Travazol Kullananlar

Travazol Cilt hastalıkları ve bazı mantar hastalıkları için faydalı olan birkaç kremden birisidir. Deri üzerinde bulunan kaşıntı önleyici ve iyileştirici etkileri görülmektedir.

İlacın insan vücudunda çalışma prensibi ise vücutta bulunan ve iltihap, kızarıklık ve şişleğe sebep olan kimyasalların azaltması ile gerçekleşmektedir. Mantar rahatsızlıkları ile ilgili olarak  vücutta oluşan mantarların cilt üzerinde gelişmesini engeller. İzokonazol nitrat topikal isimli mantar türlerinde ise bu mantarların hücre zarında yapısal ve işlevsel bozulmalar açarak iyileştirme yöntemine gitmektedir.

Yenilikçi teknoloji

Travazol İlacın kullanım alanları çoğunlukla cilt yüzeyinde bulunan iltihaplı yerler ve egzamalı mantar enfeksiyonlarıdır. İlaç ile bilinmesi gereken önemli kurallar ise, uygulanan bölgelerin sargılar ile sarılmaması gerekmektedir. Bunun sebebi ise derinin fazla olarak emdiği ilacın zarar doğurabilmesinden olabilmektedir. İlacı göz kenarlarına ve ince cilt bölgelerine kullanmaktan kaçınmanız olacaktır. Doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle çocuklarda kullanılmaması gerekmektedir. Çünkü çocuklar ilaçta bulunan kortikosteroidlerin etkilerine karşı daha hassastırlar.

Kremin yan etkileri olarak bilinen özellikleri ise iki kısımda incelenebilmektedir. Hafik belirtiler olarak tedavi amaçlı olarak sürülen yerde kaşıntı ve yanma hissi, cildin renginin değişim göstermesi, cilt üzerinde çatlaklar, aşırı derecede kıllanma ve sürülen yerde bakteri kökenli enfeksiyonlar görülebilmektedir. Ağır belirtileri olarak ise kurdeşen, nefes almada zorluk, yüz bölgesinde, dudaklarda, dilde veya boğazda şişkinlik gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda acil olarak bir sağlık kuruluşundan yardım alınması gerekmektedir.

34
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

16 Başlık Sayısı
18 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
31 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
recep

inanın ALLAHrazı olsun yapandan

Murat erdogan

Recite limI satili Yor bu krem?

Travazol Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sinifogretmenidegilokulogretmeni

3.8/ 5 puanladı

eldeki ve ayaktaki kaşıntılara, egzamalara oldukça etki eden mucize krem. egzamaları rahatlatır ama kesin çözüm getirdiğini pek göremedim. - Kaynak


ahmetihsan

3.7/ 5 puanladı

mantar tedavisi için eczacıdan ilaç istediğimde direk bunu verdi. kullanıp görecez bakalım iyi mi kötü mü... - Kaynak


custafamemeli

3.8/ 5 puanladı

gerçi saat de geç olmuş ama şu saatten sonra dini inancım travazol kremdir mucize yav mucize - Kaynak


yalcin abi

4/ 5 puanladı

mantara bire bir olan krem. şiddetle tavsiye edilir. - Kaynak


kiok

4.1/ 5 puanladı

ayak mantarı ve diğer bakterilerin ayakta yarattığı rahatsızlığı kökünden kazıyan krem , yapana üretene sonsuz teşekkür. - Kaynak