Shiseido BB Krem Kullananlar

Shiseido BB Krem BB kremler ile kozmetik güzellik ürünlerine olan bakış açısı değişmiş, bu ürünler oldukça popülerlik kazanmıştır. Cilt bakımları ve makyaj için ayrı ayrı kullanılan pek çok ürün mevcut olmasına rağmen BB kremler bu iki olguyu birleştirmiş, hem cilt bakımı için etkili olurken hem de koruyucu bir etki yaratmaktadır. Oldukça etkili olan BB kremler pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Shiseido BB krem de bu kategoride yer alan ve oldukça etkili olan bir güzellik ürünüdür.

Çok Yönlü Fayda

BB kremler Asya’ya kadar uzanmakta ve güzellik biliminde Japonya’nın temsilcisi olan bir marka Shiseido, cilt bakımı üzerine pek çok ödül almış uzman bir markadır. Makyaj sonuçlarından alınan etkiler ve cilt bakımında da mükemmel bir etkiye sahip olan Shiseido BB Krem cildiniz üzerinde koruyucu, mükemmelleştirici ve sarıcı üçlü aktifleri içermektedir. Bu sayede oldukça iyi bir koruma sağlamaktadır.

Koruması çok

30 koruma faktörü ve benzersiz antioksidan içeriğine sahip olan bu ürünün kullanımı sonrasında ciltteki gözenekli yapıda azalma görülmekte ve cildin gün boyunca nemini koruması sağlanmaktadır. Oldukça hafif ve yağsız bir dokuya sahip olan bu BB krem oksidasyona karşı Tiyotorin ve gül elması yaprağı özlerini içermektedir. Dermatolojik açıdan test edilmiş olan bu ürün komedojenik olmayan bir üründür.

Özellikleri ve Avantajları

Çok yönlü bir krem olan Shiseido Krem cildinizin daha canlı, etkili bir şekilde nemlendirilmiş olarak görünmesine yardımcı olurken zararlı UV ışınlarına karşı da koruyucu bir etki yaratmaktadır. Alınan makyaj uygulamalarının sonuçları ve cilt bakımları sonrasında fark edilen sonuçlar dikkate alındığında oldukça etkili ve mükemmel bir ürün olduğu görülmektedir.

Üstün teknoloji

  • Daha sağlıklı, parlak ve canlı bir cilt görünümü kazandırır.
  • Cildinizin gün boyunca nemli kalmasına yardımcı olan bu ürünle rahatsızlık hissi söz konusu olmamaktadır.
  • Gözenekli cilt yapısının azalmasına yardımcı olur.
  • Cilt üzerinde bütünleştirici bir etki yaratır ve dengeli bir ton kazanmasına yardımcı olur.
  • Güneş koruma faktörü içeren ürün 30 faktördür.
  • Oldukça hafif olan ürünün yağsız bir dokusu vardır.

Özelliği çok

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Shiseido BB Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

fashionfromsmyrna

2.95/ 5 puanladı

aaa tamam bunu almam ben de benm cildim de yaglı zaten:) - Kaynak


Alara123

4/ 5 puanladı

shiseido bb krem kullanıyorum çok memnunum az kaldı arayış içerisine girdim bende ama güneş kremi ve pudraya geçiş yapıcam elimdeki ürünleri bitirmem lazım yoksa bozulcak - Kaynak


Still

3/ 5 puanladı

iyidir guzeldir ama yasli ciltler icin bir seri uretmistir ki bu seriyi uyanik kozmetikciler* gencecik kizlara satmakta ve ciltlerini muşmulaya çevirmektedirler. - Kaynak


Darxide

3.4/ 5 puanladı

bir röportajında nebahat çehre'nin de cilt bakım ürünlerini tavsiye ettiği marka. - Kaynak