Tiaras For Him Parfüm Kullananlar

Tiaras For Him Parfüm, parfümlerin tamamı EDT formunda olup erkekler için geliştirilmiştir. Esans oranı en az %5, en fazla %15’dir. Kalıcılık süresi ise 2 – 4 saat aralığındadır. Tüm şişeler 100 ml olarak üretilmiştir.

Fiyatı:

  • 14 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

  • Tiaras EDT + Deo For Him Parfüm 33 TL
  • Tiaras Black For Him Parfüm 38 TL
  • Tiaras EDT For Him Parfüm 38 TL
  • Tiaras Clasic For Him Parfüm 28 TL
  • Tiaras Cofre Bay For Him Parfüm 39 TL
  • Tiaras Quantum For Him Parfüm 34 TL
  • Tiaras Cool and Calm For Him Parfüm 14 TL

Tiaras For Him Parfüm Özellikleri, Faydaları:

  • İçerik – nota bilgilerine ulaşılamamıştır.

Kullanımı:

  • Temiz, kuru ten ve kıyafetlere püskürtünüz.

Parfüm ile alakalı ilginizi çekebilecek bazı bilgiler;

Parfümün Zararları

Parfüm hoş kokusu nedeni le kadınların en çok tercih ettiği kozmetik ürünüdür. Parfüm kozmetik sektörü içerisinde en fazla pazar payına sahip ürünlerden biridir. Her evde en az 2-3 tane bulunan parfümün içerisinde çok sayıda zararlı madde bulunmaktadır.  Alüminyum, Paraben, Fftalat, Triksolan gibi zararlı maddeler parfüm şişelerinin içerisinde yer almaktadır. Bu kimyasalların insan sağlığına çok büyük zararları bulunmaktadır. İçerisinde alüminyum bulunduran parfümler kadınlarda meme kanseri ve kanserli dokunun büyümesine neden olmaktadır.

Paraben ile üretilen parfümler cilt yapısını bozarak, cilt hastalıklarına ve cilt kanserlerine neden olmaktadır. Ftalat ile üretilmiş parfümler kadınsal hastalıklara neden olabildiği gibi hamile kadınlarda düşük riskine neden olabilmektedir. Triksolan ile üretilmiş parfümler ise vücudun hormonel yapısı ve vücudun metabolik faaliyetlerini etkilemektedir. Parfüm insan sağlığına zararlı olduğu gibi çevresel sorunlara da yol açabilir. Parfüm üretiminde kullanılan zararlı kimyasallar, ozon tabakasına zarar vererek ozon tabakasının delinmesine neden olmaktadır.

Evde Doğal Parfüm Hazırlama

Zararlı kimyasallar ile üretilmiş parfümleri kullanmak istemeyenler evde parfümlerini üretebilirler. Kimyasal içeren parfümler hassas cilt yapısına sahip kişilerde alerji ve tahrişlere sebep olur, bu durumdaki kişilerde evde hazırladıkları parfümü gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Evde parfüm yapmak için sevdiğiniz kokuların yağlarını kullanabilirsiniz. Bu yağları aktarlardan ve eczanelerden temin edebilirsiniz. Saf alkol kullanarak, almış olduğunuz yağlardan doğal bir karışım elde edebilirsiniz.

Buna benzer diğer parfümlere ulaşmak için aşağıdaki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Parfümleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör