The Balm Allık Kullananlar

The Balm Allık, bir kadının yüzü, karşısındaki erkeğin en çok dikkat edeceği uzvudur. Özellikle yüzde elmacık kemiği etrafında oluşan kırmızılıkları The balm allık ile oluşturabilirsiniz. Yanaklardaki bu kırmızılığı oluşturmak için kullanacağınız ürün güzelliğinize güzellik katacak yapısı ile cildinize zarar vermeden sizi güzelleştirir. Gelişmiş bir formül ile hazırlana içeriği sayesinde ürün uzun süren bir kalıcılığa sahiptir. Değişik renkleri bulunan ürün, doğal bileşenler oluşmaktadır.

Dünyaca ünlü marka

  • The balm dünyanın birçok ülkesinde yüksek kalite olarak kullanılmaktadır. Normalde çok pahalı olan bu ürünlere, belli zamanlarda yapılan indirimleri yakalamanız halinde çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.
  • The balm allıkları kullanırken miktarı çok iyi ayarlamanız gerekir. Az kullanırsanız herhangi bir etkisi olmayacak, tersine çok kullandığınız zamanda daha kötü bir görünüm verecektir. Yüz tipinize göre allığı değişik yönlerde sürmelisiniz. Fırçayla veya elinizle kullanabileceğiniz allıklar, yüzünüzde kırmızılığın görünmesini sağlayacaktır. Özellikle güldüğünüzde elmacık kemiklerinizi ortaya çıkaran allık, daha güzel görünmenize yardımcı olacaktır.
  • Daha güzel görünmek için allığı elinizle değil de, fırçayla veya topla kullanmaya özen göstermeye çalışın. Çünkü elinizle tam anlamıyla bir bütünlük oluşturamazsınız. Oysaki fırça ve top kullanımında aletin değdiği her yer birbirinin ardı sıra kapanacaktır ve size dert edecek bir nokta kalmayacaktır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

The Balm Allık Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

xenamag

3.7/ 5 puanladı

@melikerior aynen eyelinera the balm standında bakmıştım allık renkleri muhteşemdi - Kaynak


asuka kazama

3.7/ 5 puanladı

destansi alliklara sahip markadir. ayni zamanda paket tasarimlari da oldukca sevimlidir. - Kaynak


afterdarkmoon

3.8/ 5 puanladı

Kahverengi allığa bayılıyorum. Allık olarak favorilerim, The Balm Bahama Mama(rengini bronz allık ile azıcık kırıyorum allık olarak kullandığım zaman),The Balm Hot Mama, The Balm Frat Boy. - Kaynak


sen seni bil ben beni

3.7/ 5 puanladı

kullanma kılavuzu eşliğinde alınması gereken makyaj malzemesi. çünkü yanlış kullanıldığında ciddi anlamda rezil edebiliyor ve olduğunuzdan 5-6 yaş büyük görünmenize sebep olabiliyor. - Kaynak