Suna Dumankaya Ürünleri Kullananlar

Suna Dumankaya Ürünleri, güzellik ürünleri, kişisel bakım ve saç bakım ürünleri satmaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan markaya ait ürünler, açıklamaları ve fiyatları aşağıda sıralanmıştır. Bunlardan bazıları detaylı olarak sitemizde incelenmiştir. SD Kozmetik Tekstil Gıda Sanayi olarak tescillenmiştiÜrünlerin özellikleri, faydaları ve fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Franchise bayilik sistemi ile güzellik salon açılışları, alt bayilik sistemi ile bakım ürünlerinin satışına devam etmektedir. Suna Dumankaya Ürünleri kullananlar var ise olumlu ya da olumsuz yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Ürün Ana Kategorileri:

 • Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi
 • Nemlendiriciler
 • Hassas Cilt Serisi
 • Akne ve Sivilce Serisi
 • Leke Serisi
 • Göz Çevresi Ürünleri
 • Vücut Bakımı
 • Saç Bakımı

Çeşitleri, Fiyatları:

 • Suna Dumankaya Peeling 55 TL

Zeytinyağı ve Süt Proteinleri ile üretilmiştir. Yüz ve boyunda kullanılabilir. Ölü derilerin arındırılmasına yardımcı olur. Cildin nem dengesine katkı sunar. Haftada en az bir defa düzenli olarak uygulanması gereklidir. Aynı markanın köpüğünü kullandıktan sonra arındırılmış cilde göz ve çevresi hariç ince bir tabaka halinde uygulayınız ve bir süre bekledikten sonra ılık su ile yıkayınız.

 • Suna Dumankaya 20 SPF Kırışıklık Bakım Kremi 110 TL

Susami Bal Kabağı, Karite Yağı, Hyaluronik Asit içerir. Kırışıklık bakımında kullanılır. Co Enzim Q10 ile güçlendirilmiş yapısı sarkmaların önlenmesine yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı özellikleri ile ön plana çıkan ürün 50 ml içeren şişelerde satılmaktadır.

 • Suna Dumankaya Yaşlanma Karşıtı Göz Altı Karşıtı Krem 106 TL

Göz ve çevresindeki yaşlılık etkilerinin yanı sıra koyu renkli beneklenmeler ve halkaların bakımında aktif rol alır. Cildin yumuşatılmasına yardımcı olur. Uzun süreli nem dengesi sunar. Karite yağına sahiptir.

 • Suna Dumankaya 30 SPF Güneş Koruma Yüz İçin 80 TL

Yetişkin ve çocuklarda kullanılabilir. Üzüm Çekirdeği, Kayısı Çekirdeği ve Süt Proteinlerinin yanı sıra Papatya Ektratları ile elde edilmiş olup güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmaya yardımcı olur. SPF55 sağlamlığına eş değer olarak üretişmiş olup lekelenmeye karşı koruyucu özellikler sunar. Cildin nemlendirilmesi ve rahatlatılmasına katkı sunar.

 • Suna Dumankaya Yaşlanma Karşıtı Temizleme Solüsyonu 55 TL

Gliserin içeriklidir. Cildin kolay arındırılmasını sağlar. Çevresel etkilere karşı cildi korur.

 • Suna Dumankaya Hassas Cilt Bakım Kremi 96 TL

Karite yağı ana etken maddedir. İrritasyon etkileri ile mücadele eder. Hızlı emilime uğrar. Akne oluşumuna neden olmaz. İnce çizgilerin giderilmesini destekler ve cildin yumuşatılmasına yardımcı olur. Tolerans seviyesi oldukça düşüktür. Temiz cilde ince tabakalar halinde sürülerek kullanılır. Günde iki defa uygulanması önerilir. Yağlı ve dermatitli cilt tipleri için uygun yapıdadır.

 • Suna Dumankaya Yenileyici Tonik 75 TL

Papatya, Melisa, Rezene ile güçlendirilmiştir. Cildin korunması, sakinleştirilmesi, sıkılaştırılmasına yardımcı olur. Siyah noktalara karşı etkilidir. Cilt parlaklığını güçlendirir.

 • Suna Dumankaya Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi 139 TL

Orkide, Buğday Proteinleri ana etken maddeleridir. Mimik çizgilerinin giderilmesine yönelik bakımlarda kullanılır. Aynı zamanda 12SPF+ özellikleri ile güçlendirilmiş olup cildin kurumasını önler. Antioksidan özelliklere sahiptir. Bir aylık düzenli kullanımda etkili kırışıklık önleme hizmeti sunar. Cilt esnekliğini güçlendirir.

 • Suna Dumankaya Yaşlanma Karşıtı Göz Altı Kremi

Pirinç ve Soya Proteinlerinin yanı sıra A, E Vitaminleri ile formüle edilmiştir. Morluk, torbalanma, şişlik ve halkaların giderilmesine yardımcı olarak botoks özellikleri sunar. Tampon hareketleri eşliğinde göz çevresine yedirerek uygulayınız.

 • Suna Dumankaya Akne Plus Krem 75 TL

Çay Ağacı Yapraklarının yağı ve Üzüm Çekirdeği ile elde edilen ürün akne oluşumuna neden olan etkilerle mücadelede kullanılmaktadır. Hassas cilt tipleri dahil tüm ciltlerde uygulanabilir.

 • Suna Dumankaya Yaşlanma Karşıtı Serum 122 TL

Kırışıklık ve çizgi bakımında etkili bir serumdur. Cilt canlılığını destekler. E vitamini içermektedir. Cildin dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur.

 • Suna Dumankaya Hassas Cilt Temizleme Köpüğü 50 TL

At Kestanesi ve Süt Proteinleri içerir. 200 ml içeren şişelerde satılır. Damar büzücü özelliklere sahiptir. Kolay durulanır.

 • Suna Dumankaya Akne Önleyici Köpük 50 TL

Adaçayı, Ardıç Özleri, Kekik ve Hamamelis ile üretilen ürün aknelerin giderilmesi ve cildin sebum dengesinin kurulmasına yardımcı olur. Antibakteriyel yapıda olup 200 ml içeren şişelerde satılmaktadır.

 • Suna Dumankaya 15 SPF Leke Bakım Kremi 119 TL

Arbutin kullanılarak üretilmiştir. Bitkisel kaynaklıdır. Güneşin ışınlarına karşı korunmaya yardımcı olarak kırışıklıklarla mücadelede etkilidir. İnce bir tabaka halinde sürünüz.

 • Suna Dumankaya Göz Makyaj Temizleyici 35 TL

Aloe Vera ve Papatya ‘nın birleşiminden elde edilmiştir. Kullanım öncesi çalkalamanız gereklidir. Cildin sakinleştirilmesine yardımcı olur.

 • Suna Dumankaya Kaş ve Kirpik Kremi 50 TL

E vitamini, Badem yağı ve peptid kompleksleri ile elde edilmiştir. Cildin beslenmesine katkı sunan E vitamininin yanı sıra kıl köklerinin bakımında etkili olan Badem yağı sayesinde kaş ve kirpik dökülmesi – kırılması – cansızlaşması ve makyaj malzemelerinin verdiği zararın önlenmesine yardımcı olur.

 • Suna Dumankaya Beyaz Sabun Ferahlığı 25 TL

250 ml içeren şişelerde satılan ürün cildi kurutmadan nemlendirir ve arındırır. İçerik bilgisi yazılmamıştır. Cilt yumuşaklığını destekler. Duş jelidir.

 • Suna Dumankaya Ceviz Yağlı Saç Bakım Spreyi 55 TL

Ceviz yağı dışında; Zeytin, Soya ve Ayçiçek yağları ile güçlendirilmiş bir formüle sahip olup aynı zamanda F ve E vitaminleri ile desteklenmiştir. Saç ve saç derisinin bakımında kullanılmaktadır. Tüm saç tiplerinde uygulanabilir.

 • Suna Dumankaya Onarıcı Bakım Şampuanı 40 TL

At Kestanesi, A Vitamini, Biotin, F Vitamini, Aloe Vera, E Vitamini ile elde edilmiştir. Saçların arındırılması ve canlandırılmasına yardımcı olarak saçların korunmasını sağlar. Saçların daha güçlü olmasına hizmet eder.

Sitemizde detaylı olarak incelediğimiz bazı Suna Dumankaya Ürünleri aşağıda listelenmiştir;

Suna Dumankaya Cilt Beyazlatma

Suna Dumankaya Selülitli Ciltler için Krem

Suna Dumankaya Siyah Nokta Maskesi

Suna Dumankaya Çilekli Maske

Suna Dumankaya Sivilce Maskesi

Suna Dumankaya Karbonat Maskesi

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Elif Özcan
7 Şubat 2018 12:39

Suna Dumankaya ürünlerini kullananların yorumlarını merak ediyorum . Bend sivilce ve siyah noktalar için kullanmak istiyorum .Başımın belası oldu bunlar bir türlü geçiremedim gitti. Suna Dumankayanın ürünleri işe yarar mı ki ?