Solante Güneş Kremi Kullananlar

Solante güneş kremi, etkin olarak UVA-UVB ışınlarına karşı cildi korurken özellikle yağlı, sivilceli cilt tipleri için yağ dengeleyici etkisi ile de büyük bir katkı sağlamaktadır. Solante Güneş Kremi kullananlar her cilt tipine uygun içerikleri ile uygun güneş koruma sistemlerine sahip olabilirler. Cilt lekelerine karşı etkin bir rol oynayan Solante güneş kremi yağsız, suya dayanıklı ve hipoalerjeniktir. Güneş kremi etkisini tüm serisine ekleyen Solante, aynı zamanda birçok cilt tipine uygun olarak serilerini çıkarmıştır. Özellikle akne konusunda ve ciltte oluşan lekelenmelerden şikayetçi olanlar için kullanım sahası daha yoğun olan Solante güneş kremi, Telerubor serisiyle kızarıklık giderici, Atopik serisiyle akne giderici olarak çeşitli serilere ayrılmıştır. Cilt tipinize göre uygun olan Solante serisini doğru olarak seçmelisiniz.

Solante Güneş Kremi Çeşitleri Nelerdir?

 • Pigmenta Sun Care SPF 50+ : 50 faktörlü güneş kremi, koyu cilt lekelerini giderici etki.
 • Acnes Sun Care SPF 50+: 50 faktörlü güneş kremi, akne giderici etki.
 • Solante SPF 50+ Losyon: 50 faktörlü güneş losyonu, antioksidan ve cilt besleyici etkisi.
 • Telerubor SPF 50+ Losyon: 50 faktörlü güneş losyonu, kızarıklık giderici etkisi, geniş kılcal damar tedavi etkili.
 • Pregna SPF 50+ Losyon: 50 faktörlü güneş losyonu, hamilelik dönemi kloazma giderici etkisi.
 • Acnes Tinted SPF 50+ 50 faktörlü güneş losyonu, sivilce eğilimli ciltler için, kapatıcı etkili.

Solante Güneş Kremi Fiyatı:

 • 89 TL’den başlayan fiyatlarla.

Solante Güneş Kremi Çeşitleri:

 • Solante Gold SPF 50+ Creal 150 ml 94,53 TL

Yağsız yapıdadır. Ciltte rahatsızlık hissi uyandırmaz. Suya karşı dayanıklı olup yüksek koruma faktörleri içerir.

 • Solante İmmuna SPF 50+ Güneş Losyonu 150 ml 113,52 TL

Hassas cilt tipleri için geliştirilmiş bir güneş koruyucudur. Spesifik formda İmmünolojik koruma imkanı sunar. Antioksidan değerlere sahiptir.

 • Solante Pigmente Tinted Lotion SPF 50+ 150 ml 113,52 TL

Koyu beneklenmeler, cilt lekeleri, yaşlılık lekelerine karşı geliştirilmiş renkli günei kremidir. Kamuflaj özelliklere sahiptir. Ciltteki olumsuz görüntülerin kamufle edilmesini sağlar. Renk değişimlerinin kontrol altına alınmasına yardımcı olur. Ultra nemlendirici etkilere sahiptir. Parfüm içermez. Hassas cilt tipleri için uygundur.

 • Solante Acnes Sun Care Lotion SPF 50+ 150 ml 113,52 TL

Yağlı, karma, aşırı yağlı, akneli ve akneye yatkın ciltler için üretilmiştir. Anti aging sistemlerle güçlendirilmiş olup cildin daha mat görünmesini sağlar. Yağ dengesinin kurulmasına yardımcı olur. Antioksidan komplekslerle elde edilmiştir.

 • Solante Telerubor SPF 50+ Losyon 150 ml 113,52 TL

Hassas yapıdaki cilt tipleri için geliştirilmiştir. Kızarıklık problemi yaşayan bireylerde kullanımı uygundur. Yağsız yapıda olup suya dayanıklıdır. Cildin yaşlılık etkilerine karşı korunmasına yardımcı olur.

