Tabia Ürünleri Kullananlar

Tabia Ürünleri, asıl adı Tabia Pure Nature olup 2009 yılında Aydın’da kurulmuş bir şirkettir. Şirketin ismi Doğal Destek Ürünleri Araştırma sanayi Tic. A.Ş. ‘dir. Üretimlerine yönelik ibraz edilen sertifikalar sırası ile SZUTEST, ISO 22000:2005 Kategori E, EN ISO 22716:2007 EA Code 3, ISO 9001:2008’dır. Firma besin destek ürünleri, doğal cilt bakım ürünleri, uçucu yağlar ve doğal ısı tutucular üretmekte ve satışını gerçekleştirmektedir. Tabia Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Tabia Ürünleri:

Markaya ait ürünlerden bazıları aşağıda ( özellikleri, faydaları, içerikleri, çeşitleri, yararları, fiyatları dahil ) listelenmiştir. Detaylı ürün analizi için markanın resmi web sitesine girebilirsiniz.

  • Tabia Yağı Azaltılmış Buğday Ruşeymi 17,50 TL

SC-CO2 Ekstraksiyonu tekniği kullanılarak azaltılmıştır. Ruşeym yağından gelen; Magnezyum, Manganez, Potasyum, Sodyum, Selenyum, B1, B23 B3, B5, B7, B9 vitaminleri içermektedir. Gluten barındıran ürün Gluten’e karşı alerjisi olan hastalarda tüketilmemelidir. Süt, sebze – meyve suları, çorbalara – salatalara eklenerek tüketimi uygundur.

  • Tabia Cilt Onarım ve Bakım Yağı 65 TL

50 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Karbondioksit Ekstraksiyonu ile elde edilmiş olup Nar Çekirdeği ve Kuşburnu yağlarının karışımından üretilmiştir. Adı geçen bitki yağlarında doğal formda bulunan A, E vitaminleri içermekte olup cildin çevresel etkenlere ve güneş odaklı tahribata karşı korunmasına destek olur.

  • Tabia Ağız Bakım Yağı 32 TL

Kantaron ile Çörekotu yağlarının çözülmesi ile üretilmiştir. Püskürtme başlıklı şişelerde satılan ürün günde en az bir defa ağız ve boğaza bir – iki defa sıkılarak kullanılmaktadır.

  • Tabia Vişne Çekirdeği Sabunu 17,50 TL

Vişne Çekirdeği’nden gelen A, E Vitaminleri, Linoleik Asit, Palmitik Asit barndırmaktadır. Antioksidan değerleri ile ön plana çıkan ürün yüz dahil tüm vücutta kullanılabilir. Özellikle her sabah uyanınca ve geceleri uyumadan önce kullanılması önerilmektedir. Islak yüze köpürtünüz ve durulayınız. Daha etkili olması için Vişne Çekirdeği yağı da kullanabilirsiniz.

  • Tabia Vişne Çekirdeği Kuşağı 59 TL

İlaç değildir. Hastalıkları tedavi edemez – engelleyemez. Bir kuşaktır.  Olası kullanım alanları: ağrılardır. Ürün kullanılmadan önce mikrodalga fırında 2 dakika ya da klasik fırınlarda 15 dakika ısıtılmalıdır. Isıtıldıktan sonraki ortalama etki süresi yarım saattir. %100 pamuk ve Vişne Çekirdeği yağı kullanılarak üretilmiştir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör