Sivilce Hapı Kullananlar

Sivilce Hapı, akne tedavisinde kullanılan ilaç formları olduğu gibi ilaç sayılmayan ancak sivilceler için geliştirilmiş cilt bakım ürünlerine yönelik haplar da bulunmaktadır. Ancak bakım ürünleri kategorisine giren haplar tedavi edici özellikler sunamamaktadır. Hapların içeriği genel olarak değişiklik gösterse de birçok sivilce ilacının içerisinde ana etken madde olarak kimyasal formüller kullanılmaktadır. Yan etkileri oldukça yüksek ilaçlardır. Doktor onayı almadan kesinlikle kullanılmaması tavsiye olunur. Sivilce Hapı kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Sivilce Hapı Özellikleri:

  • Sivilcelerin oluşumunda etkili bakteri türlerinin ciltten uzaklaştırılmasını sağlayarak işe başlayan ilaçlar ikinci olarak cildin yağ dengesini kontrol altına alarak aşırı yağlanmadan oluşan aknelerin giderilmesini sağlamaktadır. Bu aşamada ciltte aşırı kuruma, cilt derisinin soyulması gibi hafif derecede yan etkiler gösterebilirler. Bu yan etkiler oldukça doğal olmakla birlikte bazı sivilce ilaçları daha büyük yan etkiler oluşturabilmektedir. Bu nedenle doktorunuza tarafından reçete edilmedikçe kesinlikle kullanmamanız gereklidir.
  • Her hap kendi kullanım talimatına özgüdür. Doktorunuzun size belirttiği şekilde kullanınız.

Sitemizde yer alan bazı sivilce haplarını aşağıda bulabilirsiniz. İncelemek istediğiniz ilaca / ürüne tıklamanız yeterlidir;

Noacne Merhem

Çinko Oksit Krem

isotrexin Krem

Betasalic Losyon

Albitrol

Acnedur

Cleocin T

Oximin Jel

Benzalin Topikal Jel

Monodoks

Roaccutane

Benzamycin

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör