Solgar L-Glutamine 1000 mg Kullananlar

Solgar L-Glutamine Nedir?

Solgar L-Glutamine 1000 mg, glutamin ihtiva eden bir besin takviyesi olup bağışıklığın arttırılması ve destek olmak amacıyla üretilmiştir.

Çeşitleri:

  • 90 tablet içeren şişelerde.

Etken Madde:

  • L – glutamin

Özellikleri, faydaları:

  • Kas yapımı, vücut çalışmaları, fitness, boks, taek wondo gibi spor dallarında yer alan bireylerin sıklıkla başvurduğu bir besin takviyesi olup özellikle kas oluşumunu desteklemesiyle ön plana çıkmaktadır.
  • Dna oluşumunda aktif olarak katkı sağlar.
  • Metabolizmanın ihtiyaç duyduğu temel amino asit kaynaklarından biridir.
  • Protein yapımını destekleyerek beyin içerisinde kullanılabilen 20 ana amino asit içerisinde tek olma özelliği mevcuttur.
  • Kan dolaşımı, protein oluşumu, kas oluşumu ve güçlendirilmesinde etkin olup bağışıklık sistemini uyarıcı etkilere sahiptir.

Kullanım:

  • Günde bir tablet suyla beraber içilir.

İçerik:

Solgar
L-Glutamin 1000 mg 60 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Glutamine (Serbest Formda) 1000 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: Mikrokristalin Selüloz, Hidroksipropil Selüloz, Stearik Asit, Silikon Dioksit, Magnezyum Stearat, Hidroksipropilmetil Selüloz, Bitkisel Gliserin, Selüloz Gam.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Solgar L-Glutamine 1000 mg Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

turquoisee

3.8/ 5 puanladı

glutamine kanda en çok bulunan amino asittir. protein sentezinde (kas gelişimi) ve vücudun yıkıma (catabolism) karsı korunmasında anahtar rol oynar. glutamine normal sartlar altında vücut tarafından üretilebilen bir amino asittir. fakat ağır egzersiz, hastalık, stress gibi durumlarda vücudun glutamine ihtiyacı artar. glutamine takviyesi, vücuttaki glutamine değerlerinin korunmasında ve dolayısıyla egzersiz, hastalık gibi metabolik stresslerden sonra toparlanma ve iyileşmeye yardımcı olur. vücut geliştiriciler, büyümek için, kütle oranını arttırmak için kullanırlar. - Kaynak


carrell_mccain

3.8/ 5 puanladı

L-Glutamin 1000mg - 60 - Tablet: L-Glutamin 1000 mg Tablet L-Glutamin intestinal için önemli bir yakıt kaynağı ... - Kaynak