TTO Thermal Şampuan Kullananlar

TTO Thermal Şampuan, içerik – formül bilgisine ulaşamadığımız ürün 400 ml barındıran şişelerde satılmaktadır. Medikal şampuanlardan biridir. Bakteri, kepeklenme, bit, sirke gibi kafa derisi sorunlarında kullanılmaktadır. Doktorunuzca tavsiye edilmedikçe kullanmayınız.

Fiyatı:

  • 28 TL’den başlayan fiyatlarla.

TTO Thermal Şampuan Özellikleri, Faydaları:

  • Kepeklenme, bitlenme, kafa derisinde pullanma, boya ve perma gibi işlemler sonrası yıpranmaların onarılmasına katkı sunabilir.
  • Parazit ve bakterilerin uzaklaştırılmasına destek olabilir.
  • Saç ve saç derisinin güçlendirilmesine yardımcı olabilir.
  • Düzenli kullanımda saçların daha parlak – canlı görünmesine hizmet edebilir.
  • Saçların yumuşatılması ve daha kolay şekil almasına yardımcı olabilir.

Kullanımı:

  •  Islak saça yeterli miktarda dökerek birkaç dakika saç – saç derisine masaj yapınız ve durulayınız.

Aşağıda yer alan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir.

Erkek saç bakımı yapılırken nelere dikkat etmeliyiz?  

Karizma, bir insanın en önemli özelliği, tatbiki doğru ve düzgün kullanmayı bilmekte önemlidir. Karizmamızı her zaman en üstte tutmak bizim gün içinde motivasyonumuz ve insan ilişkilerimizde özelliklede ikili insan ilişkilerinde çok önemlidir. Karizmanın belli başlı öğeleri vardır. Aslında karizma kendi başına ayrı bir öğeler bütünüdür. Bir insanın en önemli karizma göstergesi elbiseleri, ayakkabı değil saçlarıdır.

Erkeklerde saç bakım ve saç temizliği çok önemlidir. Bakımsız yıpranmış ve cansız saçlarımızda görünüşümüzü olumsuz olarak etkiler. Buna engel olmak, erkek saç bakım ürünleri ile karizmanızın her zaman en üst seviyelerde olması, saçlarımızı sağlıklı tutmakla olacaktır. Sağlıklı saçlar için saç bakım ürünlerini kullanabiliriz.     

Erkek saç bakım ürünleri nelerdir?       

Erkekler için hazırlanmış olan ve set halinde bulunan erkek saç bakım ürünleri içindebulunanlar, tamamen saç yapısına uygun bakım şekillendirme, düzenleme ve sağlıklı olarak kullanmanız için geliştirilmiş ürünlerdir.

Erkek saç bakım ürünlerinin faydaları nelerdir?             

Kepeklenme oluşumuna karşı onarıcı besleyici, koruyucu, dökülme önleyici erkek saç bakım ürünü saçlarınızın doğal güzelliğini yansıtır. Düzenli olarak kullanacağınız erkek saç bakım ürünleri ile kızarıklık, pullanma, yıpranma etkisiyle kırılma ve ciltte meydana delen kaşıntılara engel olur yumuşak ve nefes alan bir deri yapısı oluşturur. Yenilenmiş, diri, gür ve canlı saçlara sahip olursunuz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Şampuan

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör