Super Chistotel Çinko ile Aktif Damla Kullananlar

Super Chistotel Çinko ile Aktif Damla, sıkça rastlanılan deri problemlerini yok etmede kullanılmaktadır.  Etki alanı ise siğiller, et benleri, nasırlar, aşırı sertliğe uğramış deri alanları ve papillomlardır. Cildinizin yenilenme işlevini bozmadan mevcut cilt kusurlarını yok eder. Aynı zamanda, birçok deri problemlerinde kusur giderici olarak kullanılan diğer ilaçlara göre kullanım sonrası iz bırakma olasılığı oldukça azdır.

Super Chistotel Çinko İle Aktif Damla İçeriği Nedir?

Formülünde; sodyum hidroksit, sodyum çinko, sodyum hidroklorür, saf su ve sodyum hidrokarbon yer almaktadır.

Super Chistotel Çinko İle Aktif Damla Nasıl Kullanılır?

Kullanılacak cilt kusurlarını net olarak tespit edin. Yakın çevresine krem sürerek yanlışlıkla oluşabilecek damlamaların önünü alınız. Böylece sağlıklı olan cildinizi korumaya almış olursunuz. Deri kusurlarınıza damladan yalnızca bir damla kullanınız ve birkaç dakika emilmesini bekleyiniz. Damlatıldıktan sonra kısa bir süre yanma olacaktır. Cilt probleminin büyüklüğüne göre siyahlaşmaya başlayacaktır ve birkaç gün içerisinde kuruyarak yavaş yavaş kendiliğinden dökülecektir. Kururken kesinlikle müdahele etmeyiniz ve koparmayınız.

Super Chistotel Çinko İle Aktif Damla Ne Kadar Süre ve Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Cilt doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe;

  • Siğil ve et beni için günde bir damla ve beş gün kullanılmaktadır.
  • Nasırlar için günde bir daöla ve beş gün kullanılmaktadır.
  • Papillomlar için günde bir damla ve üç gün kullanılmaktadır.
  • Aşırı sertliğe uğramış deri parçaları için günde bir damla sekiz gün kullanılmaktadır.

Önemlidir : Kesinlikle siyah benler için kullanmayınız. Et beni ve siyah ben arasındaki farkı net olarak bilmiyor iseniz doktorunuza başvurunuz.

28
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

12 Başlık Sayısı
16 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
22 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
saime

Super Chistotel Aktif ile benlerimden kurtuldum. 5 temmuz da yüzümde, boynumda ve belimdeki üç tane etbenine bu sıvıdan sürdüm.Çok dikkat etmeme rağmen yüzümdekinin kenarlarına bulaştı. Biraz yaktı sonra rengi siyah oldu ve kurudu. Yüzümdeki siyah yara şeklinde , boynumdaki ve belimdeki ise çok sert ve içeri gömülü çukur şeklinde simsiyah oldu. Onüçüncü günden itibaren yara ve yanık için kullanılan SİLVERDİN KREM sürdüm. yumuşadıkça kopardım yüzümdeki onbeş günde , boynumdaki ise on sekiz günde koptu. Bu arada sürekli silverdin sürdüm. Boynumdaki iz. çok belli değil. Yüzümdeki ise kenarlara bulaşan kısım pembe kaldı. Belimdekine ellemedim yirmi gündür duruyor. Kendiliğinden düşene kadar bekleyeceğim.… Devamını oku

Mert

Yaklaşık 9 gündur siyahlasma devam ediyor ama ben derinin altındaki bene yaptım şuan ne yapabilirim fikrim yok

Emrw

Sakın bu ilacı kullanmayın acıdan başka bişey vermiyor

Emrw

Bu ilacı sakın kullanmayin yüzünüzü mahfederseniz .

Super Chistotel Çinko ile Aktif Damla Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

b_r_u

3.9/ 5 puanladı

bende int gördüğüm ve kullanan kişilerin memnun kaldığı CHİSTOTEL adlı ürünü bugün aldım.bi faydasını görürmüyüm bilmiyorum ama amaliyat ve lazer beni korkuttuğu için bu ürünü denemk istedim eğer bi gelişme olursa sizleride bilgilendiririm arkadaşlar. - Kaynak


BakimStore

3.9/ 5 puanladı

Super Çisto - Etbeni & Siğil & Nasır Yok Edici Damla: Süper Chistotel çinko ile aktiftir.… - Kaynak