Tiens Ürünleri Kullananlar

Tiens Ürünleri, 1995 yılında Çin’de kurulmuş bir şirkettir. 1998’de Uluslar Arası Piyasada işlem görmeye başlayan şirket 2003 yılında NASDAQ’da işlem hacmine başladı. 2005 yılında ise AMEX’e giriş işlemleri tamamlanan marka 190 ülkede faaliyet göstermektedir. Network Marketing piyasasında bulunan firma Sağlık, Sağlık ürünleri, kişisel bakım, ev bakımı ürünleri bulunmaktadır. Temsilcileri alt üyelik ve sattıkları ürünlerden komisyon alabilmektedir. Ürün yelpazesi çok fazla olduğu için sadece bazı ürünlerini detaylı olarak tanıtmakla yetineceğiz. Bazı ürünlerini ise kısaca özetleyerek geçeceğiz. Tüm ürün yelpazesine ait bilgilere ulaşmak için Tiens Group CO. LTD’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tiens Ürünleri kullananlar var ise olumlu ya da olumsuz görüşlerini sitemize bırakarak bu markanın ürünlerini araştıran – kullanmak isteyen bireylere yararlı olabilirler.

Tiens Ürünleri Özellikleri, Faydaları, Fiyatları, İçerikleri:

 • Tiens Çinko 51 TL

Kapsül formundadır. Saf çinko minerali içermektedir. Çinko ihtiyacının bulunduğu durumlarda tüketilebilir. 11 yaş ve altı için uygun değildir. Besin takviyesidir, ilaç değildir.

 • Tiens Chitosan 160 TL

Saf Kitosan barındıran ürün gıda takviyeleri arasındadır. Diyet programlarına ek olarak kullanıma uygun olup günde 4 kapsüle kadar kullanımı uygundur.

 • Tiens Spirulina 115 TL

Temel Amino Asitlerin tamamı, Karotenoidler ve Gama Lineoik Asit bakımından zengin olan Spirulina içeren takviye edici gıdadır. Kendi bünyesinde Demir, E Vitamini, Çinko, Bakır, Kalsiyum, Magnezyum içeren zengin bir besin takviyesi olan ürün 1974 Dünya Gıda Konferansında Gweleceğin Gıdası olarak nitelendirilmiştir. O tarihten bu yana Tiens markası dahil olmak üzere pek çok marka bu maddeyi besin takviyelerine saf ya da yardımcı madde olarak eklemektedir. Bu kapsül bol su eşliğinde günde en az bir en fazla dört kapsül ( farklı zaman dilimlerinde ) içilerek kullanılabilmektedir.

 • Tiens Buğday Tohumu Yağı 134 TL

Buğday Tohumu Yağı ( Veykan ) kendi bünyesinde A vitamini ve alfa Linolenik Asit içermektedir. Bu maddelerin sunabileceği faydaları barındırmaktadır. Kapsül formunda olan ürün günde bir ya da iki kapsül içilebilir.

 • Tiens Kordisep 200 TL

Çin Tıbbında sıklıkla kullanılan Sinensis adlı bir mantar türüne verilen isimdir. Bu mantar saf hale getirilmiş ve kapsül olarak sunulmuştur. Mantar doğal formda Polisakkarit kompleksleri içermektedir. Geniş kapsamlı kullanılabilmektedir. Gıda takviyesi olup ihtiyaca uygun olarak günde 1 – 4 kapsül aralığında tüketilebilir.

Diğer Tiens Ürünleri’nden Bazıları ( Özetsiz ):

 • Tiens Bayan Pad 148 TL
 • Tiens Yorgan 2016 TL
 • Tiens Ozonatör 1400 TL
 • Tiens Bileklik 346 TL
 • Tiens Aprotie Organik Cilt Bakım Seti 780 TL
 • Tiens Canlandırıcı Maske 148 TL
 • Tiens Spakare Saç Bakım Kremi 64 TL

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör