The Balm Ruj Kullananlar

The Balm Ruj bayanlar açısından oldukça önemli güzellik araçlarından olan makyaj kadın olan güzelliğin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Yüz güzelliği ve yüz makyajının tamamlayıcısı olan rujlar makyajın olmazsa olmazlarındandır. Dudağa sürülmeyen bir ruj olmadan mükemmel bir makyaj tamamlanamaz. Kozmetik dünyasının önde gelen markalarından olan the Balm farklı renklerde sunduğu rujlar ile makyaj tutkusu olan bayanlara mükemmel bir makyaj fırsatı sunuyor.

Yeni nesil

6 farklı renkte olan The Balm rujları günlük ve gece yaşantısında birçok farklı renk ve tonda kıyafet ve göz rengi ile çok iyi uyum sağlayabilmektedir.

Ruj Çeşitleri ve Renkleri

  • ‘’ Mai Billsbepaid ‘’ özellikle beyaz tenli bayanların tarafından kullanılması tavsiye edilen dudak rengi nude bir rujdur. Ürün mat bitişli olmasına rağmen dudaklardaki çatlakları maksimum derecede gizleyerek belli etmiyor.

Şık tasarım

  • Bir başka the Balm’a ait ruj renk çeşidi olan ‘’ Mia Moore ‘’ ise çekiciliğin rengi olan kırmızı renkte dudağı kurutmayan, bulaşmayan, ağır ve kuru bir his vermeyen bir rujdur.
  • Daha dolgun dudaklar isteyenler için ‘’ Ima Goodkisser ‘’ çok güzel coral ve pembe karışımı bir renkte olup içerisinde sim barındırmayan opak yapılı mat bir rujdur. Ürün dudaklardaki kusurları gizler ve dudak üzerindeki çizgilere dolma yapmaz.
  • Yumuşak yapılı, dudakları nemlendiren kahve-bordo bir ruj olan ‘’ Amanda Kissmylips ’’ renginin koyu olması sebebiyle uzun süre sonunda bile kolay olarak ve tamamen silinmez.
  • Özellikle yaz aylarıyla uyumlu olan ‘’ Anita Boytoy ‘’ mükemmel soğuk alt tonlu pembe renge sahiptir. Ruj oldukça kolay sürülmekle beraber dudakları kurutmaz ve hafif ışıltılı ancak saten bir bitişe sahip bir üründür.
  • ‘’ Foxxy Pout ‘’ içerisinde hafif altın rengi ışıltılar barındıran bronz renkli bir ruj. Ruj içerisindeki minik simler ile dudaklara çok hoş parlaklık katar.

Yenileyici Dokunuş

Diğer makyaj ürünlerinde oldukça başarılı olarak bayanların vazgeçilmez kozmetik markaları arasında yerini alan the Balm markası aynı zamanda The Balm ruj ürünleri her kullanımda dudaklarınıza yenileyici bir dokunuş kazandırıyor.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

The Balm Ruj Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

nimostylo

3.8/ 5 puanladı

The Balm Mai Bills Be Paid ruj bu ara elimden düşmüyor. Bu mevsimin favorisi ;) - Kaynak


busays

3.9/ 5 puanladı

daha çok ürünlerin dışındaki sevimli ambalajlar için alındığını düşündüğüm gratis'te satılan marka. ruj, allık, far renkleri de çok güzel; hem yaz rengi cıvıl cıvıl hem de soft renkler var. indirim zamanlarında daha ödenebilir oluyor orası ayrı.* - Kaynak


yalanckarnca

3.8/ 5 puanladı

The Balm ürünlerinden cok memnunum ben :KK16: Rimel, allık, eyeliner, ruj ve farını kullanıyorum. Fondöteni fırçayla sürersen daha verimli olacaktır. Pudrayı da fondöteni sabitlemek için kullanıyoruz onuda fırçayla geçersen daha iyi olur - Kaynak


mary jane watson

3.8/ 5 puanladı

balm shelter - pin up girl rujunu severek kullandığım, sırf sevimli ambalajları için bile alınası, parabensiz ürünleri olan kozmetik markası. tek eksisi fondötenlerinin çok koyu renkli olması. - Kaynak