Solgar Vitamin E 200 IU Vegetarian Softgels Kullananlar

Solgar Vitamin E 200 IU Vegetarian Softgels Nedir?

Solgar Vitamin E 200 IU Vegetarian Softgels e vitamini eksiklikleri tedavisine ek olarak kullanılabilen organik bir formüle sahip olup özellikle vejetaryen kullanıcıları için olup bir gıda takviyesidir.

Çeşitleri:

  • 200, 400, 1000 ünitelik softjel

Etken Madde:

  • E vitamini

Özellikleri, faydaları:

  • Hücre yenilenmesinde aktif rol alır.
  • Organik yapıya sahip olup vejetaryen bireyler için özel olarak formüllendirilmiş olup aynı zamanda alerjen içermemektedir.
  • Cinsel isteksizlik, doku yenilenmesi, halsizlik, göz sağlığının devamlılığı konusunda bağışıklık sistemine girerek aktive eder.
  • Yaraların daha hızlı iyileşme evresine girmesi için etkin olup kalp ve kanser gibi önemli rahatsızlıkların önlenmesine yardımcı olur.

Kullanım:

  • Günde tek kapsül su ile birlikte içilerek kullanılır.
Solgar
Natural Vitamin E 200 IU 50 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
E-Vitamini 200 IU
Karışık Tokoferoller 13 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: Aspir yağı,Bitkisel yumuşak kapsül kabuğu,Modifiye mısır nişastası,Parlatıcı,kıvam artırıcı,asitlik düzenleyici,emülgatör,soya lesiti,Buğday,Maya,Süt Ürünleri,Süt ürünler,Nişasta yapay aroma renklendirici ve koruyucu içermez.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Solgar Vitamin E 200 IU Vegetarian Softgels Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

beyaz musluman

3.7/ 5 puanladı

bitkisel, organik ilaç, vitamin üreten bir firma. faydasını görmediğini söyleyen insana rastlamadım zira çevremdeki 3 denek üzerinde uyguladığım çalışmaların hepsinden olumlu sonuç aldım. ne demişler, "doğru deneklerle doğru sonuca ulaşılabilir." ve bu 3 adamın da hepsi, hayvan, serseri, alkolik bir o kadar da tahsilli, kültürlü ve birikimli adamlar. ne alakası var? demeyin "tahsille, kültürle" çok alakası var. yanlış deneklere uygularsanız işe yarasa bile adam gururuna yediremeyebilir sikik bir tableti düzenli aldığı için hafızasının açıldığına veya bünyesinin sağlamlaştığına. - Kaynak