St Ives Peeling Kullananlar

St Ives Peeling, 170 gr ve 238 gr içeren seçenekleri vardır. Cildin günlük kir, ter, toz, makyaj kalıntılarından arındırılmasına ve cildin desteklenmesine yardımcı olabilir. Leke bakımı serisi mevcut olup lekelerin giderilmesi ve engellenmesine yönelik bakım uygulamalarına katkı sunabilir. Her cilt tipi için ayrı seçenekleri vardır. Cilt tipinize uygun olanı seçiniz.

Fiyatı:

  • 30 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

  • Kayısılı
  • Yulaflı
  • Yeşil Çaylı
  • Leke Bakımı Serisi
  • Limon ve Mandalinalı

St Ives Peeling Özellikleri, Faydaları:

  • Cildin temizlenmesi – arındırılması – ölü derilerin uzaklaştırılmasına yardımcı olabilir.
  • Siyah noktaların temizlenmesine katkı sunabilir.
  • Sivilce bakımına destek olabilir.

Kullanımı:

  • Haftada en az iki defa ıslak cilde birkaç dakika boyunca hafifçe dağıtarak bir dakika boyunca çok baskı uygulamadan masaj yapınız ve bol su ile durulayınız.

Aşağıda yazılanların ürün tanıtımı ile alakası yoktur.

Şeker Peeling İle Yorgunluğa Son

Cilt bakımı konusunda peeling önemli bir yere sahiptir. Loreal Paris markasının yorgunluk gidermeye yardımcı olan şeker peeling içerisinde kahve çekirdeklerini bulundurur. Peeling cilt bakımında kesinlikle atlanmaması gereken bir aşamadır. Kahvenin cilt bakımında önemli bir yeri olması nedeni ile ürün oldukça değerli bir yapıya sahiptir.

Yorgunluk Karşıtı Peeling Hakkında

Cildin yorgun bir görünüme sahip olması kötü bir görünüme neden olur. Bu yorgunluk izlerinin ortadan kalkması için farklı ürünler kullanmaya ve birçok yöntem denenmeye çalışılır. Yorgunluk karşıtı şeker peeling ile yüzde bulunan yorgunluk izleri yok edilir. Aynı zaman da ciltte bulunan şişlikler azalır. Cilt tazelenmiş bir görünüm elde eder. Aynı zaman da enerjik bir yapıya kavuşarak ışıltı vermeye başlar.

Şeker Peeling Yapısı Hakkında

Yorgunluk karşıtı şeker peeling içerisinde yüzde yüz doğal olan üç farklı şekeri bulundurur. Aynı zamanda içerisinde kafein bulunduran kahve çekirdeği, Hindistan ve tatlı badem yağı bulundurur. Peeling cilde uygulandığı zaman ciltte bir ışıltı meydana gelir. Yorgunluğun bütün izlerini silerek cilde yumuşaklık kazandırır. Sanki bir sihir değmiş gibi cildin iyileşmesini sağlar. Peeling içerisinde yer alan şekerler cildin beslenmesine, gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Cilt yapısında meydana gelen şişliklerin inmesi sağlanır. Yorgunluğun izlerin ürün sayesinde ortadan kalkar. İçerisinde bulunan yağlar sayesinde cilt tazelenerek yumuşak bir yapıya sahip olur.

Nasıl Kullanılması Gerekir?

Ürünün haftada üç kez olacak şekilde kullanılması gerekir. Cilt ıslatılmadan, parmak uçları ile ve küçük daireler çizerek uygulanır. Ardından ılık bir su ile durulanır. Geride yumuşak, canlı bir cilt kalır. Ürün sadece cilt için değil aynı zaman da dudaklar içinde uygun bir üründür. Dudak peeling şeklinde uygulanması durumunda ölü derilerden arınması sağlanır. Pürüzsüz ve yumuşak bir dudak yapısına sahip olursunuz. Üzerine mat bir rujun uygulanması durumunda ortaya kusursuz bir dudak yapısı çıkar.

Şeker Peeling Sağladığı Etkileri Nelerdir?

Şeker peeling içerisinde yüzde yüz doğal bir etkiye sahip olan üç adet şeker bulundurur. Aynı zaman da içerisinde kahve çekirdekleri bulunur. Kahve çekirdeklerinin içerisinde bulunan kafein cilt yapısında oldukça güzel etkiler yaratır. Ürünün ilk kullanılması itibari ile gözle görülür etki yaratmaya başlar. Ürün cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Cilt ölü derilerden temizlenir. Ciltte yumuşak bir his meydana gelir. Aynı zamanda cilt üzerinde enerjik bir görünüm elde edilir. Ürünün iki hafta boyunca düzenli bir şekilde kullanılması durumunda ciltte yorgunluk izleri derinlemesine silinmiş olur. Ciltte meydana gelen dinlenmiş yapı gözle dahi görülebilecek olan bir yapıya sahip olur. Düzenli bir şekilde ürünün kullanılmaya devam edilmesi durumunda yumuşaklıkta bir artış meydana gelir. Cilt oldukça sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olur. Aynı zaman da ciltte bir canlılık meydana gelir. Ürün hassas cilt yapısına sahip olan kişilerin de kullanması için uygun olan bir üründür. Bu nedenle de kullanan kişilerin vazgeçemediği ve düzenli bir şekilde kullandığı ürünler arasında yer alır. Şeker peeling yorgunluk nedeni ile cildinizde oluşmuş olan bütün yorgunluk izlerini silerek canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör