Solgar Formula SNH Kullananlar

Solgar Formula SNH, tablet formunda üretilmiş gıda takviyelerinden biridir. Yetişkinler tarafından kullanılabilir. Günlük V vitamini gereksinimin bir kısmının karşılanmasına destek olabilir. Ana etken madde MSM’dir.

Çeşitleri:

 • 60 tablet içeren ambalajlarda.

İçerik:

 • Metilsülfonilmetan Kompleksi
 • L-Lizin
 • Silika Kompleksi
 • Bakır Glisinat
 • C Vitamini

Solgar Formula SNH Özellikleri:

 • Formülde adı geçen maddelerin sunabileceği özellikleri verebilir. Tedavi edemez, ilaç değildir.

Aşağıda belirtilen bilgiler ÜRÜN TANITIMINA AİT DEĞİLDİR. Ürün bileşenlerine dair bilgileri içermektedir. Editörümüz tarafından araştırılarak konuya eklenmiştir. Ürünün içeriğinde yazan maddeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarımız içindir. En doğru bilgiyi sadece doktorunuz aracılığı ile edinebileceğinizi HATIRLATIRIZ.

 • Hücre oluşumunda maksimum etkiye sahiptir.
 • Cilt sağlığının olağan durumunu devam ettirebilmesi için gerekli desteği sunar.
 • Saç ve tırnaklara yönelik olumlu etkileri ile ön planda olan bir ürün olup saç ve tırnakların sağlığına kavuşmasında aktif rol oynar.
 • Doku yapımı, yenilenmesi, onarılması safhalarında etkileşime girerek hızlandırılmasını tetikler.
 • İçeriğinde yer alan siliyum ve msm kaynakları ile yaraların ve saç pullanmalarının önüne geçer.
 • Tırnakların onarılması ve yenilenmesi sürecinde L – probilen maddesi ile açık yaralar dahil tüm yara ve kollajen yapıların iyileştirilmesinde aktif rol oynar.

Kullanım:

 • Günde iki tablet su ile birlikte tüketilir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Hakan
30 Mart 2018 15:48

Saçlarım için 6 ay boyunca günde 1 tablet olarak kullandım.Ciltte etkisini göremedim.Ama tırnaklarda gerçekten işe yarıyor. Kullanma sebebim olan saç dökülmesini önlemede ise belki yüzde on-on beş belki daha az etkisini gördüm. Kadınlarda daha çok işe yarayabilir bilemiyorum.

Evren
16 Ağustos 2017 13:23

NORmalde solgarı severim özellikle biotin de. Ama bu ürün bende böbrek taşı yapmıştı, sanırım içindeki kalsiyum oranı fazla. Saçta bir işe yaradığını düşünmüyorum.

Gün
5 Mayıs 2017 15:30

Ürün aşırı derecede sivilce yapıyor ve çok ta bir ile yaramıyor sıradan oje tırnak için daha iyi

Solgar Formula SNH Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

brckktnr

3.9/ 5 puanladı

bugün 9. günüm solgarı kullandığım:cildimde az olsa da sivilcelerim vardı kabartılar vardı içleri boşaldı kurudular bilmiyorum yine de solgarla bağlantılı mı ama paylaşmak istedim.Saçlarımda pek bir değişiklik yok fakat tırnaklarım güzelleşti kulağa komik geliyor bir tırnak nasıl güzellleşir diye:) parlaklık oldu yüzeyinde eskiden çok mattı ve sertleşti tabi 9 gün çok kısa bir süreç zamanla gelişmeleri tekrar paylaşacağım kullananların da paylaşımlarını bekliyorum - Kaynak


sereserpen

3.9/ 5 puanladı

yaklasik 1 aydir kullaniyorum. kilo kaybi neticesi, sac dokulmesi ile ve tirnak catlaklari ile cebellesiyordum. enteresandir, sol elimin tirnaklari uzadi ki, uzun tirnak kullanmiyorum zaten. ama sag elimin tirnaklarinda hala hafif catlaklar var. saclarim, evet biraz farketti, yeni saclar cikti goruyorum. fakat sol elimin tirnaklarini uzatirken, sag elimin tirnaklarina niye bir faydasi olmadigini bana merak ettiren vitamin seyi. - Kaynak


EbruAtila

3.8/ 5 puanladı

vitamin eksikligi diyorlar genelde ben de ayni derdim icin, solgar formula snh kullandim ama 1 ay sabir....sonuc basarili :) - Kaynak