Solgar Omega 3 Kullananlar

Solgar Omega 3 Solgar’ın ürettiği ürünleri, mineraller, bitkiseller, vitaminler ile özel takviyeler isimli kategorilerinde, 500 tane üretim çeşidi ile birlikte hizmetinizdedir.

Solgar güvencesinde

İhtiyacınız olanı seçmenize şans tanıyan seçenekler, çok uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.Güzellik içinde yarar sağlamakta olan üretimler, doğal yollardan nasıl güzel bir görünüme bürünebileceğinizi sizlere de kanıtlıyor. Son zamanlar içerisinde en çok tercih edilmekte olan ve etkisi ile de ödüllere layık görülmüş olan Omega­ 3 950 mg 50 Kapsül içerisinde gluten, maya, buğday ile süt ürünleri benzeri potansiyel olan alerjenleri içermez.

Bağışıklık arttırır

Omega ­3 950 mg 50 Kapsül, sentetik olan renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı ve çeşitli koruyucu maddeleri de kullanılmamıştır. Gribe karşı geliştirmiş olduğu kapsül ile çeşitli vitamin deposu karışımları, soğuk olan bu kış günlerinde en ideal ilaç kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Solgar ürünlerinden Omega­ 3 950 mg 50 Kapsül, kalp ile damar sağlığına çok olumlu katkılar sağlamak ile birlikte oldukça yararlı bir üründür. Hem fiziksel olarak hem de zihinsel anlamda etki uyandırmakta olan Green Tea kapsülü, de gün boyunca dinç ve zinde kalmayı mümkün bir hale getirmektedir.

Doğal üretim

Cinsel hayata da olumlu etkisi bulunmakta olan ilacın, bağışıklık sistemini canlandırıcı bir diğer özelliği de bulunmaktadır. Solgar Omega 3 950 mg 50 Kapsül günde 1 , 2 softjel olarak tercihen yemekler ile beraber kullanılmalıdır.

Abone Olun
Bildir
10 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Aydın Öztürk
2 Şubat 2018 13:03

Eşim yeni doğum yaptı . Doğum sonrası yeterince viramin almıyor ya da aldığı vitaminler süt yoluyla çocuğa geçiyor olabilir . Solgar omega 3 işe yarar mı? Durduk yere hanımı sağlığından da etmeyelim. Yorumlarınızı bekliyorum

Namık Ağan
25 Ocak 2018 11:37

Bu sabah kalktığımda yine sarhoş gibiydim . Sanki beynimi kullanmıyormuş gibi hissediyorum. Gün içeriisinde sürekli aynı şeyleri yapınca aartık ezber oluyor sanırım . Hayat standarta binince insanın başka bişey yapmaya enerjisi kalmıyor. Solgar Omega 3 bu konuda yardımcı olur mu bana ?

Hasret Arslan
22 Ocak 2018 15:22

Kış aylarıda gelince sürekli hasta olmaya başladım. Bağışıklığım çok düşük. Omega 3 içerikli ürünler kullanmaya karar verdim. Hem bağışıklığımı artırır hemde enerji verir diye düşünüyorum. Bu konuda Solgar Omega 3 sizce ne kadar etkili ? Kullananlar memnun mudurlar ?

Zehra Ulaş
19 Ocak 2018 23:12

Solgar omega 3 kullananlar bu ürün tam olarak ne işe yarıyor ? Yorumlarda çeşitli şeyler yazılmakta . Benim sıkıntım bünyemin zayıf olması. Bu ürün bünyesi zayıf olanlar birinin işe yaramakta mıdır? Sitedeki ürünlere göz gezdiriyorum sürekli . Kullananların yorumları benim için çok önemli. Bu ürünü kullanıpta faydasını gören var mı?

Solgar Omega 3 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

instabil

4/ 5 puanladı

0 0 erken doğum riskini azaltılması hamilelik süresinin ve bebeğin doğum ağırlığının artırılması doğum sonrası depresyonundan korunulması omega-3 yağ asitleri ayrıca çocuğun matematik zekasının geliştirilmesine, okuma, telaffuz ve yazma beceresini artırılmasına yardımcı olabilir. - Kaynak


princess sparkle

4.1/ 5 puanladı

benim için resmen bir antidepresan. ne zaman düzenli kullanmaya başlasam bi enerji, mutluluk geliyor, sonradan fark ediyorum o sıralarda omega 3 takviyesi kullandığımı. - Kaynak


Nevreste

3.9/ 5 puanladı

Sigara tiryakilerinin bu illetten kurtulma şansları Omega-3 hapı ile var. İsrailli bilim adamları tarafından yürütülen araştırma sonrasında, Omega-3 hapının vücudun nikotin ihtiyacını azalttığını gözler önüne serdi. Sigara tiryakilerinin bu illetten kurtulma şansları Omega-3 hapı ile var. - Kaynak


ClearWomenTR

3.8/ 5 puanladı

Zengin Omega-3 kaynağı olan sardalya'yı bol bol tüketerek saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz. - Kaynak


arsenida

4/ 5 puanladı

eikosapentaenoik asit ve dokosaheksaenoik asit birleşiminden oluşan çoklu doymamış yağ asididir. karadenizliler ve egelilerin zeka düzeylerinden ne kadar önemli bir yağ asidi olduğunu varın siz tahmin edin. - Kaynak