TA 65 Kullananlar

TA 65, Telomer Hapı olarak da bilinir. 2009 Nobel Ödülü kazanmış bir tedavi yöntemidir. Ürün yelpazesi çok az olmakla birlikte tüm ürünleri insan yaşamının kalitesini arttırmak üzerine çalışmaktadır. Telomer tedavi yöntemi olarak adlandırılan bu yöntem tamamen insan DNA’sı üzerine yapılan tahliller sonucu kişiye uygun tedavi yöntemlerini barındırmaktadır. Telomer DNA yapılarındaki toplam 92 kromozom’un uçlarında yer alan yapılardır. Bu yapılar zaman içerisinde ve insan bedenine zarar veren etkenlerle birlikte bozularak insan yaşamının kısalmasına ve yaşam kalitesinin azalmasına neden olmaktadır. TA65 MD ürünleri ise bu hasarın azalmasına yönelik çalışarak yaşam süresini arttırıcı özellikler sunan bir çeşit tedavi şeklidir. TA 65 kullananlar aşağıda sıralanmış özelliklerinden yararlanabilirler. Bu yöntem bir ilaç değildir, besin takviyesi de değildir. Tedavi yöntemlerinden biridir. Hakkında yapılan pek çok çalışma mevcuttur. Satın almadan önce tam teşekküllü olarak araştırmanızı öneririz.

Fiyatı:

 • 118 Dolardan başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • TA65 MD 250 Ünite 90 Kapsül 650 $
 • TA65 MD Life Lenght T.A.T Testi 250 Ünite 90 Kapsül 4320 $
 • TA65 MD TA65 For Skin 118 ml Kombine Paket 1882 $
 • TA65 MD 100 Ünite 30 Kapsül 118 $

TA 65 Özellikleri, Faydaları:

 • Aktif maddelerden oluşturulmuş bir üründür.
 • Kullandığınız ilaçlar ya da besin takviyeleri ile etkileşime geçmez. Yine de kullanmadan önce kendiniz, hastalıklarınız hakkında tam bir tahliller dizisi ve anketlere vermeniz gereken cevaplar göz önünde bulundurularak uzman doktorlar tarafından belirtilecek dozlarda kullanmanız gereklidir.
 • TA65 ürünleri genetik, sigara, alkol, kalp damar hastalıkları, kronik inflamasyonlar, serbest radikaller gibi insan bedenine yönelik zararlar neticesinde kısalan insan ömrünü uzatmaya yardımcı ürünlerdir.
 • İnsan yaşamının yaklaşık 120 yıl olduğu tespit edilmiş ve yukarıda sıralanmış dış – iç zararlardan kaynaklanan sorunlardan dolayı yaklaşık 40 sene azaldığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. TA65 ürünleri ise söz konusu 40 yılın olabildiğince yeniden kazandırılmasına yönelik destekleyici ürünler kategorisinde yer almaktadır.

TA65 için Gereken Aşamalar:

 • İlaç ücretlerine tahlil ve tetkik ücreti dahildir.
 • İlaç kullanılmaya başlamadan önce İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinde belirtilen adrese bir sağlık ekibi yönlendirilmektedir. Ekip kanınızı alarak öncelikle Türkiye’de gerekli tahliller gerçekleştirmektedir. Ardından diğer tetkikler için yurt dışına gönderilmekte ve yaklaşık yirmi gün sonra doktorunuz tarafından Telomer testiniz size bildirilmektedir. Bu süreç içerisinde yaklaşık altmış sorudan oluşturulmuş anketi doldurmanız gerekmektedir. Bu sorulara sağlık süreciniz hakkında doktorların bilmesi gereken cevapları içermektedir. Son aşamada ise doktorunuz tarafından bilgilendirme, ürün doz ayarlaması, kullanımı gibi tavsiyeler verilmektedir.

ÖNEMLİ:

 • Bu yazıdaki ürünler besin takviyesi kategorisindedir. İlaç değildir. Hastalıkları tedavi edemez, önleyemez. Bir çeşit tedavi yöntemi olan Telomer Tedavisi’ne yönelik ürünler içermektedir.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

TA 65 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları