Suna Dumankaya Sivilce Maskesi Kullananlar

Suna Dumankaya Sivilce Maskesi, birçok insanın en önemli cilt sorunlarından olan sivilceler ile baş etme konusunda önemli bir yardımcıdır.  Özellikle genç yaşta hormon değişiklikleri ve beslenme alışkanlıkları sebebi ile sivilce problemi ile daha çok karşılaşırız. Bu sivilce sorunlarını aşmak için ise oldukça farklı yöntemler mevcuttur. Suna Dumankaya insanların cilt sorunları alanında uzman olarak incelemelerde bulunmuş, farklı maske karışımları ile başarıyı yakalamıştır. Suna Dumankaya Sivilce Maskesi Kullananlar muzdarip oldukları cilt sorunlarından kurtularak daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirler.

İçeriği;

  • Bir tutam reyhan otu
  • Bir çay kaşığı kükürt
  • Bir adet limon

Özellikleri, faydaları;

Suna Dumankaya sivilce maskesinin hazırlanması oldukça kolay olduğu için çok yaygın olarak kullanılmaktadır. İstediğiniz zaman, evinizde hazır bulunabilecek malzemeler ile uygulama olanağı sunar. Suna Dumankaya’nın da belirttiği gibi sivilcelerden kesin olarak kurtulabilmeniz için cildinizi her zaman temiz tutmalısız. Yağlı yiyeceklerden mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Bu maskeler ancak temiz cilde uygulandığında etki gösterebilir.  Sivilce tedavisi zor görünse de alacağınız tedbirler ve Suna Dumankaya’nın maske tavsiyelerini düzenli aralıklar ile uygulamanız sayesinde sivilcelerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

Suna Dumankaya Sivilce Maskesi Kullanımı;

Bir tutam reyhan otunu bir çay kaşığı kükürtü un haline getirerek içerisine bir tane limon suyunu ekleyin ve karıştırın. Temiz cildinize bu karışımdan sorunlu bölgeye sürün. 10 dakika beklettikten sonra bol su ile yıkayın.

Aynı kategorideki diğer ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör