Siliskar Jel Kullananlar

Siliskar Jel, 50 gr içeren merhem tüplerinde satılmaktadır. Ana etken maddesi Dimetikon olan ürün deri bütünlüğüne zarar verebilecek etkenlerin ortadan kaldırılması – engellenmez ve tedavilere ek olarak uygulama imkanı sunmaktadır. Yara yüzeyinin üzerini kaplayarak kısa sürede kurur ve enfeksiyon oluşumlarına karşı cilt yüzeyini korur. Siliskar Jel kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 53 TL’den başlayan fiyatlarla.

Siliskar Jel Özellikleri:

  • Non steril yapıda bir üründür.
  • Suya dayanılı formdadır.
  • Cerrahi operasyon sonrası, deri hastalıkları sonucu, yara – kaza gibi etkenler sonucu deri yüzeylerinde oluşan skar ve keloidlerin engellenmesi ve tedavisine yardımcı olmasına yönelik kullanılmaktadır.

Kullanımı:

  • Dikiş alındıktan sonra veya yara tamamen kapandıktan sonra 3 – 6 ay boyunca günde iki defa hafifçe sürmeniz yeterlidir. Söz konusu süre 12 aya kadar uzatılabilir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

7
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

1 Başlık Sayısı
6 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
5 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Reyhan

Birhaftadir kullanıyorum çokta memnun kaldım şaşırtıcı bir iyileşme oldu

Nuri

merhaba bende contratubex yara izi kremi var yuzumdeki yara icin aldim ama plastik cerrahi silikar kremini onerdi siz hangisini tavsiye edersiniz ne icin kullanmistiniz siz

Güneş

bizde de contractubex vardı plastik cerrahi siliskar jel önerdi, bu iki jelin etken maddesi birbirinden farklı olduğu için herhalde ne yaptıklarını biliyorlardır diye bana söylendiği üzere siliskar jeli aldım kullanıyorum.

Nuri

merhaba güneş hanim siz sadece siliskarimi kullanıyorsunuz suan ben gece bir kiz contratubexi gunduzleride siliskari kullaniyorum 2 kez contratubex gunese karsi cok hassas oldugu icin sadece gece kullanıyorum bi kac doktor sorun olmayacagini söyledi ama bilemiyorum tam olarak

Didem

Siliskar ise yariyomu gecirdimi izlerinjzj

Nuri

siz ne icin kullanicaksiniz hangi ilaci aldiniz gorustunuzmu doktorla

Ewin

Siliskar daha iyi bence contratubex kullandım faydasını görmedim maalesef 🤔😕 şimdiden geçmiş olsun inşallah ☺️