Toppik Kullananlar

Toppik, saç, sakal, bıyık, kaş dolgunlaştırıcı bir ürün olup hem kadın hem de erkek kullanımına uygun olarak üretilmiş doğal keratin deposudur.

Fiyatı:

Her ürün farklı fiyat yelpazesine sahip olup ürün çeşitliliğine dair fiyatlar aşağıda listelenmiştir.

 • 12 gr: 72,50 TL
 • 27,50 gr: 114 TL
 • 55 gr: 205,50 TL
 • 118 ml Sprey: 42,50 TL
 • Kaş: 95 TL
 • Özel Tarak: 10,75 TL
 • Couvre: 53 TL

Toppik Nedir? İçeriğinde Neler Var?

Dolgunlaştırıcı özellikler sunan bir kişisel bakım ürünü olup; saç, sakal, bıyık, kaş dolgunlaştırmak üzere formüllendirilmiştir. İçeriğinde ise sadece keratin bulunmaktadır. Saçlar dahil olmak üzere tüm tüy ve kıllar %97 oranında keratin içermektedir. Bu dolgunlaştırıcı, gürleştirici ürün ise doğal formda %97 oranında keratin yüklemesi sunmaktadır. Uygulandığında birkaç saniye içerisinde kıllarda bulunan statik enerji ile yapışır ve olduğundan çok daha fazla dolgun ve gür bir görünüme ulaştırmaktadır.

İçeriği:

 • %97 keratin

İşe Yarar mı?

Dolgunlaştırıcı ürün saçın doğal yapısı ile aynı tür ve oranlarda bulunan keratin yüklemesi yapmaktadır. Bu nedenle 5 cm mesafeden bakılana dek doğal saç ve kıl görünümünü sunmaktadır. Kıllara yapışan mikro lif formundaki keratinler ıslaklık, terleme, dokunma gibi etkenlerle çıkmaz. Sadece normal şampuan uygulamaları ile temizlenebilir.

Ürün Çeşitliliği:

Toppik saç, sakal, bıyık, kaş kullanımına uygun ayrı ayrı boyut ve oranlarda çeşitlendirilmiştir. Tamamı aynı oranda keratin yüklemesi gerçekleştirmekte olan kaş için farklı bir kullanım imkanı tanımaktadır. Kaş dolgunlaştırma için paket içerisinde bulunan özel kaş aparatı bulunmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Ürün içerisinde çıkan püskürtücü uç kısmı ana sprey başlığa takılır ve saça en yakın mesafeden püskürtülerek kullanılmaktadır. Saç şampuan ile yıkanana kadar dokunma, rüzgar, terleme gibi etkenlerle çıkmamaktadır.

Dışarıdan Fark Edilir mi?

Ürün uygulandıktan sonra doğal kıl rengi ile uyumlu olarak dolgunluk ve hacimlik kazandırmaktadır. Uygulama sonrası fark edilmez. Uzaktan ve yakından fark edilmeyen doğal keratinlerden oluşturulmuş olup fark edilmesi için en yakın mesafe beş santimdir.

Saç ve Kaş Dökülmesine Sebep Olur mu?

Buna kısaca “ Hayır “ diyebiliriz. Nedeni ise saç ve kıl yapısında bulunan keratin ile aynı oran ve yapıda doğal keratinlerden üretilmiş olmasıdır.

Uygulandıktan Sonra Jöle Sürülür mü?

Hayır. Jöle yapışkan ve sıvı formda olup kullanımı ile keratin yükleri birbirinden ayrılır. Ancak dilerseniz saç spreyi kullanabilirsiniz.

Kaşınma, Dökünme, Cilt Alerjisi Yapar mı?

Hayır. Tamamen doğal yapıdaki keratin liflerinden oluşan bu ürün kıl yapısı ile aynı keratinleri içerir.

Bir Ürün Ne Kadar Gider?

Bu aldığınız ürünün oranına göre değişir. Küçük tüpler her gün bir kez kullanıldığında 30 gün, büyük tüpler 60 gün, Dev tüpler 180 gün, Kaş tüpü ise 60 gün kullanılmaktadır.

Nasıl Kullanılır? Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 • Saç, sakal, bıyık, kaşlarınızın temiz ve tam olarak kuru olduğundan emin olunuz.
 • Seyrek alanlara serpin, püskürtün. Eliniz ya da paket içerisinden çıkan taraklar yardımı ile tarayarak şekil veriniz.
 • Sabit stil verme işlemleri için Toppik tarafından üretilmiş spreyleden birini kullanabilirsiniz.

 Terleyince Çıkıyor mu?

 • Belirtilen şekilde spreyle birlikte kullandığınız takdirde Toppik terleme ile çıkmayacaktır.

 Rüzgarda Uçar mı?

 • Saçlarınızdaki elektriklenme sayesinde, saç tellerine tamamen tutunur ve rüzgarla uçması mümkün değildir.

 Nasıl Temizlenir?

 • Şampuanla saçlarınızı yıkadığınız zaman hemen akarak çıkacaktır. Bu nedenle yağmurlu havalarda çok fazla yağmur altında kalmamak gerekir.

 Zararları

 • Bilinen hiçbir zararı yoktur. Sadece kullanmayı bıraktığınız anda görsel olarak çok fark ortaya çıkacağı için psikolojik olarak rahatsız edebilir.
Abone Olun
Bildir
29 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Günay
26 Şubat 2018 11:20

çok kısa ve çok seyrek saçlarda işe yaramıyor. en az 1 cm saçınız ve yine en az %20 saçınız olması gerekiyor ancak bu durumlarda işe yarıyor. ipek tozu olmasından dolayı fixplant kullanmanızı öneririm daha doğal ve yan etkisi yok.

Cem Dinç
8 Şubat 2018 15:04

Toppiği hem sakalım hem de kaşlarım için kullanmayı düşünoyrum . Her iki tarafında kılları tüy denecek kadar ince ve seyrek . Bun a nasıl çzüm bulabilirim? toppik işe yarar m ı acaba ?

Ayşegul Akyol
31 Temmuz 2018 01:17
Reply to  Cem Dinç

Gecici bir çözum bu.goruntuyu yikayana kadar anlık kurtarmak icin. LR dan Recapin tonik öneririm. Kalici güclenme ve çözüm icin.

Sadık Ünay
4 Şubat 2018 14:55

Bıyıklarım çok seyrek . Bıyıklarımın daha da yoğunlaşmasını ve gür olmasını istiyorum. Toppik bıyıkları gürleştirir mi ? Daha önce birkaç ürün dedendim sakalımın ve bıyıklarımın gürleşmesi için ama çok işe yaramadı açıkçası . Ufak etkileri oldu ama aldığıma değmemişti. Bu ürüne de böyle sorunlarla karşllaşır mıyım acaba?

Özlem
2 Şubat 2018 07:54

Jöleli ama kuru saça uygulanabilir mi.

1 4 5 6

Toppik Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kadifesokak

3.9/ 5 puanladı

damat tıraşı esnasında "gerek yok ki meh meh.." dememe rağmen berberin kafama bocaladığı ürün. biber gibi döktü resmen. alın ve tepe bölgelerde hafif bir seyrelme olmuştu bir kaç sene evvel ve öyle kalmıştı. anında kapattı. şok yaşadım. düğünü derneği bir kenara bıraktım saçıma baktım dakikalarca. her gün kullanılacak bir şey değil ve çok zahmetli bana göre fakat adamlar yapmış cidden. sonra nette videolarını falan izledim bir ben bilmiyormuşum meğer. - Kaynak


malibumsu

3.8/ 5 puanladı

saça geçici bir dolgunluk kazandıran, saçınızı yıkadığınızda kolayca çıkabilen ürün.dışarıya çıkarken "aman kelim görünmesin" diyenlere tavsiye edilir. - Kaynak


ScHeKeYiM

3.7/ 5 puanladı

Sanirsam Dökerken Cok Sallayarak Yada Söyle Deyim Sarsarak Döktünki Her Yere Ucustu Kafa Derine Yakin Ve Yavas Yavas Döküp Hemen Ardindan SacSpreyi SIKAcaksinki Onlar Orda Jölelenmis GIbi Dursun Ve Onlada Yatiliyor Hrgün Banyo Yapmaniza Sacinizi Yikamaniza Gerek YoK Dedigim Gibi SacSpreyini SIKTIKdan SOnra Onlar Orda Kaliyorlar Sampuanliyana KAdar Sacinizi :KK66: - Kaynak


parmamaniac

3.9/ 5 puanladı

İlk yarının yıldızı Cüneyt Çakır'ın saçları. Yağmurlu havada Toppik kullanılmaz hocam dememiş kimse. - Kaynak


taharetmuslugu

3.9/ 5 puanladı

yağmurdan sudan etkilenmez denen lakin terleyince gayet bilidiğin siyah alın teri şeklinde akan toz. - Kaynak