Supradyn All Day Kullananlar

Supradyn All Day, çoklu vitamin kompleksi içeren bir multivitamin takviyesi olup genel bağışıklığın arttırılması ve vitamin – mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olabilmektedir.

Supradyn All Day Nedir?

Bir vitamin hapı olarak lanse edilmiştir. Ancak organizmanın ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin %70 ‘lik bir dilimini tek başına karşılayabilmektedir. Bu ihtiyaç karşılama oranları kişinin bünyesi, bağışıklığı, kilosu, boyu, yaşı gibi etkenlere göre değişmektedir. Kısacası insanın gerekli gördüğü birçok vitamin ve mineralin karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Supradyn All Day Neden Kullanılır?

 • Bağışıklığın arttırılmasında
 • Vücut enerjisinin arttırılmasında
 • Stres ve olumsuz hava koşulları gibi her türlü olumsuzluklara karşı vücudun genel direncinin arttırılmasında
 • Vitamin veya mineral eksikliği tedavilerinde birebir ya da tedaviye yardımcı olmak üzere
 • İştah kontrolünün dengeye oturtulmasında
 • Çeşitli hastalıklar sonucu organizmanın genel ihtiyacının artması sonucu ortaya çıkan vitamin ve mineral eksikliklerinin sağlanmasına yardımcı olmak üzere kullanılabilmektedir.

İçeriğinde Neler Var?

 • A, C, D, K vitaminleri ve B vitamini kompleksleri içermektedir.
 • Biotin, Manganez, Selenyum, Folik asit, Demir, Koenzim, Co Q10, Potasyum
 • Çinko, Kalsiyum, Magnezyum, Molibden minerallerinin birleşiminden oluşturulmuştur.

Supradyn All Day Özellikleri, faydaları:

 • İştahı arttırır.
 • Görme bozukluklarının önlenmesi veya varsa tedavi sürecinin daha hızlı atlatılmasına yardımcı olur.
 • Halsizliğin etkin gidericisidir.
 • Aşırı zayıflık durumlarında ve iştah sorunlarında etkin hizmet sunar.
 • Ciltte kuruma gibi sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
 • Yüksek tansiyonun önlenmesi üzerine A vitaminin gereksinimini sunar.
 • Saç ve saç problemlerinin yanı sıra tırnak kırılması, incelmesi, mantar oluşumlarının önüne geçen temel vitamin takviyesini sunar.
 • Dışarıdan almamızın şart olduğu vitaminleri içermektedir. Örneğin C vitamini.
 • Kas zayıflığı, ağrısını gidermede etkili olup büyüme çağında kas oluşumunu destekler.
 • Romatizmal hastalıklarda tedaviye yardımcı olmak üzere hastayı destekler.
 • Dolaşım sistemi ve kan hastalıkları neticesinde ortaya çıkan ve sıklıkla ihtiyacın arttığı Demir, B, C, A , D vitaminlerinin sağlanmasına yardımcı olur.
 • Büyüme bozuklukları, diş problemleri, diş ve kemik gelişimi, asitizm rahatsızlığı gibi pek çok hastalığın iyileşme sürecini arttırır ve tedavi için kullanılmıyorsa bu hastalıklardan korunmaya yardımcı olur.

Kilo Alımına Sebep Olur mu?

Supradyn All Day Vitamin tek başına kilo alımına neden olmaz ancak iştah kontrolü, iştah dengesi oluşturabilmektedir. Düzenli kullanımda özellikle içeriğindeki B vitamini kompleksleri ile iştahı arttırıcı özellikler sergileyebilmektedir. İştah sonucu yeme – içme alışkanlığını arttırabilir. İştahsızlık sorunlarında kullanımı kesinlikle tavsiye olunur.

Supradyn İştahı Artırır mı?

İçeriğinde yer alan vitamin ve mineral takviyeleri düzenli olarak kullanılmaya devam ettiğinde iştahın arttırılmasına yardımcı olabilmektedir. Özellikle içeriğinde bulunan B12 – B6 vitaminleri kendi işlevlerini yerine getirdiği gibi aynı zamanda iştahın da arttırılmasını sağlayabilmektedir.

Çocuklarda Kullanılır mı? Faydalı mıdır?

Supradyn All Day, 8 yaşından küçük çocuklarda kullanılması tavsiye edilmez. Kullanım sadece doktor tarafından reçete edildiğinde gerçekleştirilmelidir. Çocuklarda kullanıldığında iştahın arttırılması, kemik gelişiminin daha etkili oluşumu, büyüme hormonlarının desteklenmesi, bağışıklığın arttırılması, göz işlevinin arttırılması gibi pek çok faydası bulunmaktadır.

Supradyn All Day Yan Etkileri Nelerdir?

Herhangi bir yan etkisi yoktur ancak içeriğinde yer alan herhangi bir vitamin ya da minerale karşı alerjiniz var ise tabi ki kullanmamanız gereklidir. Çok nadir olarak görülen A ve D vitaminlerine karşı Hipervitaminozu adı verilen hastalıklarda kullanılması çok sakıncalıdır. Bu bireylerde A ve D vitaminlerine karşı doğal bir alerji sistemi gelişmiştir ve bu nedenle sadece doktor kontrolünde gerekli görüldüğü kadar alınabilmektedir.

Supradyn All Day Nasıl Kullanılır?

Supradyn Vitamin hapının sabah saatlerinde alınması tavsiye edilmektedir. Bunun nedenini kısaca açıklayalım. Sabah saatlerinde güne başlarken kullanıldığında gün içerisinde harcadığınız enerjinin sağlanmasına destek olmaktadır. Aynı zamanda bildiğiniz veya bilmediğiniz, farkında olduğunuz ya da olmadığınız vücut ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olacak içeriklere sahip olduğu için sizi daha dinç tutacaktır. Stres gibi etkilerin azaltılmasına da yardımcı olur. Elbette bir antidepresan görevi görmeyecektir lakin vücudunuz olabildiğince yeterli düzeyde vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayabildiği için genel bağışıklığınızın yanı sıra sinir sisteminizde gerekli gördüğü yapı taşlarını alabilecek ve daha kuvvetli olacaktır.

Supradyn All Day‘ı sabah kahvaltınızı yaptıktan sonra bir doz yani bir tablet alınız ve su ya da meyve suyu ile içiniz. Aç olarak da kullanabilirsiniz ancak maksimum fayda için kahvaltı sonrası almanız önerilmektedir.

Supradyn All Day Kullanım Dozu Nedir?

Günde bir adet hem yetişkin hem de çocuklar için yeterlidir. Dozu arttırmak için doktorunuza danışmanız gerekir. Fazla doz kullanmak aldığınız vitamin ve mineral fazlasının vücuttan atılmasına neden olacaktır. Dolayısıyla size ekstra bir fayda sağlamayacaktır. Uzun süreli fazla doz alımlarında ise faydanın yerine zararınız olacaktır. Çünkü içeriğinde depolanabilen vitaminler organların deposunu aşacak ve organlarınız tahribata uğrayacaktır. Aynı zamanda depolanamayan vitaminlerde vücudunuzun fazla çalışmasına neden olur ve boşu boşuna vücudunuzu yormuş olacaksınız.

Supradyn All Day Kullananların Yorumları

Kullananlar gün içerisindeki genel enerjilerinin arttığını belirtmektedir. Elbette bu sadece bilinen ve açıkça gözlemlenebilen bir faydadır. Daha pek çok faydası hissedilemeyecek kadar fazladır. Çünkü vücudun gereksinim duyduğu pek çok minerali de almaya devam ediyorsunuz. Gerçek kullanıcı yorumlarına bu konumuzun altındaki yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Supradyn All Day İçerik:

Supradyn®
All Day 30 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
C Vitamini 60 mg **
Niasin 18 mg **
E Vitamini 10 mg **
Pantotenik Asit 6 mg **
B6 Vitamini 2 mg **
B2 Vitamini 1,6 mg **
B1 Vitamini 1,4 mg **
Betakaroten 0,72 mg **
A Vitamini 680 µg **
Folik Asit 200 µg **
Biyotin 30 µg **
K Vitamini 25 µg **
D Vitamini 4 µg **
B12 Vitamini 1 µg **
Kalsiyum 120 mg **
Magnezyum 80 mg **
Potasyum 23,2 mg **
Klorür 21,5 mg **
Demir 14 mg **
Çinko 8 mg **
Mangan 1,8 mg **
Bakır 0,9 mg **
İyot 75 µg **
Selenyum 50 µg **
Molibden 45 µg **
Krom 25 µg **
Koenzim Q10 3 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Supradyn 2017 Fiyatı:

 • 33 TL’den başlayan fiyatlara sahiptir.

Supradyn All Day Kullanmaması Gerekenler

Hiperkalsemi hastaları (kandaki kalsiyum seviyesinin çok yüksek olması) ve retinoid tedavisi görenler için uygun değildir. Bunun haricinde içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Ayrıca Levodopa Tedavisi görenler kullanmadan önce doktora durum hakkında bilgi vermelidir.

Gıda takviyesi ve multivitaminler arasında yer alan bir diğer popüler ürün olan Pharmaton hakkında kullananların yorum ve önerilerine ulaşabilirsiniz.

Supradyn All Day Reklam videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

295 Yorum - "Supradyn All Day"

  Abone Olun  
Bildir

çok güzel lakin içğitimde kusuyorum ben hem su olanını aldım hemde hapını yine ayni içmemle kusmam bir oluyor

Ben hergün bir tane alıyorum canım sıkılırsa ili tane alıyorum ama çok nadir oda şımarıklıktan çünkü çok seviyorum supradyn i psikolojik mi bilmem ama bana çok iyi geliyor kışın hiç grip olmam sayesinde 💪🏻

Merhabalar, ben iki gündür supradyn hap kullanıyorum. Ama iki gündür felaket baş ağrısı sorunum var. Kullanmayı bırakmalı mıyım?

Aşırı şekilde baş ağrısı oluştu bırakmanızı tavsiye ederim bn bıraktım rahatladım

Bende kullanıyorum bi haftadır hiç bi faydasını görmedim bence almasın kimse gereksiz

1 21 22 23

Supradyn All Day Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

soslusarma

4/ 5 puanladı

Suda eriyeninden kullanmıştım ben geçen sene. pek faydasını göremedim. bir kutu bittikten sonra devam etmedim çünkü. geçenlerde yine kendimi yorgun hissettiğimden bahsedince eczacım yeniden önerdi. bu kez yenilenmiş mi ne başka faydalı bi şeyler katmışlar içine. ama bendeki ilk izlenimi yüzüne hiç ilgilenmedim kendisiyle bi daha - Kaynak


omerugur89

4/ 5 puanladı

Vitamin icin supradyn ictim oyle bir enerji verdiki uyuyamiyorum suan r&b parcalar esliginde koyunlari sayiyorum. - Kaynak


marul

4.2/ 5 puanladı

saç dökülmesini azalttığını klinik olmayan deneylerle ispatlamış bulunuyorum. - Kaynak


engenglish

4.3/ 5 puanladı

vitamindir kendileri direnç verir.işe yarıyor test edilip onaylandı tarafımdan. - Kaynak


honour

4/ 5 puanladı

kaliteli bir vitamin markasıdır. tüm türleri aslında aynı etkiyi gösterir. - Kaynak