ToniGuy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Kullananlar

ToniGuy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ToniGuy markası saç ürünleri içinde en çok tercih edilen ve oldukça iyi kalite ürünleri içinde barındıran bir markadır.

Yeni ürünü ToniGuy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ise kadınların yeni tutkusu oldu. Saçlarınıza doğal dalgalar katar ve aynı zamanda bakım yapar.

ToniGuy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Ne İşe Yarar?

  • Saçlarınıza hacim kazandırır,
  • Doğal ve dalgalı görünüm verir,
  • Saçlarınızı daha dolgun gösterir,

ToniGuy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Nemli veya kuru saçlarınıza bol miktarda sıkın ve dilediğiniz gibi elinizle yada wag ile saçlarınızı şekillendirin. Daha kalıcı ve doğal sonuçlar için nemli saça uygulamanızı tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra, kalıcı şekiller isterseniz de extra saç spreyi kullanmanız mümkündür.

Önemli Hatırlatma:

Ürünün kötü özelliği ise içeriğinde bulunan Paraben miktarının fazla olması. Bu konuda eğer ki hassasiyetiniz varsa, Toni&Guy Sprey size göre değil diyebiliriz. 

Sizde ToniGuy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Kullananlar arasındaysanız, yada kullanmayı düşünüyorsanız deneyimlerinizi yorum bırakın, bizde yayınlayalım. Almak isteyenlere birlikte fikir vermiş olalım. Şimdi ise sizleri Toni&Guy Saç Şekillendirici Kullananların Yorumlarıyla baş başa bırakıyoruz..

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

ToniGuy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Bayan Bakımlı

4/ 5 puanladı

Evet saclar cok sekilsiz oldugunda kullanip biraz sekil olusturmak icin birebir :) - Kaynak


Nagihan Bozalp

4.5/ 5 puanladı

gayet güzel olmuş küçük boyundanda olsa alıp denemek lazım - Kaynak


Zülfiye

1/ 5 puanladı

tek kelime ile çok kötü bir ürün, dalgalı olan saçlarımın dalgası söndü,kesinlikle bir daha sipariş vermem - Kaynak


Gonca Kübra

4.8/ 5 puanladı

Gerçekten vaadettiği şeyi yerine getiren bir ürün. Yani saçlarınıza denizden çıkmış efekti vermeyi... :) Dalgalı ve kabarık saçlarımı yatıştırıyor ve diğer spreyler ya da köpükler gibi sertleştirmiyor. Doğal dalgalı saçlara sahip olmayan arkadaşlarıma da önerdim, artık onların da deniz sonrası dalgasına sahip saçları var. :) - Kaynak


Dilek

4.9/ 5 puanladı

yorum yazmak için biraz kullanmayı bekledim... süper memnunum... saçlarım kıvırcığa yakın dalgalı, dalgalarım resmen lüle oldu ve verdiği volüm mükemmel...bu arada lilakutu memnuniyetimden diğer ürünlerde bahsetmiştim...en kısa zamanda vereceğim siparişlerde süprizlerinizle görüşmek üzere :)))))) - Kaynak