Sinomyrtol Kullananlar

Sinomyrtol, bir besin takviyesidir. Kapsül formundadır. Ürünün resmi tanıtım ve satış sitesinde yeterli veri olmadığı için içerikteki bitki yağları araştırılarak aşağıda listelenmiştir. İlaç değildir, hastalıkları önleyemez ya da tedavi edici özellikler sunamaz. Sinomyrtol kullananlar bağışıklığın desteklenmesine yardımcı bir ürüne sahip olabilirler.

Fiyatı:

  • 19 TL’den başlayan fiyatlarla. 20 kapsül içeren ambalajlarda.

İçeriği:

  • Okaliptüs, Limon, Mersin, Portakal Yağları

Sinomyrtol Özellikleri, Faydaları:

Gıda takviyesidir. Aşağıda yer alan bilgiler editörümüz tarafından “ formül baz alınarak “ araştırılmış ve yazılmıştır;

  • Okaliptüs Yağı: Bronşit, astım gibi üst solunum yolları fonksiyonlarına ait tahribatın giderilmesine yardımcı olur. Sinüzit, grip, nezle’de etkilidir. Antibakteriyel yapıdadır.
  • Limon Yağı: Siğil oluşumlarının giderilmesine yardımcı olur. Diş lekelerinin azaltılmasında etkilidir. Cildin ferahlatılmasına yardımcı olur. Tırnak ve cilt sağlığını destekler. Antiseptik formdadır. Şişlik – ödem giderme özelliklerine sahiptir.
  • Tatlı Portakal Yağı: Hafif ve doğal formda bir antidepresandır. Anksiyete kaygı durum bozukluklarının azaltılmasına yardımcı olur. İltihap giderme, spazm giderme, enfeksiyonlara karşı etkinlik, sindirim düzenleme, cinsel fonksiyonları destekleme, toksinlerin uzaklaştırılması, kabızlık giderme, mide sorunlarının azaltılması, mesane fonksiyonlarının desteklenmesi, selülitlerin azaltılması, idrar yolları enfeksiyonlarının azaltılması, cilt ve saç sağlığının desteklenmesine yönelik özelliklere sahip olup antiseptik formdadır.
  • Mersin Yağı: Bronşit gibi akciğer hastalıklarının azaltılması – giderilmesi, mikrop öldürme, yara iyileşme sürecinin arttırılması, kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesi, bel soğukluğunun giderilmesi, ishal önleme, mide ağrısı azatlıma, mesane iltihabının giderilmesi, kanama durdurma, sinir sistemini destekleme gibi özelliklere sahiptir.

Kullanımı:

  • Günde 1 – 3 tablet arası farklı saatlerde tok karnına bol su ile birlikte içilmelidir. İçerikte yer alan maddelere karşı alerjiniz var ise kullanmayınız.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
13 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Semahat
26 Mart 2019 00:27

İlaç alerjim olduğu için sinüzit için antibiyotik verilemedi.Sadece okyanus suyu verildi.Eczacımın tavsiyesiyle aldım ve kullanıyorum. 3 gündür kullanıyorum. Büyük ölçüde faydasını gördüm.Kullanmaya devam ediyorum.

Arzu
25 Mart 2019 10:02

Eczacı arkadaşım 2 kutuyu aralıksız içmemi söyledi. Günde 2 kere. Üzerinden 5 ay geçti sonuç mükemmel. Tavsiye ederim

Melike
9 Şubat 2019 02:04

İki gündür kullanıyorum. Sinüzit ve alerjik rinit hastalığım var. Yıllardır burun akıntımla başa çıkabilmek için uğraştım. Kullanmadığım ilaç kalmadı antibiyotikler bile hiçbiri fayda görmezken, daha şimdiden çok iyiyim.

Ali
28 Mart 2019 11:27
Reply to  Melike

Melike hanım selamlar,
Benimde sizdeki sorunların ikisi de var eczacim b verdi sinomyrtol u ama henüz kullanmadım.
Ne kadar sürede faydasını gördünüz?
Geçmiş olsun bu arada…

Efe
31 Ocak 2019 12:04

Dün kullanmaya başladım, hiç bir değişiklik olmadı. Bitkisel ilaçlar uzun sürede etki gösteriyor zannedersem.

Faruk
17 Şubat 2019 07:50
Reply to  Efe

Kardeşim ben dün akşam kullanmaya başladım. Eczaneci arkadaşlar toplamda 4 kutu kullanılması gerektiğini söylediler hiç ara vermeden. Ben din görevlisiyim. Bu sabah ezanını okurken sesimde müthiş bir açılma vardı ben bile inanamadım.

Suzi
24 Ekim 2019 20:55
Reply to  Faruk

Ben şimdi kulanmaya başladım ilerki zamanda gorecez inşallah iyi gelir

altuğ çimen
29 Şubat 2020 14:00
Reply to  Efe

dün mü ((: 1 günde ne gibi bir etki bekliyorsunuz