktadır.

Kullanımı:

  • Günde iki kez ve yemeklerden sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
  • Saç köklerinde sıklaşma görülene kadar günde iki kez, sıklaşmanın gözle görülür hale gelmesinden sonra günde bir keze düşürülmesi gerekmektedir.

Yan Etkileri:

  • Belirtilen ciddi bir yan etkisi bulunmayan ürünün, diğer losyonlar veya ilaçlarla nasıl bir etkileşime gireceği konusunda bilgi edinmek üzere; muhakkak doktora danışılması gerekmektedir.
  • Kullanım esnasında beklenmeyen bir etki görülmesi durumunda, doktorla irtibata geçilmeli ve kullanıma ara verilmelidir.
Abone Olun
Bildir
12 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Yağmur
11 Eylül 2018 11:48

Saç dökülme problemi sorunuyla uzun arayışlar sonunda karşılaştığım ve iyi ki karşılaşmışım dediğim bir ürün. bu ürüne ne anlatsam az kalır arkadaşlar samimi söylüyorum saç dökülme problemleri yaşayan uzatmak isteyenler için tek ürün shen min.

İrem Ozgun
2 Şubat 2018 13:13

Kardeşimin de saçında dökülmeler vardı . O shen min kullanmya başladı . Sonuçları bekliyoruz bakalım . Sizlere sorum bunu bende kullansam sıkıntı çıkar mı ? Benim saçlarımda dökülm poblemi yok ama çok seyrek . Shen min işe yarar mı acaba

Cahit Ersöz
24 Ocak 2018 10:11

Bende saç dökülmesinden şikayetçi olanlar arasındanım. Saçımı uzatıyorum, sürekli bakım kremleri kullanıyorum. 2 gündür saçımda normalin üzerinde bir dökülme görülmekte . Shen min dökülmelerde gerçekten işe yarıyor mu ? Kullanan arasında etkisini görenler var mı?

İsmet Orman
21 Ocak 2018 00:18

Saçlarım dökülmeye başladı . Erken yaşta böyle olunca ilerleyen yaşlarda başınca hiç saç kalmamasından şüpheleniyorum. Bu ilacı yeni kullanmaya başladım . Başa sürülen kremleri vs. sevemedim bir türlü . Shen Min kullananlar kaç gün sonra etkisin görmeye başladınız ?

Shen Min Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

inoxes

3.7/ 5 puanladı

doktor tavsiyesi ile kullanmaya basladigim sac dokulmesine karsi etkili tabletler. - Kaynak


berbora

3.7/ 5 puanladı

merhaba erkek tipi dokulme icin shen min bayan kullan ben kullandim erken menopoz yasadigim icin erkek tipi dokulme vardi cok azdi tepeler shen min 5 kutu kullandim cok memnunum cok ciddi sac cikti her goren ne kullandin diye soruyor ayrica ne kilo aldiriyor nede baska yerde sac cikiyor - Kaynak


gavgav

3.8/ 5 puanladı

bir de saç için özel vitaminler var. ben bir dönem shen min for woman kullandım. çok memnun kaldım. saçı içerden beslemek de çok önemli. - Kaynak