Solgar Acetyl L-Carnitine Kullananlar

Solgar Acetyl L-Carnitine , özellikle zayıflama ve egzersiz platformlarında etkili olup aynı zamanda oksidatif etkileri ile ön plana çıkmış bir besin takviyesidir.

Solgar Acetyl L-Carnitine Çeşitleri:

  • 30 kapsül içeren koyu kahverengi ambalajlarda.

İçerik:

  • Asetil formda L – karnitin klorid ve kalsiyum fosfat içermektedir. Alerjen gıdalar kullanılmamış olup aynı zamanda vejetaryenler için kullanıma uygundur.

Özellikleri, faydaları:

  • Yağ yakımını ve aktif yağların daha etkin olarak kullanılmasını sağlar.
  • Bağışıklık sistemine olumlu etkileri olup, metabolizma için gerekli savunma sistemlerinin sağlanmasında etkindir.
  • Anjin, kalp krizleri, periferik rahatsızlıklar, diyabetik hastalıklar gibi metabolik hastalıkların önüne geçmeye yardımcı olur.

Kullanım:

  • Günde bir kapsül alınarak kullanılmaktadır.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Solgar Acetyl L-Carnitine Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

canit

3.8/ 5 puanladı

bu konu ile ilgili yazı çokça var.ben size deneyimimden söz edeyim ama bilimsel bir deneyim.bilimsel diyorum, ciddi ciddi gramajlı kalori hesabı yaparak, üstüne l carnitine ve cla yağ yakıcısını aynı anda alarak, aynı beslenme düzeyinde 3 ay çalıştım. ve size şunu soyliyeyim.fasa fiso. ha bunun hiç yararı yok mudur? iç organlara vs.olabilir.kan duzeylerine olabilir.ama size garanti veriyorum.fiziksel goruntunuze asla bir yararı yok. benim sadece 2 hafta boğazımı tutarak yaptığım zayıflama metodu ki, sadece yağ yaktım.l carnitine ve cla ya fark attırır. bu tarz supplementler yağ değil sadece cebinizi yakar. zayıflamanın ilacı bulunsa adam bill gates den daha zengin olurdu. gerçek zayıflama ilaçları var.ama kullanıp ölme, ya da araz kalma şansı hiç de az değil. - Kaynak


Enise_Burada

3.8/ 5 puanladı

Spordan yarim saat once alacaginiz solgar L-Carnitine yağ yakim hizinizi 2 katina cikarir, spor… - Kaynak


sakura

3.8/ 5 puanladı

sporcu dostu muazzam takviye bence?! yağ yakımını hızlandırdığı, kaslanma oranını arttırdığı doğru olmakla beraber en sağlam belirtisini düzenli spor yapan insanlarda yorulmama olarak gösteren hede?! şahsım adına kullanıp kullanmamayı çok düşünmüş olmakla beraber, şimdilerde çıkmayacak antrenmanları 2'ye 3'e çıkarmış durumdayım?! korkunç bir gaz ve enerji veriyor?! öyle kilo vereyim derdinden ziyade sağlam olayım formatında olduğumdan yağ yakma kısmından pek emin değilim açıkcası?! tartıda da kilomu farkettiren bir ekşına sebebiyet vermedi, vermesin de gerçi?! lakin dediğim gibi bir deli kuvveti, bir kender çevikliği verdiği de net?! placebo falan diyenlere de kulak asmayın derim?! - Kaynak