Solgar Lecithin 1360 mg Kullananlar

Solgar Lecithin 1360 mg Nedir?

Solgar Lecithin 1360 mg, gıda takviyesi bir ürün olup soya lesitininden üretilerek bağışıklığa katkı sağlaması amacıyla kullanılmaktadır.

Çeşitleri:

  • Kapsül formunda 100 adet içeren şişelerde.

İçerik:

  • Soya lesitini

Özellikleri, faydaları:

  • Yağların hem mide hem de metabolik fonksiyonlar içerisindeki sindirimini ve parçalanmasını desteklemesi ile ön plana çıkmaktadır.
  • Bunun yanı sıra kolesterol kontrolü, damar koruma özelliği, lipit seviyelerinin artışlarını sağlamak gibi vazifeleri de vardır.
  • Beyinsel sinyalleri ve faktörlerin işleyişini arttırarak beyini destekler ve hafıza kontrolünü sağlar.
  • Hücreler arası sinyalizasyon ve iletişim safhalarının daha hızlı ve aktif olarak yapılması için gerekli mineral ve oksijen akışının sağlanmasına katkıda bulunur.
  • Karaciğer üzerinde aktif olarak görev yaparak işlevsel fonksiyonlarının düzgün olarak gerçekleştirilmesi için yardımcı olur.

Kullanım:

  • İhtiyaca göre doz aşımı dört kapsüle kadar olup su ile birlikte tüketilir.

İçerik:

Solgar
Soya Lesitini 1360 mg 100 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Soya Lesitini 1360 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: Kapsül kabuğu (jelatin sığır), Bitkisel Gliserin.
Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ömür
17 Ocak 2017 22:45

Çok faydalı etkisi çok iyi.iyi ki kullanmışım..

canan
8 Mart 2017 12:29
Reply to  Ömür

ne için kullanmıştınız

Solgar Lecithin 1360 mg Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ıııııııııı

3.9/ 5 puanladı

şifalı ürün ve yemek malzemesi olarak kullanılan drog. ayrıca; vitamin power markası ile abd'den ithal edile gıda takviyesi kapsül ismi. lecithin insan vücudundaki yaşayan her hücrenin ihtiyacı olan bir fosfolipidtir, besinlerin hücre içine giriş ve çıkışlarını ayarlayan hücre zan yapısının büyük kısmı lecithinden oluşur. lecithin beynin temel yapı taşlarından birisidir. beynin kuru ağırlığının %30'unu/aynı zamanda sinir sisteminin %12'sini oluşturur.kas dokusunda özellikle kalp kası dokusunda, endokrin salgı bezlerinde ve böbreklerde bulunan önemli bir yapı taşıdır diğer taraftan tüm karaciğer yağlarının %73'ünü kapsar lecitin,damarlarda birikmiş olan kolestrol plaketçiklerini küçük darçalara böler,böylece damar çeperindeki yağlanmaları önler. bu besin damar sertliğine ve kardiyovasküler hastalıklara karşı vücudu korur. kanın vücutta daha rahat - Kaynak


3.89/ 5 puanladı

Doktorumun kötü kolesterol ve kalp damar sertliğine sahip olduğum için bana soya lesitini kapsülü kullanmamı önerdi ve yaklaşık 17 - 18 gündür kullanıyorum inanılmaz etkisini gördüm eğer sizde aynı dert'den muzdaripseniz mutlaka göz atmanız gereken bir ürün - Kaynak