Siberian Health Ürünleri Kullananlar

Siberian Health Ürünleri, Rusya merkezli bir firmadır. Dünyanın 46+ ülkesinde faaliyet göstermektedir. Danışman ( Satış Temsilcisi ) sistemine sahiptir. Ürün satışından üyelerine kar payı dağıtmaktadır. 363 adet ürün yelpazesi vardır.Ürünlerin çoğu besin takviyesi, kişisel bakım ürünleri, bitki çayları ve kozmetik bakım ürünlerinden oluşmaktadır. 1996 yılında kurulmuş olan şirketin bazı ürünleri aşağıda özetler halinde listelenmiştir.  Siberian Health Ürünleri kullananlar varsa değerli yorumlarını sitemize iletebilirler.

Özellikleri, Faydaları, Çeşitleri, Fiyatları:

Ürün ağı çok geniş olduğu için sadece bazı ürünleri açıklanmıştır. Tüm ürünleri incelemek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Siberian Health Renaissamce Triple Set 150 TL

Formula 1, Formula 2 ve Formula 3 olarak iki ayrı üründen oluşan bir besin takviyesi setidir. Vitamin + mineral + bitki ekstreleri kullanılarak üretilmiştir. Yetişkinler için kullanımı uygun olup Formula 1 sabah, Formula 2 akşam saatlerinde ikişer kapsül bol su ile birlikte içilmelidir. Formula 3 ise her sabah ve akşam birer kapsül şeklinde tüketilebilmektedir. Her ürün 60 kapsül barındırmaktadır. İçerikleri ise şu şekilde sıralayabiliriz; Kuşekmeği Otu, Dulavrat Otu, Yeşil Çay Yaprağı, Maydanoz, Yabani Kekik, Limon Kabuğu, Sarı Kantaron, Meryem Ana Dikeni Tohumu, Ahudu Yaprağı.

  • Siberian Health Lymphosan Pure Life 25 TL

80 gr içeren şişelerde satılan gıda takviyelerinden olup Ekinezya, Mayıs Papatyası, Yer Elması, Sinameki ve Dulavrat otunun birleşimi kullanılmıştır. Günde bir defa bir çay kaşığı 200 ml ılık su ile ( çırpıcı mutfak aletleri ile ) karıştırılarak içilmelidir.

  • Siberian Health Paracleance Triple Set 51 TL

Üç farklı üründen oluşan bir settir. Set içerisinde bulunan ürünler sırası ile Paracleans, Phytopar ve Enterovit’tir.  Birinci ürün 30, ikinci ürün 60 kapsül bulundurmaktadır. Üçüncü ürün ise 200 gr içeren şişelerdedir. Ekinezya, Kırmızı Ayı Üzümü, Karanfil, Greyfurt, Kırmızı Yonca, Frenk Üzümü, Mayıs Papatyası ve Bal ürünlerin ana etken maddeleri olup +30 bitki ve formül içermektedir.

  • Siberian Health Kuşburnulu Karışık Bitki Çayı Aminai EM 12 TL

25 adet süzen poşet bulunan kutularda satılmaktadır. Kuşburnu dışında Sarı Kantaron ile güçlendirilmiştir. Demleme usulü günde 1 – 3 fincan içilmesi yeterlidir.

  • Siberian Health Synchorivitals

Bu seri 7 farklı ürün içermektedir. Her serinin fiyatı farklıdır. Kapsül formunda olup şişelerdedir. Bitki ekstreleri ile elde edilmiştir. Her ürünün içerisindeki bitkiler farklıdır. 21 ile 72 TL arasında değişen fiyat yelpazesine sahiptir.

  • Siberian Health Bacak Jeli 20 TL

Susam, ltın Otu, Siyah Mürver bitkilerinin yanı sıra +7 bitki ekstresi ve yağı kullanılarak üretilmiştir. Ayak yorgunluğu – bacak yorgunluğu ve masaj ürünü olarak kullanıma uygundur. Temiz – kuru ciltlere masaj hareketleri eşliğinde sürülebilir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör