Supradyn All Day Kullananlar

Supradyn All Day, çoklu vitamin kompleksi içeren bir multivitamin takviyesi olup genel bağışıklığın arttırılması ve vitamin – mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olabilmektedir.

Supradyn All Day Nedir?

Bir vitamin hapı olarak lanse edilmiştir. Ancak organizmanın ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin %70 ‘lik bir dilimini tek başına karşılayabilmektedir. Bu ihtiyaç karşılama oranları kişinin bünyesi, bağışıklığı, kilosu, boyu, yaşı gibi etkenlere göre değişmektedir. Kısacası insanın gerekli gördüğü birçok vitamin ve mineralin karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Supradyn All Day Neden Kullanılır?

 • Bağışıklığın arttırılmasında
 • Vücut enerjisinin arttırılmasında
 • Stres ve olumsuz hava koşulları gibi her türlü olumsuzluklara karşı vücudun genel direncinin arttırılmasında
 • Vitamin veya mineral eksikliği tedavilerinde birebir ya da tedaviye yardımcı olmak üzere
 • İştah kontrolünün dengeye oturtulmasında
 • Çeşitli hastalıklar sonucu organizmanın genel ihtiyacının artması sonucu ortaya çıkan vitamin ve mineral eksikliklerinin sağlanmasına yardımcı olmak üzere kullanılabilmektedir.

İçeriğinde Neler Var?

 • A, C, D, K vitaminleri ve B vitamini kompleksleri içermektedir.
 • Biotin, Manganez, Selenyum, Folik asit, Demir, Koenzim, Co Q10, Potasyum
 • Çinko, Kalsiyum, Magnezyum, Molibden minerallerinin birleşiminden oluşturulmuştur.

Supradyn All Day Özellikleri, faydaları:

 • İştahı arttırır.
 • Görme bozukluklarının önlenmesi veya varsa tedavi sürecinin daha hızlı atlatılmasına yardımcı olur.
 • Halsizliğin etkin gidericisidir.
 • Aşırı zayıflık durumlarında ve iştah sorunlarında etkin hizmet sunar.
 • Ciltte kuruma gibi sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
 • Yüksek tansiyonun önlenmesi üzerine A vitaminin gereksinimini sunar.
 • Saç ve saç problemlerinin yanı sıra tırnak kırılması, incelmesi, mantar oluşumlarının önüne geçen temel vitamin takviyesini sunar.
 • Dışarıdan almamızın şart olduğu vitaminleri içermektedir. Örneğin C vitamini.
 • Kas zayıflığı, ağrısını gidermede etkili olup büyüme çağında kas oluşumunu destekler.
 • Romatizmal hastalıklarda tedaviye yardımcı olmak üzere hastayı destekler.
 • Dolaşım sistemi ve kan hastalıkları neticesinde ortaya çıkan ve sıklıkla ihtiyacın arttığı Demir, B, C, A , D vitaminlerinin sağlanmasına yardımcı olur.
 • Büyüme bozuklukları, diş problemleri, diş ve kemik gelişimi, asitizm rahatsızlığı gibi pek çok hastalığın iyileşme sürecini arttırır ve tedavi için kullanılmıyorsa bu hastalıklardan korunmaya yardımcı olur.

Kilo Alımına Sebep Olur mu?

Supradyn All Day Vitamin tek başına kilo alımına neden olmaz ancak iştah kontrolü, iştah dengesi oluşturabilmektedir. Düzenli kullanımda özellikle içeriğindeki B vitamini kompleksleri ile iştahı arttırıcı özellikler sergileyebilmektedir. İştah sonucu yeme – içme alışkanlığını arttırabilir. İştahsızlık sorunlarında kullanımı kesinlikle tavsiye olunur.

Supradyn İştahı Artırır mı?

İçeriğinde yer alan vitamin ve mineral takviyeleri düzenli olarak kullanılmaya devam ettiğinde iştahın arttırılmasına yardımcı olabilmektedir. Özellikle içeriğinde bulunan B12 – B6 vitaminleri kendi işlevlerini yerine getirdiği gibi aynı zamanda iştahın da arttırılmasını sağlayabilmektedir.

Çocuklarda Kullanılır mı? Faydalı mıdır?

Supradyn All Day, 8 yaşından küçük çocuklarda kullanılması tavsiye edilmez. Kullanım sadece doktor tarafından reçete edildiğinde gerçekleştirilmelidir. Çocuklarda kullanıldığında iştahın arttırılması, kemik gelişiminin daha etkili oluşumu, büyüme hormonlarının desteklenmesi, bağışıklığın arttırılması, göz işlevinin arttırılması gibi pek çok faydası bulunmaktadır.

Supradyn All Day Yan Etkileri Nelerdir?

Herhangi bir yan etkisi yoktur ancak içeriğinde yer alan herhangi bir vitamin ya da minerale karşı alerjiniz var ise tabi ki kullanmamanız gereklidir. Çok nadir olarak görülen A ve D vitaminlerine karşı Hipervitaminozu adı verilen hastalıklarda kullanılması çok sakıncalıdır. Bu bireylerde A ve D vitaminlerine karşı doğal bir alerji sistemi gelişmiştir ve bu nedenle sadece doktor kontrolünde gerekli görüldüğü kadar alınabilmektedir.

Supradyn All Day Nasıl Kullanılır?

Supradyn Vitamin hapının sabah saatlerinde alınması tavsiye edilmektedir. Bunun nedenini kısaca açıklayalım. Sabah saatlerinde güne başlarken kullanıldığında gün içerisinde harcadığınız enerjinin sağlanmasına destek olmaktadır. Aynı zamanda bildiğiniz veya bilmediğiniz, farkında olduğunuz ya da olmadığınız vücut ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olacak içeriklere sahip olduğu için sizi daha dinç tutacaktır. Stres gibi etkilerin azaltılmasına da yardımcı olur. Elbette bir antidepresan görevi görmeyecektir lakin vücudunuz olabildiğince yeterli düzeyde vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayabildiği için genel bağışıklığınızın yanı sıra sinir sisteminizde gerekli gördüğü yapı taşlarını alabilecek ve daha kuvvetli olacaktır.

Supradyn All Day‘ı sabah kahvaltınızı yaptıktan sonra bir doz yani bir tablet alınız ve su ya da meyve suyu ile içiniz. Aç olarak da kullanabilirsiniz ancak maksimum fayda için kahvaltı sonrası almanız önerilmektedir.

Supradyn All Day Kullanım Dozu Nedir?

Günde bir adet hem yetişkin hem de çocuklar için yeterlidir. Dozu arttırmak için doktorunuza danışmanız gerekir. Fazla doz kullanmak aldığınız vitamin ve mineral fazlasının vücuttan atılmasına neden olacaktır. Dolayısıyla size ekstra bir fayda sağlamayacaktır. Uzun süreli fazla doz alımlarında ise faydanın yerine zararınız olacaktır. Çünkü içeriğinde depolanabilen vitaminler organların deposunu aşacak ve organlarınız tahribata uğrayacaktır. Aynı zamanda depolanamayan vitaminlerde vücudunuzun fazla çalışmasına neden olur ve boşu boşuna vücudunuzu yormuş olacaksınız.

Supradyn All Day Kullananların Yorumları

Kullananlar gün içerisindeki genel enerjilerinin arttığını belirtmektedir. Elbette bu sadece bilinen ve açıkça gözlemlenebilen bir faydadır. Daha pek çok faydası hissedilemeyecek kadar fazladır. Çünkü vücudun gereksinim duyduğu pek çok minerali de almaya devam ediyorsunuz. Gerçek kullanıcı yorumlarına bu konumuzun altındaki yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Supradyn All Day İçerik:

Supradyn®
All Day 30 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
C Vitamini 60 mg **
Niasin 18 mg **
E Vitamini 10 mg **
Pantotenik Asit 6 mg **
B6 Vitamini 2 mg **
B2 Vitamini 1,6 mg **
B1 Vitamini 1,4 mg **
Betakaroten 0,72 mg **
A Vitamini 680 µg **
Folik Asit 200 µg **
Biyotin 30 µg **
K Vitamini 25 µg **
D Vitamini 4 µg **
B12 Vitamini 1 µg **
Kalsiyum 120 mg **
Magnezyum 80 mg **
Potasyum 23,2 mg **
Klorür 21,5 mg **
Demir 14 mg **
Çinko 8 mg **
Mangan 1,8 mg **
Bakır 0,9 mg **
İyot 75 µg **
Selenyum 50 µg **
Molibden 45 µg **
Krom 25 µg **
Koenzim Q10 3 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

Supradyn 2017 Fiyatı:

 • 33 TL’den başlayan fiyatlara sahiptir.

Supradyn All Day Kullanmaması Gerekenler

Hiperkalsemi hastaları (kandaki kalsiyum seviyesinin çok yüksek olması) ve retinoid tedavisi görenler için uygun değildir. Bunun haricinde içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjisi olanlar için uygun olmayabilir. Ayrıca Levodopa Tedavisi görenler kullanmadan önce doktora durum hakkında bilgi vermelidir.

Gıda takviyesi ve multivitaminler arasında yer alan bir diğer popüler ürün olan Pharmaton hakkında kullananların yorum ve önerilerine ulaşabilirsiniz.

