Teff Life Slim Kullananlar

Teff Life Slim, karışık bitki çaylarından biridir. İçerikte çok fazla karışım bulunmasından dolayı formülde yer alan herhangi bir bitkiye karşı hassasiyeti olanlar kullanmamalıdır. Uzman doktor ya da diyetisyen onayı almadan tüketmemenizi öneririz. Yaz dönemine yaklaşılması ile birlikte internet dünyasında bolca çıkan bitki çaylarından biridir. Telefon yolu ile kapıda ödeme seçeneği sunarak satış yapılmaya çalışmaktadır. Ürünün birçok vaadi olsa da bu vaatlerini destekleyecek bilimsel raporlar – klinik deneyler yoktur. Bu nedenle bu tür büyük iddia ve vaatleri buraya yazmaktan kaçınıyoruz. Teff Life Slim kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 129 TL’den başlayan fiyatlarla.

Teff Life Slim Özellikleri:

  • Biberiye, Limon, Aspir Tohumu, Acai, Yeşil çay, Mate yaprakları, Tef tohumu, Yeşil Kahve, Kiraz sapı, Kitre, Funda, Mac, Lepidyum, Sandalos Sakızı, Bamya çiçeği, Kinoa içermektedir.
  • Her kutu 30 günlük kullanım imkanı sunmaktadır.

Kullanımı:

  • Demleme usulü ile tüketimi uygun olup günde 1 – 5 çay bardağına kadar tüketebilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz. Mutlaka ilgili kurumlardan izinleri olduğuna emin olunuz, bilinçsiz tüketimi kalıcı zararlar verebilir.

Bitki Çayları

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör