Skin79 BB Krem Kullananlar

Skin79 BB Krem görünüş günümüzde herkesin önem verdiği konuların başında gelir. Hem bayanlar hem de erkekler sürekli olarak sosyal yaşamda aktif oldukları için görünüşlerinin daha düzgün olmasına dikkat ederler. İnsanlar kişisel bakımlarını doğru uyguladıkları sürece daha hoş bir görünüşe sahip olacaklardır. Unutmayın ki hiç kimse çirkin değildir. Sadece istediği görünüme ulaşmak için ya uğraşmıyordur ya da yaptığı bakımları yanlış uyguluyordur. Birçok kadın günlük yaşamında dışarı çıkmadan önce makyaj yapma ihtiyacı hisseder. Ancak makyaj malzemelerinin çoğu cildin zarar görmesine neden olabilir. Özellikle makyaj yaparken tabanda kullanılan bb krem seçiminin doğru olması cildinizin yağ dengesi için oldukça önemlidir. Dünya üzerinde birçok kadının tercihi olan Skin79 BB krem cildinizde pürüzsüz bir makyaj etkisi yaratacaktır.

Doğru Makyajın Etkisi

Çoğu kadın makyaj yapmayı sever ve bir alışkanlık haline getirmiştir. Ancak makyaj yapmak kadar önemli olan konulardan biri de doğru makyaj yapmaktır. Kullanılan ürünlerin kalitesi ve doğru uygulanışı makyajın daha hoş olmasına yardım eder. Sizde Skin79 BB krem ile cildinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Cildinizde oluşan lekelerin kapanmasında yardımcı olur. Farklı tenlere uygulanışı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde birçok kadının tercih sebebi olmuştur.

Cildinizi Önemseyin

                Cildimiz bizim için en önemli hazinelerdendir. Bu nedenle ona bakım yaparken yıpratmamak oldukça önemlidir. Makyajda ne ışıltılı ne de mat duran Skin79 BB krem cilt sorunlarını kapatırken sizlerin daha hoş bir görünüşe kavuşmanızda yardımcı olacaktır. Kullananların çoğunun memnun olduğu ürün yumuşak dokusuyla cildinize daha hoş ve taze bir görünüm sunar.  Sizde yaptığınız makyaj ile doğru uygulama yapıp daha hoş görünmek istiyorsanız kullanacağınız ürünlerin kalitesine dikkat edin ve makyaj yaparken de cildinizi koruyun.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Skin79 BB Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

dark red

3.7/ 5 puanladı

diğer güney kore menşeli kozmetik markalarının aksine cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik daha çok çeşit bb kremi olan markadır; fakat olumsuz bir özelliği olarak her bir çeşit bb kremin tek renk seçeneği mevcuttur. türkiye ofisi ankara'dadır. şu adresten online alışveriş yapılabilmektedir. ayrıca her alışverişte müşteriye birkaç seçenek arasından bir adet tester isteme hakkı sunar. - Kaynak


seymanur00

3.7/ 5 puanladı

Ilk ayın 2 sinde yazmışım suan 26 si duzenli olarak sabahlari cildimi temizleyip kullaniyorum bi de gerekli zamanlarda iste diyelim. cildim resmen dengeye girdi tazelendi berraklasti. kasiyer kadın (fondoten kullanmam gunluk hayatta) fondotenimin markasını sordu hosuma gitmedi degil :) ki ben normalde krem suremeyen insanım çoğu sivilcelenme yag bezesi yapar asiri kuru bi cilt tipim olmasına rağmen. Ben çok beğendim hatta bitmek uzere paraya kiyip bi tane daha alcam bi daha mi bu yasa gelcez cnm :) - Kaynak