Topicrem Bebek Ürünleri Kullananlar

Topicrem Bebek Ürünleri, Fransa dermo kozmetik markasıdır. Bebekler için geliştirilmiş ürünlerin bazıları aşağıda fiyat – içerik ve özellikleri ile birlikte yazılmıştır. Hipoalerjenik yapıda olup ürün ağının tamamı Pediatrik kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Paraben türevi kimyasallar barındırmaz. Topicrem Bebek Ürünleri kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 68 TL’den başlayan fiyatlarla.

Topicrem Bebek Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • Topicrem Ultra Hydratant Moisturizing Milk 68 TL

Yenidoğan bebeklerden itibaren tüm bebek – çocuklarda kullanıma uygundur. Ana etken maddesi Gliserin olan ürün yüz dahil tüm vücutta tercih edilebilir nemlendiricilerden biridr. Yağsız yapıda olup Paraben içermemektedir. 200 ml içeren pompa başlıklı şişelerde satılmaktadır. 500 ml çeşidi de vardır.

  • Topicrem CICA Soothing Cream 92 TL

Yüz ve vücut için tercih edilebilir. Yumuşatıcı özelliklere sahiptir. 100 ml içeren şişelerdedir. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikler sunabilir. Temizlenmiş cilt bölgelerine günde iki defa masaj yapılarak yedirilebilir.

  • Topicrem Gel Nottayant 2 in 1 İkisi Bir Arada Temizleme Jeli

500 ml içeren şişelerde satılan ürün 69 TL’dir. Sabun ve alkol içermeyen temizleyicilerdendir. Cilde zarar vermez. Tahriş etkileri oluşturmaz. Bebek ve çocuk cildine uygun olarak tasarlanmış olup hassas cilt tipine sahip yetişkinler de tercih edebilirler. Saç – vücut temizleyicidir. Yenidoğan bebeklerde de kullanılabilir. Göz yakmayan formüle sahiptir. Bol su ile köpürtünüz ve saç – vücuda hafifçe sürterek temizleyiniz.

  • Topicrem DA Face Body Emollient Balm

99 TL olan ürün 200 ml ve 500 ml olmak üzere iki ayrı boy seçeneği vardır. Omega kompleksi ve Keten yağı ile güçlendirilen bir formüle sahiptir. Yapışkan formda değildir. Cilt dokusu tarafından kolay ve hızlı emilime uğrar. Çok kuru – hassas ciltler tarafından da uygulanabilir. Cildin beslenmesi – nemlenmesine yardımcı olabilir. Yağlı formda değildir. Gün içerisinde bir iki kez uygulama yapabilirsiniz. Tüm yüz ve vücut için kullanılabilir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfamıza bakabilirsiniz.

Bebek Gereçleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör