The Balm Far Kullananlar

The Balm Far Farlar gözlerin daha büyük ve çekici görünmesini sağlarken aynı zamanda gözlere anlam ve derinlik katar. Makyajı tamamlayan far seçiminde renkler ve ürünü markası sürülen farın kalitesi ve kalıcılığı açısından önemlidir. Kozmetik dünyasının önde gelenlerinden olan ve The Balm Far ürünleri sunan The Balm birçok far paleti ve far ürünü sunmaktadır.

Far Paletleri Çeşitleri

  • The Balm birçok far paleti ile kozmetik ve makyaj dünyasında önemli bir yer edinmiştir. Palet farlardan birisi olan Nude Tude simli ve yumuşak farlardan oluşan bir far paletidir. 12 farklı renkteki farlara sahip olan istediğiniz şekilde makyaj yapmanıza olanak sağlayan hem koyu hem de açık sıcak renkli farlardan oluşan bir far paletidir.
  • Diğer bir far paleti olan Nude Dude ise 12 adet daha doğal ve açık renkli farları ile doğal görünüme sahip bir makyaj ve göz kapaklarınızı vurgulayan uygulamalar yapabilirsiniz. Renk tonları ve barındırdığı renkler açısından oldukça kullanışlı olan Nude Tude farları kolay sürüleme sahip olup tozutma ve benzeri zorluklar yaratmaz.
  • Meet Matte Nude ise hem günlük hem de özel günlerde severek kullanılabilecek 9 adet mat kahve tonlarına sahip yumuşak, kolay kullanıma sahip ve tozutmayan farlardan oluşuyor. Kaş doldurmak ve ya kontur yapmak içinde rahatlıkla kullanılabilen belirgin ve kalıcı farlara sahiptir.

Çift Taraflı Fırça Avantajı

The Balm sadece far paletleri ile değil aynı zamanda paletler içerisindeki çeşitli fırçalar ile de makyajın çok daha kolay ve kalıcı yapılmasını sağlar. The Balm Far paletlerin içerisindeki çift taraflı göz fırçasının kısa kısmı ile alt kirpiklere, kaş altına, göz pınarına far sürerken kolaylık sağlar. Daha seyrek ve uzun olan kısmı ise daha hafif bir far uygulaması ve farklı far renklerini karıştırmak için kullanımda kolaylık sağlar.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

The Balm Far Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

lavitaa

3.9/ 5 puanladı

Bu paletteki bütün renkler çok güzel ve kullanışlı hem gölge yaparken kullanışlı hem açık tonları baz olarak kullanabiliyorum ,, tüm gün de kalıcı. - Kaynak


fancypants

3.7/ 5 puanladı

the balm ve flormar'dan asla far almam, gözümün üstünde ağrı yaptı bu marka farlar. ki aynı fiyat aralığındaki golden rose farlarda sorun yaşamamıştım. - Kaynak


cipsyiyemeynkiz

3.8/ 5 puanladı

Şahane far bazı THE BALM Put a Lid on It blogta! - Kaynak


erisaa

3.7/ 5 puanladı

farları fazlaca simli, gündüz makyajında asla kullanılmaz. bi de fazlaca ucuz, insan almaya çekiniyor. - Kaynak