The Body Shop Smoky Poppy Kullananlar

The Body Shop Smoky Poppy serisi ile vücut bakımınıza ayrı bir çekicilik katıyor.

The Body Shop Smoky Poppy vücut bakım serisinde, duş jeli, vücut yağı, vücut losyonu, vücut peelingi, masaj yağı ve parfüm bulunmaktadır. Zarif, çiçeksi ve odunsu kokuları barındıran Smoky Poppy vücut bakım serisi genel koku olarak haşhaş aromalı diyebiliriz. Haşhaş aromasının yanı sıra gelincik tohumları ile baştan çıkarıcı kokular arasında yerini alacağa benziyor.

Yenilikçi bakım

  • Gelinciklerin el ile toplanması ise, özlerin bu seriye en derinden etki etmesini sağlamış. Ve her bir ürünün ayrı ayrı kalıcı olmasını sağlamış.
  • The Body Shop’un diğer ürünlerinden daha iddialı olarak piyasada yerini aldı. The Body Shop tutkunu iseniz, mağazalarda ürünlerin her birini deneyerek karar verebilirsiniz.

Şık tasarım

The Body Shop ürünlerinin en çok tercih edilmesinin sebeplerinden bazıları, hayvanlar üzerinde denenmemiş olması, tamamen doğal ürünler olması, doğayı koruyan ve doğada kalıcı olmayan plastiklerin kullanılması The Body Shop ürünlerinin kalitesini de göstermektedir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

The Body Shop Smoky Poppy Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Kızılyeşil

3.2/ 5 puanladı

hayvanlar üzerinde deney yapmayan ve paraben içermeyen, yüzde yüz doğal olmasa da, düşünüldüğünden daha kaliteli bitkisel yağ içerikleri olan başarılı bir kişisel bakım markası. body butter'ları özellikle başarılıdır. - Kaynak


blistex

4.3/ 5 puanladı

muhtesem kokulu vucut kremleri, dudak nemlendiricileri disinda makyaj malzemelerinde de cok basarili buldugum, en sevdigim kozmetik markasi. - Kaynak


4.5/ 5 puanladı

Bu seriye bayıldımm - Kaynak