 • Solante Pigmenta Lotion SPF 50+ 150 ml 113,52 TL

Leke görünümlerinin azalmasına yardımcı olan formüle sahiptir. Lekeli ciltlerde kullanımı uygundur. Anti aging değerlere sahiptir. Yağ dengesini kurararak tüm gün nemlendirici özellikler sunar. Cilt lekelerinin açılmasında aktif rol alır. Toksinlerin atılmasını hızlandırır.

 • Solante Telerubpr SPF 50+ Losyon 150 ml 113,52 TL

Renkli güneş koruyuculardan biridir. Kızarıklığa yatkın ciltler için üretilmiştir. Cildin rahatlatılması ve korunmasında etkilidir. Gün boyu nemlendirme hizmeti sunar.  Cildin yatıştırılmasına yardımcı olur.

 • Solante Adults SPF 50+ Losyon 150 ml 94,53 TL

Tüm ciltler için kullanıma uygundur. Sadece yetişkinler içindir. Renklendiriciler içermez. Cildin ferahlatılmasında etkilidir. Cildin mekanizmasını güçlendirici özellikler sunar. Antioksidan komplekslerle güçlendirilmiştir. Hipoalerjenik yapıdadır.

 • Solante Bebek Losyonu SPF 30+ 150 ml 94,52 TL

Hassas bebek ciltlerine uygun olarak formüllendirilmiştir. Cildin beslenmesine yardımcı olarak nem dengesini oluşturur. Prafüm içermez.

 • Solante Acnes Tinted SPF 50+ 150 ml 113,52 TL

Cilt kusurlarının kapatılmasına yardımcı olur. Akne eğilimli ciltler için geliştirilmiştir. Aşırı yağlı, yağlı, karma, akneli ( sivilceli ) ciltlerde uygulanabilir. Sivilce oluşumlarının önlenmesine yardımcı olarak sebum dengesinin kurulmasında aktif rol alır. Cilt kusurlarının kapatılması ve matlığın arttırılmasında etkili olup suya dayanıklıdır. Leke görünümün azaltılmasına yardımcı olur. Anti aging ve antioksidan içeriğe sahiptir.

 • Solante Çocuk Losyonu SPF 30+ 150 ml 94,52 TL

Çocuk ciltleri için geliştirilmiştir. Paraben benzeri maddeler içermez. İmmünolojik filtrelerle güçlendirilmiştir. Nem dengesinin sağlanmasına yardımcı olarak cildi besler. Cildin yumuşatılmasına yardımcı olur. Patentli formüllere sahiptir.

 • Solante Laser – Peel SPF 50+ Sun Care Lotion 150 ml

Lazer epilasyonlar, peeling gibi işlemlerden geçirilmiş ciltlerin güneşten korunmasına yardımcı olur. Yağsız ve suya dayabıklı yapıda olup parfüm içermez. Cildin canlılığını arttırır. Hassas ciltler dahil tüm ciltlerde kullanılabilir.

 • Solante Antiox Sun Care Lotion SPF 50+ 150 ml

Anti aging sistemlerle güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Yaşlılık etkileri ile mücadeleye yardımcı olur. Cildin canlandırılması, nemlendirilmesi ve beslenmesine yardımcı olur. Tek uygulama ile gün boyu güneşin zararlı etkilerine karşı korunma imkanı sunar. Cildin pürüzsüzlüğünü arttırır.

 • Solante Pregna SPF 50+ Losyon 150 ml

Hassas ciltler için kullanılan bir güneş kremi olup mineral kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Cilde zarar veren etkenlerle mücadele ederek cildin yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü arttırır. Sivilceye neden olmaz. Yağsız formdadır. Hipoalerjenik yapıdadır.

 • Solante Atopica SPF 50+ Losyon 150 ml

Atopik, aşırı hassas, alerjik, kuru ve çok kuru cilt tiplerinde kullanıma uygun olan bir güneş koruyucudur. Cildin bariyer dengesini kuvvetlendirir. Kuvvetli nemlendirici özellikler sunarak yaşlılık ile mücadeleye yardımcı olur.

 • Solante İrrita Sun Care Lotion SPF 50+ 150 ml

Hassas ciltler için güneş koruma özelliklerinin yanı sıra nemlendirici özellikler sunmaktadır. Cildin gençleştirilmeisne yardımcı olur. Onarım gerektiren tüm yıpranmış ciltlerde kullanılabilir. Peeling gibi kimyasal işlemlerden geçirilmiş ciltlerde kullanımı uygundur.

 • Solante Adults SPF 30+ Losyon

Tüm yetişkin ciltlerde kullanılabilen bir güneş koruma ürünüdür. Patentli olup yağsız yapıdadır. Yapışma hissi bırakmaz. Suya dayanıklıdır. Cildin ferahlatılmasına yardımcı olur. Antioksidan içerikleri ile cilt savunmasını arttırır.

 • Solante Actinica Sun Care Lotion SPF 50+

Aknitik Keratozku ve bu tür sorunlar yaşayan ciltler için geliştirilmiş bir güneş koruyucudur. Yağsız yapıdadır. Anti aging özelliklere sahiptir. Cilde zarar veren bakteri, toksin, mikrop ve UVA – UVB ışınlarına karşı etkilidir. Leke görünümlerinin azaltılmasına yardımcı olarak nem kapasitesini güçlendirir.

 • Solante Adults SPF 50+ Creme

Tüm ciltlerde kullanılabilen krem formunda bir güneş koruyucu olup suya dayanıklıdır. Cilt olumsuzluklarının giderilmesine yardımcı olur.

Solante Güneş Kremi Özellikleri, Faydaları:

 • Solante güneş kremi pigmenta ile pigmentasyon derecelerinin arttırılması sağlanarak cildin yenilenmesi desteklenebilir.
 • Solante leke giderici güneş kremi özelliklerine shaip birçok çeşidi yer almaktadır.
 • Solante tele-rubor hassas cilt tipleri için uygundur.
 • Solante güneş kremi en ucuz havale – peşin ödemelerle internet sitelerinden alınabilir.
 • Solante acnes grubu güneş koruyucuları sivilcelerin önlenmesi ve giderilmesine yardımcı olan içeriklerle güçlendirilmiştir.
 • Solante pregna çeşitleri alerjik ve kuru yapıdaki ciltlerin dengesinin kurulmasına yardımcı olur.

Solante Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

 • Güneşe çıkmadan önce tüm yüz ve açıkta kalan alanlarınıza hafifçe yediriniz. Suya girmedikçe aynı gün tekrar uygulamaya gerek yoktur.

Tüm güneş kremlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

139 Yorum - "Solante Güneş Kremi"

  Abone Olun  
Bildir

Bu kremi biz ailecek kullanmak için alacağız . Ya z geldi sayılır buralara artık güneş kremi şart oldu . Solante güneş kremi verimli midir ? Bir de 7 yaşında çocuğumuz var . Güneş krminin onu etkilemeşi için hangisini kullanmamız gerekir , hangisi daha kalitelidir?

Solante leke giderici güneş kremi kullanan var mı ? Ben hem yüzüm için hem de omuzlarım için kullanmayı düşünüyorum. Yüzümü tahriş eder mi ? Bir de omuzlar ve kol için kullanılır mı?

Ben sivilceler ve sivilcelerin bıraktığı izler için kullanmak istiyorum. Bu konuda daha önce kullanıpta sonuç alan vaar mı ? Solante güneş kremi sivilce lekelerine iyi gelir mi? Aynı zamanda güneş kremide alacağım için ikisini de tek bir kremle aradan çıkartmak istiyorum.

Arkadaslar ben siyah renkli olanini kullandim cildimi mahvetti lekelendi daha cok yuzum bitiremeden cöpe atmak zorunda kaldim

Merhaba arkadaşlar . Ben akdeniz bölgesinde yaşıyorum ve işim gereği ile çevre illerde çalışmak zorunda kalıyorum. İşimiz dışarda oluyor, yani güneş altında. Kendimi korumak adına güneş kremi sipariş veriyim diyorum. Akdeniz bölgesi için kaç faktör krem önerirsiniz ? Solante Güneş Kremi kullanan varsa onlarında yorumlarını dinlemek isterim.

Geçen yaz tatile gittiğimizde sürekli denize girmiştik günün her saatinde. Haliyle yanıkların oluşması da gecikmedi. Öyle olunca girdik bir markete güneş kremi aldık . Ama markasızlığından mıdır yoksa faktöründen midir bilemedim , hiç etkisi olmadı . Belki de zaten yandığımız için biz hissedememişizdir. Bu krem nasıldır ? Diğer yaz için ve güneşli havalarda kullanmak için alacağım . Normalde güneşli havada dışarı çıktığımda bile kızarıklar oluşuyor. Vücudum hassas biraz. Almışken kalitelisini alalım. Solante güneş kremi kullananlar tavsiye eder misiniz?

Hamileydim eczaneye gittim hamilelik lekelerine karsi ne kullanabilirum dedim ve solenta kiremini verdi kullandim yuzumun %90 ni lekeymis bunu kullaninca yuzumdeki lekeler gitmeye basladi yasim 39 oldugu icin hamilelik gunes ve sivilce lekeleri bir birine karismis lekeler gittikce kalici lekelerim yuzumde belirginlesti tekrar eczaneye gittim gece kullanmam icin bi kirem verdi onu kullandim biraz daha koyu lekelerim belirginligini kaybetdi normalde cildim acik tenli lekelerden cildim kendi rengini kaybetmisti baya koyulasmisti cok belli olmayacak kadar lekeler var ama her gecen gun dahada iyi oluyor solentayi tavsiye ederim kullanmata devam ediyorum siyah noktalarim ne kadar temizlesem cikardi artik onlarda azaldi cildim guzellesti

Ne kadar süre kullandınız peki gülcan hanım

Peki solenta hangisi ni kulkandiniz acnemi yoksa pigmentimi

Ben kullandım hala da kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ederim

Sivilce için etkili olduğu iddia edileni kullandım..hiç extra makyaj falan yapmadığım halde yüzümde durduk yere kocaman sivilceler çıktı sayesinde..Cidden SİVİLCE ÇIKMASINDA etkili bi ürün.Bu ürün için harcadığım paraya hiç mi hiç değmedi..yüzümün bu halinden nasıl kurtulurum diye düşünmekteyim şimdi..

Siz solanteden bahsediyorsunuz dimi

1 4 5 6

Solante Güneş Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

o degil dee

3.9/ 5 puanladı

kullanmaya başladığım andan itibaren çevremdeki herkese ağızdan ağza pazarlamasını yaptığım şahene güneş koruyucu. özellikle de pigmenta serisi çok başarılı. daha 20 gündür kullandığım için leke açıcı özelliğini test edemedim ama yüzüm için bu güne kadar kullandığım ve en memnun kaldığım ürün olmayı başardı. kesinlikle çok çabuk emiliyor ve yüzde yağlı bir his bırakmıyor. eczacı boyun ve sırta da uygulayabilirsin dedi, zaten üzerinde yüz için diye de yazmıyor. ben 150 ml'ini 89 tl'ye aldım. bu tür bir ürün için gayet iyi bir fiyat performans oranı var. tek kötü yanı 150 ml olduğu için sürekli yanında taşımak biraz zor oluyor. o da seyahat boyu küçük şişelere koyarak aşılabilir diye düşünüyorum. - Kaynak


Minuscule

3.8/ 5 puanladı

ben solante acnes kullanıyorum renkli olanından terleme yapıyo özellikle bıyık bölgem baya terliyo ama ben korumasından memnunum ayrıca fiyat gramaj olarak en hesaplısı solante oluyor bence daha önce garnier avon ve üntün güneş kremlerini kullanmıştım solante tabiki fark atar hepsine ünttende memnun kaldım ama o biraz fazla parfümlü ve gramajı çok az - Kaynak


sinelya

3.7/ 5 puanladı

gerçekten etkili kullanılması önerilebilecek güneş koruyucusudur. - Kaynak


çok zor soru değil bu hadi çöz ver

3.9/ 5 puanladı

güneş koruyucu markası.. piyasadaki bütün kozmetik güneş kremi markalarını süpürür. doktor tavsiyeli kullanmaya başladım ben ama gidip reçetesiz de alabiliyorsunuz, fiyatları son derece yüksek. avantajı 150 ml olması. ben bir tüpünü iki yıl kullandım ve yapısında da bir bozulma olmadı. pigmentasının yüzdeki sivilce lekelerini geçirdiğini söyleyenler var.. doğru olması muhtemel çünkü standart olanı bile sivilce oluşumunu minimuma indirmişti.. - Kaynak