Tebokan Fort Kullananlar

Tebokan Fort, içerisinde Ginkgo biloba yaprakları kuru ekstresi bulunan bir gıda takviyesi ve ilaçtır. İçerisinde bulunan ginkgo biloba alyuvar ve kan pıhtılaşmaya etkisi sebebiyle kanın akışını hızlandırabilir. Bu şekilde kan dolaşımını destekleyebilir. Beyin fonksiyonlarının artırılmasına yardımcı olabilir. Tebokan Fort kullananlar yorumlarını bizlerle paylalabilir.

Aşağıdaki durumlarda kullanımı yaygındır:

 • Baş dönmesi
 • Demans sebebiyle bunama
 • Damar tıkanması sebebiyle görülen bacak ağrılarında
 • Kulak çınlamasında

Kimler Kullanamaz?

 • Kanında pıhtılaşma sorunu yaşayanlar, ya da bunu etkileyici bitki veya antioksidan kullananlar ve çocukları için kullanmak isteyenler öncelikle doktora danışmalıdır.
 • Gebelik ve emzirme döneminde kullanımı da doktor onayı alınmadan uygun değildir.

Tebokan Fort Kullanım Şekli

Kullanım esnasında doktorun ya da eczacınızın direktiflerine harfiyen uymaya dikkat ediniz. İlacı tablet formda alacaksanız bir bardak su ile almaya özen gösteriniz. Damla olarak alınacaksa da damlalık haricinde bir ölçek kullanmayınız.

Tebokan Fort Yan Etkileri

Acilen doktora başvurulması gereken yan etkiler;

 •  Ağız, yüz, dudak ve boğazda şişlik
 •  Zor nefes alıp verme
 •  Kurdeşen

Doktora danışılması gereken yan etkiler;

 •  Baş ağrısı
 •  Mide bulantısı

Yardımcı Maddeler :

 • Sakkarin sodyum 3 mg/ml
 • Gliserol 200 mg/ml
 • Propilen glikol 527 mg/ml

Bu bilgiler sağlık profesyonelleri içindir, eğer değilseniz lütfen bilgileri dikkate almayınız. Bilgiler ilacın kullanma talimatından derlenmiştir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
20 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Nuray
8 Eylül 2018 01:47

Strese bağlı unutkanlık üzerine nöroloğun yazdığı ve altmış yaş altı olduğum için parayla aldığım ilacı yaklaşık bir yıldır kullanıyorum.D. üç ay kullanmamı önermişti. Gerçekten faydasını gördüm, unutkanlığım azaldı.Tek kaygım uzun süreli kullanımın yan etkisini bilememem..

esat hamzaoğlu
12 Ekim 2019 17:36
Reply to  Nuray

3 aya yakın, günde 1 draje(adet) sabah kahvaltısı sonrasında alıyorum. Unutkanlığımda açık şekilde azalma, hatırlamamda bayağı hızlanma oldu. Doktor reçeteme yazdı, ancak ücretsiz verilmemektedir. Yaşım 73.

Tebokan Fort Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sinsinoturankedi

3.7/ 5 puanladı

unutkanlığa birebir geldiği söylenilen ilaç. kullanmadım ama inandırıcı buluyorum. - Kaynak


sekerlikkkk

3.8/ 5 puanladı

havuç suyunun içine bir kaç damla zeytin yağı koyup düzenli olarak yemeklerden sonra içmek unutkanlığı ciddi derecede azaltıyor. örneklerini okudum. ibrahim saraçoğlunun formülü bu. onun dışında 'tebokan fort' adında bitkisel bir ilaç var onu da şiddetle tavsiye ederim çok iyi... - Kaynak


yesimalgan

3.9/ 5 puanladı

Unutkanliga iyi gelen zararsiz bi ilac ogrendim.Tebokan fort.ama gercekten unutmam gereken seyler icin napicam hicbir fikrim yok☹helppp - Kaynak


teslanin aduketi

3.9/ 5 puanladı

hafiza zayifligi, konsantrasyon bozuklugu, ruhsal uyum bozukluklari, bas donmesi, kulak cinlamasi, vertigo ve agrisiz yurume mesafesinin iyilestirilmesinde kullanilan cok yonlu bir ilac. prospektusunden anladigim kadariyla bir seyler daha eklemek gerekirse hafiza performansini artiriyor, ogrenme kapasitesini gelistiriyor, kan akisini duzene sokuyor, kanin akiskanlik ozelliklerini iyilestiriyor, beyni besliyor. bitkisel bir ilac oldugundan yan etkisi de yok. - Kaynak


nilu

3.9/ 5 puanladı

tebokan fort canım 3x1 kullandım 9,1 le transfer yapıldı. - Kaynak