Supradyn All Day Reklam videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

269 Yorum - "Supradyn All Day"

Bildir

Sporcularda bu tür vitamin takviyeleri alıyorlar yaptıkları yorucu ve besin gerektiren işlerden sonra kesinlikle yarar sağlıyor suprodyn de böyle birşey olsa gerek sigara içen yada sağlıklı beslenmeyen bireyler için atıverin ağzınıza şifa niyetine yavrularım diyerek bu zamazingoyu piyasaya sürmüşler herkese afiyet olsun bende kullanıcam

Ben 26 yasindayim boyum 1.60 ve 44 kiloyum yillardir Hep 44 45 hic ilerlemiyorum kan veriyorum hersey normal cikiyor birazcikta ırsi Yine doktora gittim kan verdim bu sefer endoskobide istedi onu haftaya yaptiram birde subraday ve balil hapi yazdi doktor Bugun aldim isallah ise yarar ve ictahimi acar en azindan 5 kilo falan olurum

Benim anlamadığım içtikten sonra süpermene dönüşeceğini sanan yorumcuların olması 🙂 içtikten sonra ama bana etki etmedi hiçbi işe yaramadı diyorlar.
bu sizin günlük vitamin ihtiyacınızı karşılar okadar, birazcıkta dinçlik verir. yani en azından vitamin almayan birisine göre daha zor hasta olursunuz. hepsi o,

İlacı kullanmaya başladıktan sonra mide bulantısı üstüne birde ishal oldum. Benim olacağım varmış vitamin böyle bişey yapmaz dedim. İyileştim bi daha içtim şimdi yine aynı şikayetleri yaşıyorum.

Bendede huzursuz bacak sendromu var faydali olurmu içsem gece uyuyamiyorum

Huzursuz bacak sendromu b12 eksikliğine bağlı olabiliyor eğer sizdeki bu sebeple olmuş ise iyi gelebilir

Bende supradinle yaşıyirum. Huzursuz bacak sendromuna çok iyi geldi. Sürekli içiyorum. İştahsızim supradinle dincim.

Hiç yararını görmedim bu vitaminin , anlayamadığım bazı yorumlarda kimisine iyi gelmiş, vitamin insan mı seçiyor 😀 yada iyi geldiğine dair, farklı isimlerde aynı kişi mi yazıyor bu mesajları, bence 5 para etmez

Bende kullaniyorum ancak bi fayda goremedim hatta dinç olacağıma yerlerdeyim uyku veriyo anlamadim gitti.

İnsandan insana değişebiliyor.Mesela ben bunun gibi bi ilaç almıştım,B vitamini kompleksiydi.İştah açır ve kilo almaya yardım ediyordu.Bi arkadaşımla aynı zamanda aldık,ikimiz de kilo almak için istiyorduk.İçinde 100 tane tablet vardı,güne 1ini alıyorduk.Arkadaşımın artık 1 ay sonra iştahı çok düzeldi,bayaa yemek yemeye başladı ve 5 kilo aldı.Daha sonra ilaç bittikten sonra da iştahı çok iyiydi ve toplam 8 kilo almış oldu.ama bende hiç işe yaramadı,100 tableti bitirdim ama hiç etki etmedi.Demek ki gerçekten insandan insana fark var.Ben nerdeyse 3 kez bu tip ilaç kullandım,kullanıp etkisini gören arkadaşlarımın tavsiyesiyle tabi,ama herkese etki eden böyle ilaçlar bende hiç bir zaman işe yaramadı.Organizmayla ilgili… Devamını oku

Şu ben kullandım bişe yaramadi diyenler kardeşim ek vitamin takviye olarak kullanılır fazla bişey beklemeyin

Ben Ramazan’ın başında kullanmaya başladım ortalama 20 gün oldu Ramazan’da hep halsiZ ve yatarak geçirirdim kullandığım günden itibaren 17 saat aç kalmama rağmen hem işimde hem de evim de enerjik bir şekildeyim. Bütün işlerimi yorgunluk Ve halsizlik olmadan yaptığım için de mutluyum … tavsiye ederim. 👍🏼

1 haftadir kullaniyorum gec yatarim erken kalkarim (kalkmakta zorlaniyordum) gun boyu halsiz hissederdim kullandiktan sonra kendimi iyi hissettirdi halsizlik yok gec yatip enerjik sekilde erken kalkabiliyorum yani yuksek enerji beklemeyin sadece normal hayatiniza devam edebiliyorsunuz toparliyor sizi .

1 2 3 14
wpDiscuz

Supradyn All Day Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

soslusarma

4/ 5 puanladı

Suda eriyeninden kullanmıştım ben geçen sene. pek faydasını göremedim. bir kutu bittikten sonra devam etmedim çünkü. geçenlerde yine kendimi yorgun hissettiğimden bahsedince eczacım yeniden önerdi. bu kez yenilenmiş mi ne başka faydalı bi şeyler katmışlar içine. ama bendeki ilk izlenimi yüzüne hiç ilgilenmedim kendisiyle bi daha - Kaynak


omerugur89

4/ 5 puanladı

Vitamin icin supradyn ictim oyle bir enerji verdiki uyuyamiyorum suan r&b parcalar esliginde koyunlari sayiyorum. - Kaynak


marul

4.2/ 5 puanladı

saç dökülmesini azalttığını klinik olmayan deneylerle ispatlamış bulunuyorum. - Kaynak


engenglish

4.3/ 5 puanladı

vitamindir kendileri direnç verir.işe yarıyor test edilip onaylandı tarafımdan. - Kaynak


honour

4/ 5 puanladı

kaliteli bir vitamin markasıdır. tüm türleri aslında aynı etkiyi gösterir. - Kaynak