The Balm Hot Mama Kullananlar

The Balm Hot Mama, kampanyalı fiyatı 27 TL’dir. İki ayrı renk tonu olan bir allık olup pigment kompleksleri ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Paraben ve yağ içermemektedir. Doğal bronzluk görüntüsü oluşturmaya yardımcı olabilir. Pembe ve Mat renk seçenekleri mevcuttur.

Fiyatı:

  • 82 TL’den başlayan fiyatlarla.

The Balm Hot Mama Özellikleri, Faydaları:

  • Talk pudrası barındırmaz.
  • Mika minerali bulundurur.
  • Makyajın tamamlanmasına yardımcı olabilir.
  • Turuncu iz bırakmaz.
  • Tekli paketler halinde satılmaktadır.

Kullanımı:

  • Allık pamuğu – pedi – fırçası yardımı ile yanak – burun çevresine ve yapacağınız makyaj modeline uygun diğer uygulama stillerini kullanarak sonuçlandırabilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

 

Bahara Uygun Mürdüm Tonlarda Makyaj Önerileri

Baharın gelmesine az bir süre kala mürdüm tonlarda yapılabilecek makyaj önerilerini derledik. 2019 makyaj önerilerine bakıldığı zaman en popüler olanlardan biri de mürdüm tonlarda yapılan makyajlar olarak karşımıza çıkıyor. Neredeyse tüm yüzde mürdüm tonlar kullanarak sezona ayak uydurmak mümkün hale geliyor. Bizler de mürdüm tonlardan oluşan bir makyaj yaptık ve elde ettiğimiz önerileri sizlere sunduk. Bakalım sizler de en az bizim kadar beğenecek misiniz?

Gözlerde Mürdüm Renklerle Baharı Yakala

Mürdüm tonlarda yapılan makyajın en dikkat çekici noktasını elbette gözler oluşturuyor. Mürdüm renklerle hem buğulu hem de dikkat çekici bir görünüm yakalanabiliyor. İstenen görünüm için Maybelline New York, Tattoo Liner jel göz kalemleri serisinden 942 Rich Berry kullanılabilir. Kirpik dibine uygulanan göz kalemini bir fırçayla dağıtmak yeterli olacaktır. Ancak bu işlem olabildiğince çabuk yapılmalıdır. Çünkü bu göz kalemi hemen sabitlenen yapıdadır ve sonrasında akma ya da dağılma gibi sorunlar asla yaşanmaz. Bu sayede elde edilen harika görünüm gün boyunca tüm canlılığını koruyabilir. Mürdüm gibi iddialı renklerle yapılan makyajlarda elde edilen görünümün bozulmaması olukça önemlidir. O nedenle hem kaliteli hem de doğru ürünler tercih edilmelidir. Maybelline New York, Snapscara Black Cherry maskarayla göz makyajı başarılı bir şekilde tamamlanabilir. Siyah bir maskara kullanmak yerine koyu mürdüm tonlarda olan bu maskarayla istenilen görünüm tamamlanabilir. Snapscara maskara uzun ve hacimli kirpikler elde etmek için oldukça ideal olan bir üründür.

Herkese Yakışır: Mürdüm Renk Dudaklar

Dudak makyajında genelde mürdüm renklerdeki tonlardan uzak durulur. Bunun başlıca sebeplerinden biri de tonların oldukça iddialı olmasıdır. Bu nedenle kişilerin çoğu bu tonların kendilerine yakışmayacağını düşünürler. Ancak herkese yakışacağından kesinlikle emin olduğumuz bir renk vardır. Maybelline New York, Color Sensational Made For All ruj serisi, 388 Plum For Me elliden fazla cilt tonunda uygulanarak belirlenen bir renktir. Bahsedilen ruj serisinde bulunan tüm renkler evrensel diye nitelendirilebilecek renklerdir. Neredeyse her cilt tonuna oldukça yakışırlar. Bu nedenle baharı karşılarken yapılacak olan mürdüm renklerdeki makyajda bu ürün mutlaka kullanılmalıdır.

Allıkta da Mürdüm Tonlar

Feminen bir görünüme sahip olmak ve tüm dikkatleri üzerine çekmek neredeyse her kadının makyajında aradığı temel özelliklerdendir. İstenilen bu görünüme ulaşmak için bu baharda mutlaka harekete geçmek gerekir. Mürdüm ton allıklar çekici bir görünümü garantileyen ürünlerdir. Özellikle de bronzer harmanlaması yapılarak kullanılırlarsa doğallık ve iddialılık aynı anda var olacaktır.  Maybelline New York Master Blush allık paletinde bulunan en koyu renk yanakların ortasına uygulanır. Daha sonrasında yüzün boyutlandırılması ve allığın istenilen görünüme kavuşması için de City Bronzer, Cool Medium rengi kullanılır. Bu iki ürünün uyumu sonucunda ortaya şahane bir görünüm çıkar.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör