StaiNo Diş Silgisi Kullananlar

StaiNo Diş Silgisi , leke çıkarmak için kullanılan, kauçuk madde ile aynı maddeden üretilmiştir. Bu kauçuk maddenin diş hekimleri tarafından da kullanıldığı belirtilir.

StaiNo Diş Silgisi Hangi Lekeleri çıkartır ?

Bu ürün ile dişlerdeki kola lekesi, sigara ve kahve gibi, kalıcı renklere sebep olabilen maddelerin oluşturduğu lekeleri temizlek mümkündür. İstediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. i, diş minelerine zarar vermeyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Diş silgisinin özellikleri çok fazladır. Ürün, staino beyazlatma teknolojisi ile üretilmiştir. Diş minesinin üzerindeki lekeler için tasarlanmış olan ürün, sadece o bölgedeki lekelerin çıkarılmasına yardımcı olur. Diş minesinin üst kısmına ulaşamaz ve o bölgeyi temizleyemez.

Diş Silgisi Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolaydır. Ürünü, üzerindeki kauçuk ucu dişlerimizdeki lekeli kısımlara yavaşça baskı uygulayarak kullanmalıyız. Ürünün içinde bulunan 2 kauçuk uç ise farklı özelliklere sahiptir.

StaiNo Diş Silgisi Kalın Uç Ne işer Yarar? İnce Uç Ne işer Yarar?

Ürünün içinde, kalın uç ve sivri uç olmak üzere 2 çeşit uç bulunmaktadır. Kalın uç ile dişlerimizin geniş ve düz olan üst kısımlarını temizlemek mümkündür. Sivri uçla ise, kalın ucun erişemediği diş bölgelerini temizleyebilmemiz mümkündür. Dişlerin ulaşılması güç olan kısmı olan, diş aralarını sivri uç ile temizleyebiliriz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

StaiNo Diş Silgisi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Gulsum

3.8/ 5 puanladı

Staino Eraser Diş Leke Silici (İthal) kızlar bunu kullanan var mı ve tam olarak ne işe yarıyor? - Kaynak


indir_im

3.9/ 5 puanladı

Dislerinizi temizletmek ve beyazlatmak için disçilere gitmeye ne vaktiniz ne de bütçeniz mi yok?Staino Eraser Dis Leke - Kaynak