Thalion Krem Kullananlar

Thalion Krem, Fransız kozmetik firması olan Thalion’un krem çeşitleri oldukça fazladır. Krem formunda pek çok ürünü olan marka kendi bünyesinde ana kategorilere ayrılmaktadır. Her kategoride en az bir adet krem formu bulunmaktadır. Markanın en çok göze çarpan özelliği ise formüllerinde Deniz Yosunu kullanmasıdır. Krem çeşitleri aşağıda sıralanmıştır. Thalion Krem kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Thalion Krem Özellikleri, Faydaları:

Thalion markasına ait kremler içerik, fiyat, kullanım bilgileri ile birlikte yazılmıştır.

 • Thalion BB Cream Skin Perfector

Speciific Beauty serisine ait bir üründür. 30 ml içeren tüplerde satılan ürün cildin daha mat görünmesine yardımcı olarak cilt kusurlarının örtülmesini sağlar. Cilt sıkılığını destekleyerek gün boyu nem dengesinin sağlanmasına katkı sunar.

 • Thalion Eye Lifting Cream

Oligocontour Illimunating The Eyes serisine ait bir bakım ürünü olup göz ve çevresi için geliştirilmiş bir kremdir. Deniz özleri ve Peptid’lerin birleşiminde üretilmiş olup Hyaluronik Asit ile güçlendirilmiştir. Cildin beslenmesine yardımcı olarak göz çevresindeki çizgi ve kaz ayaklarının azaltılmasına katkı sunar. Her sabah – akşam temiz – kuru göz çevresine hafifçe masaj yaparak yedirmeniz önerilmektedir. Mimik çizgilerinde de etkilidir.

 • Thalion Radiance Booster Cream

Markaya ait en fazla krem çeşidi bu seride bulunmaktadır. Serinin ismi ise Algolift Smoothing Redensifying’dir. 30 yaş ve üzeri için geliştirilmiş anti aging kremlerden biridir. Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun olan ürün Maritime bitkisinin yanı sıra A, E, B5 vitaminleri de içermektedir. Yine bütün ürünlerinde olduğu gibi Yosun özleri barındırmaktadır. Kolajen üretimlerinin uyarılmasına yardımcı olur. Her gün temizlenmiş cilde hafifçe yedirilmesi yeterlidir.

 • Thalion Smoothing Time Care Cream

35 yaş ve üzeri için üretilmiş kırışıklıkla mücadeleye yardımcı olan bakım kremlerinden biridir. Salicorne deniz bitkisi, C vitamini içeren formülü yüz ve boyunda kullanılmaktadır. Sarkmaların engellenmesine yardımcı olur. Cilt sıkılığını destekler.

 • Thalion Youth Firmness Cream

Toparlayıcı kremlerden biri olup Demiz, Potasyum, Selenyum, Palmaria Palmata Deniz Yosunu Özleri barındırmaktadır. Hücresel aktivitenin desteklenmesi ve beslenmesine yardımcı olarak çizgi ve kırışıklık bakımında aktif rol alır. Amino Asitlerce zengin bir formüle sahip olup mimik çizgileri, pigmentasyon dengesizlikleri ve ton değişimlerinin giderilmesine destek olur.

 • Thalion Redensifying Skin İlluminator

Derin çizgilerin bakımında kullanılan ürün Peptid ve Lif dengesinin güçlendirilmesine yardımcı olur. Yüz – boyun kırışıklıklarında kullanıma uygun olup Hyaluronik Asit içermektedir. Düzenli kullanım ile etkileri ortalama bir ay sonunda ortaya çıkabilmektedir. Cilt esnekliğinin kazandırılmasına yardımcı olur.

 • Thalion Restructuring Firming Care

50 ml içeren cam kavanozlarda satılmaktadır. Deniz özleri, A vitamini ve Cetella Asiatica özleri içermektedir. Cildin en üst katmanının yenilenmesine destek olur.

 • Thalion Revializing Comfort Cream

Hassas ciltler için üretilmiştir. 50 ml içeren plastik merhem tüplerinde satılan ürün erken yaşlanma sorunlarına karşı cildin korunmasına yardımcı olarak cilt enerjisinin sağlanmasına hizmet eder.

 • Thalion Skin Perfection Cream

Hassas ciltler için geliştirilmiş olup kapatıcı özellikleri ile güçlendirilmiştir. Kızarıklıkların önlenmesine yardımcı olur. Hassasiyet sorunlarının engellenmesinde aktif rol alan ürün Kolajen üretimine destek olur.

 • Thalion Mattifying Fluid Krem

Algopur Purifying Matifying serisine ait kremlerden biri olup yağlı ciltler için geliştirilmiştir. Cilt kusurlarına neden olan etkenlerle mücadelede kullanılan ürün zararlı bakterilerin yayılma ve gelişimlerinin engellenmesine yardımcı olarak gözeneklerin temizlenmesini sağlar. Salisilik asit ve Çinko ile güçlendirilmiş olup aşırı yağın uzaklaştırılmasını sağlar. Sabah – akşam yüz ve boyun alanlarına yedirilerek kullanılmaktadır.

 • Thalion Acnichoc Solution Imperpection

Akne bakım kremidir. Sivilcelerin engellenmesine yardımcı olarak enflamasyon etkilerinin sakinleştirilmesine yardımcı olur. Cildin daha berrak bir görünüme ulaştırılmasında aktif rol alır.

 • Thalion Essential Moisturuzing Cream

Normal – nemini yitirmiş cilt tipleri için üretilmiştir. Source Moisturizing Nourishing serisine ait bakım kremlerindendir. Cildin nemlendirilmesini sağlar.

 • Thalion Rich Moisturizing Cream

Kuru ciltler için kullanıma uygun olup cildin su kaybının engellenmesine yardımcı olur.

 • Thalion Ultra Nourishing Cream

Yüz – boyun bölgeleri için üretilmiş bir krem olup nemlendirici ve yaşlılık etkilerinin geciktirilmesine yardımcı olan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör