Urban Care Maske Kullananlar

Urban Care Maske saç bakım maskeleri saçların yeniden canlanması, daha parlak ve sağlıklı olması konusunda oldukça yardımcı olmaktadır. Özel formülü ve farklı saç tiplerine uygun çeşitleriyle saçlarınızda oldukça sağlıklı görünüm oluşturmaya yardımcı olan Urban Care maske oldukça kolay bir kullanıma sahiptir ve saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yapmaktadır.

Ürün Özellikleri

Saçlarınızın yeniden yapılandırılması ve dayanıklılığının artırılmasına yardımcı olan bu maske aynı zamanda dökülme karşıtı bir formüle sahiptir. Bu sayede dökülmeye eğilimli olan tüm saç tiplerinde kullanıma uygundur. Ürün içeriğinde buluna biyotin saçın beslenmesi, güçlendirilmesi ve sağlıklı saç oluşumunun desteklenmesi oldukça etkili olan bir vitamindir. Saçlarınıza Urban Care maske uyguladığınızda daha parlak ve yumuşak saçlara sahip olacaksınız. Saç kayıplarınızı önlemeye yardımcı olan ürün, saçların uzaması ve uzama hızını da artırmaktadır. Aynı zamanda atmosfer şartları, boya ve fön işlemleri gibi uygulamalardan sonra saçlarda oluşan yıpranmalara karşı koruyucu etki göstermektedir. Ayrıca saçta ağırlaşma oluşturmamaktadır.

Kullanımı ve Sağladığı Avantajlar

  • Saçınızı şampuanla yıkadıktan ve saçlarınızı duruladıktan sonra Urban Care maske uygulamasına geçebilirsiniz. Haftada 3- 5 defa uygulanması önerilen bu ürün yalnızca 1 dakika içerisinde yoğun bakım sağlamaktadır. Nemli saçınıza köklerden başlayarak uçlarına doğru uygulayın.
  • Dökülme karşıtı yapısı ile zayıf ve dökülen saçların görünümlerini ve yapılarını onarmaya yardımcı olmaktadır. Biotin sayesinde saç çıkışını destekleyen bu ürün saç dökülmelerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır. Saçınızın yeniden yapılandırılması ve dayanıklılığının artmasında oldukça yardımcıdır. Bu ürün anında etki etmekte ve saçlarınızın kolay bir şekilde taranmasına yardımcı olmaktadır. Nemi saça hapsetmekte ve böylece saça parlaklık kazandırmaktadır. Saçı ağırlaştırmayan formülü elektriklenme ve kabarmayı da azaltmaktadır. Saç bakımında ve saçın ihtiyacı olan bakımın yapılmasında oldukça etkili olan bu ürünün farklı saç tiplerinde kullanılabilecek farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Özel formülleriyle saç bakımında oldukça etkili olan bu maskeler paraben içermemektedir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Urban Care Maske Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Sherfinka

4/ 5 puanladı

Serideki en favori ürünlerden hem pratik hem de etkisi süper.Saç boylarıma sürüp sadece 3-5dk. bekliyorum ve tüm saçım taraktan kayıp gidiyor.Aslında serideki saç kremi yerine bunun adı mucize saç kremi olsa daha güzel olurmuş (: Çünkü ben saç kremi niyetine her duşumda kullandım,öyle haftada bir falan değil.Fakat buna rağmen mevsim yaz olsa da ve sürekli kullansam da hiçbir ağırlık,hızlı yağlanma ve yapışkanlık hissine şahit olmadım.Önümüzdeki indirimde yedeklerim. - Kaynak


Libra Makeup

4.4/ 5 puanladı

Argan yağı saç bakım serumuna gelecek olursak bunu daha yeni aldığım için 4, 5 kez kullandım. Ancak çok övülen bir ürün. Hakkında çok güzel yorumlar okumuştum ve özellikle kırıklara iyi geldiği yazıyordu. Hem bu özelliği hem de ısıya karşı koruyucu bir ürün arayışında olduğumdan denemek istedim. - Kaynak