Teff Tohumu Çayı Kullananlar

Teff Tohumu Çayı, Etiyopya’nın kuzey bölgelerinde yetişen bir bitki türüdür. Bitkinin üç farklı çeşidi vardır. Bunlar sırası ile kırmızı, kahverengi, beyaz Teff olarak bilinmekte olup her biri farklı değerlerde bileşenler barındırmaktadır. Tatları da birbirinden değişkendir. Bitkiye ait tohumlar karıştırılarak bitki çayı olarak tüketilmekte olup farklı kullanım alanları mevcuttur. Yaz dönemine yaklaşılması ile birlikte bitki çaylarındaki değişiklik arayışları arasında yerini bulmuştur. Unutmayınız ilaç değildir, tedavi edemez. Kimyasal değerleri hakkında net bir veri yoktur. Bu nedenle tüketilmeden önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Teff Tohumu Çayı kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 117 TL’den başlayan fiyatlarla.

Teff Tohumu Çayı Özellikleri:

  • Fiyat aralığı oldukça değişkendir. Üç farklı çeşitteki bitki tohumlarının karıştırılmasından elde edilmiştir.

Kullanımı:

  • Günde bir defa kahvaltı öncesi tüketilmesi tavsiye edilen çayı dilediğiniz saatlerde günde üç fincanı geçmemek kaydı ile içebilirsiniz.
  • Demleme usulü içiniz. Bir fincan sıcak suya bir çay kaşığı tohum yeterlidir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Zayıflama Ürünleri

Abone Olun
Bildir
25 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Özlem
26 Temmuz 2019 14:33

Ben eczaneden aldım bugün 5 ci gün 76.2 kg dan 73.6 düştüm ama diyet yapıyorum aynı zamanda 3 lt su içiyorum etkili bir ürün.yasklandı diye duymuştum ama sağlık bakanlığı böle bir yasaklama yapsa eczaneler satmaz diye düşünüyorum

Sevinc hasret
14 Eylül 2018 21:13

Bende bugün 30 günlük paket aldım ama paketi açtığımda içindekilerin 3-4 tanesi patlamış ve kutuya dökülmüş şekildeydi acaba orijinal yada sahtesi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim.

Müjü
30 Temmuz 2018 08:34

Merhaba ben bu çaydan aldım ama posa ile için diyor posası midemi bulandırıyor içemilorum

miray
3 Temmuz 2018 11:30

Ben kullandım 1 aylık aldım 2 ayda bitmedi pazarları içmedim ramazan bayramında içmedim seçim günü yoğundum içmedim vb ama 5 kg verdim. Çayı içer yerseniz veremezsiniz. Dikkatte etmeniz gerek iştahımı kesiyor çorba salata ekmek yerdim öğlenleri tek salata yetiyor bunu içtim içeli. Bağırsaklarım çok tembeldi onu düzenledi çok aburcubur yerdim canım istemiyor. 3 l su içmeye çalışıyorum. Posasını sevmediğim için 0,5 l su ve 1 bardak çay bi yudum ondan bi yudum ondan içiyorum. Biraz önce 1 paket daha almaya karar verdim yorum okuyayım dedim bazıları hiç kg vermemiş onlarda var o yorumlara da bakın bence .

özlem
10 Temmuz 2018 10:28
Reply to  miray

miray bende kullanıyorum 15 gün oldu metebolizmama çok etki etti. yavaş calışan metebolizmam hızlandı iştahımda azalma var şeker ve yağlı yemeklere olan ilgim çok azaldı. şimdi 1 paket daha sipariş edeceğim. seninde kullandıkça yorumlarını takip edeceğim.

Cigdem
10 Temmuz 2018 22:46
Reply to  özlem

15 unde kilo verdiniz mi peki

Eymen
25 Ağustos 2018 02:48
Reply to  Cigdem

Ben 1 neredeyse 1 ayda 4 kilo verdim.henuz içilmemiş 5 paketim var.bitmeden yine sipariş vericem.2 gün üst üste içmedim.ilk gün hiç sıkıntı olmadı fakat 2.gün iştahının hemen açıldığını farkettim.denerseniz kilo vermemenize imkân yok

Ayca
23 Temmuz 2018 23:12
Reply to  miray

Bende yeni aldım 5gun oldu içiyorum iştahım kesildi 1kg verdim