Sinomyrtol Kullananlar

Sinomyrtol, bir besin takviyesidir. Kapsül formundadır. Ürünün resmi tanıtım ve satış sitesinde yeterli veri olmadığı için içerikteki bitki yağları araştırılarak aşağıda listelenmiştir. İlaç değildir, hastalıkları önleyemez ya da tedavi edici özellikler sunamaz. Sinomyrtol kullananlar bağışıklığın desteklenmesine yardımcı bir ürüne sahip olabilirler.

Fiyatı:

  • 19 TL’den başlayan fiyatlarla. 20 kapsül içeren ambalajlarda.

İçeriği:

  • Okaliptüs, Limon, Mersin, Portakal Yağları

Sinomyrtol Özellikleri, Faydaları:

Gıda takviyesidir. Aşağıda yer alan bilgiler editörümüz tarafından “ formül baz alınarak “ araştırılmış ve yazılmıştır;

  • Okaliptüs Yağı: Bronşit, astım gibi üst solunum yolları fonksiyonlarına ait tahribatın giderilmesine yardımcı olur. Sinüzit, grip, nezle’de etkilidir. Antibakteriyel yapıdadır.
  • Limon Yağı: Siğil oluşumlarının giderilmesine yardımcı olur. Diş lekelerinin azaltılmasında etkilidir. Cildin ferahlatılmasına yardımcı olur. Tırnak ve cilt sağlığını destekler. Antiseptik formdadır. Şişlik – ödem giderme özelliklerine sahiptir.
  • Tatlı Portakal Yağı: Hafif ve doğal formda bir antidepresandır. Anksiyete kaygı durum bozukluklarının azaltılmasına yardımcı olur. İltihap giderme, spazm giderme, enfeksiyonlara karşı etkinlik, sindirim düzenleme, cinsel fonksiyonları destekleme, toksinlerin uzaklaştırılması, kabızlık giderme, mide sorunlarının azaltılması, mesane fonksiyonlarının desteklenmesi, selülitlerin azaltılması, idrar yolları enfeksiyonlarının azaltılması, cilt ve saç sağlığının desteklenmesine yönelik özelliklere sahip olup antiseptik formdadır.
  • Mersin Yağı: Bronşit gibi akciğer hastalıklarının azaltılması – giderilmesi, mikrop öldürme, yara iyileşme sürecinin arttırılması, kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesi, bel soğukluğunun giderilmesi, ishal önleme, mide ağrısı azatlıma, mesane iltihabının giderilmesi, kanama durdurma, sinir sistemini destekleme gibi özelliklere sahiptir.

Kullanımı:

  • Günde 1 – 3 tablet arası farklı saatlerde tok karnına bol su ile birlikte içilmelidir. İçerikte yer alan maddelere karşı alerjiniz var ise kullanmayınız.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
14 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Elif Altınsoy
13 Şubat 2021 09:30

Sinüzit ve alerji sorunum vardı.Avukatım ve alerji ilaçlarını gece bile alsam ertesi güne uyku hali yapıyordu.KBB uzmanım Synomrytol’ü tavsiye etti.Sorunlarıma 1 paket henüz bitmeden çözüm olmaya başladı.