Synchroline Aknicare Kullananlar

Synchroline Aknicare, Synchroline markasına ait akne bakım ürünlerine verilen isimdir. Bu seride toplamda 6 adet cilt bakım ürünü bulunmaktadır. Ürünlerin özellikleri, faydaları, kullanımı, içerikleri ve fiyatları detaylı olarak aşağıda incelenmiş olup Synchroline Aknicare kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 68 TL’den başlayan fiyatlarla.

Synchroline Aknicare Çeşitleri:

  • Aknicare SR Skin Roller 5 ml 68 TL

Akne gelişim ve oluşumlarının yavaşlatılmasına destek olur. Akne izlerinin giderilmesine yardımcı olur.

  • Aknicare Cream Teintee Clair Renkli 50 ml 96 TL

Sivilceli ciltlerde kapatma özelliği sunan bir üründür. İki farklı renk tonu vardır. Beyaz  – kumral ve esmer cilt tonları için kullanılabilir. Hafif ve orta şiddetli sivilceli yüzlerde uygulanabilir. Akne bakımını destekler. Günde iki defa uygulanabilir.

  • Aknicare Krem 50 ml 92 TL

Sivilce eğilimli ciltlerde akneye neden olan etkenlerle mücadele eder.

  • Aknicare Sun SPF30+ Güneş Kremi 50 ml 110 TL

SPF30+ güneş koruma sistemi barındırmaktadır. Yağlı, karma ve sivilceli ciltler için geliştirilmiş olan ürün cildin nemlenmesine yardımcı olarak gözeneklerin daha rahat nefes alabilmesine hizmet eder. Sebun üretim seviyelerinde denge kurulmasına katkı sunar.

  • Aknicare Gentle Cleansing Gel 200 ml 150 TL

200 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Yüz dahil tüm vücutta kullanılabilen ürün sivilceli ciltlerin hijyeninde uygulanmaktadır.  Triethyl Citrate ve Metil Sülfanil Metan barındıran ürün her sabah ve akşam ıslak cilde nazikçe uygulanarak yıkanır.

  • Aknicare CB Chest and Back 100 ml 210 TL

Sırt – göğüs bölgelerinde çıkan hafif ve orta seviyedeki sivilceler için kullanılır. Sivilce oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Yağsız formdaki akne bakım ürünü sprey formundadır ve sivilce olan bölgelere yaklaşık 20 cm mesafeden püskürterek uygulanır. Uygulama sonunda ortalama beş dakika bekletiniz ve ardından kıyafetlerinizi giyiniz.

 

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör