Urban Care Şampuan Kullananlar

Urban Care Şampuan saç bakımında oldukça etkili ve saçınızı besleyerek daha sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak Urban Care şampuan ile etkili sonuçlara ulaşmanız mümkündür. Farklı çeşitlere sahip olan ürünler arasında saç tipinize en uygun olanı seçerek istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Tüm ürünler büyük bir profesyonellikle üretilmiştir ve saçınıza ihtiyacı olan bakımı sunmayı amaçlamaktadır.

Yeni teknik

  • Tea Tree& Keratin Şampuan: Yağlı ve kepekli saçlara özel olan bu şampuan özel arındırıcı ve kepek karşıtı bakım sağlamaktadır. Aşırı yağlı saçların arındırılması ve yağ dengesinin sağlanmasında yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda anti bakteriyel özelliği sayesinde çağ ağacı yağları saç diplerinizde derinlemesine temizlik sağlayacaktır. Bu sayede saç köklerinizin nefes alması da sağlanmaktadır. Ürün paraben içermemektedir. Yoğun kıvamlı olan Urban Care şampuan alışılmadık bir kokuya sahiptir ancak rahatsız edici bir koku değildir.
  • Argan Oil& Keratin Şampuan: Mat ve kolay kırılan saçlara özel bir seri olan bu şampuan saç ucu kırıklarının azalmasına yardımcı olmaktadır. Saçınıza canlılık ve hacim kazandırır. Saçınızı besleyerek, parlaklık ve yumuşaklık vermektedir. Saç bakımında oldukça etkili olan bu şampuan paraben içermemektedir.
  • Collagen& Keratin Şampuan: Mat, kuru ve hacimsiz saçlara özel olan seridir. Saçınıza nem ve parlaklık sağlayacak olan bu şampuan saçı ağırlaştırmamaktadır. Aynı zamanda saçların elektriklenmesini ve kabarmasını azaltarak pürüzsüzleşmesine yardımcıdır. Saça esneklik kazandırılması ve kırılmaların engellenmesinde oldukça etkili olan Urban Care şampuan paraben içermemektedir.
  • Biotin& Keratin Şampuan: Dökülen ve zayıf saçlara özel olarak üretilen bu seri koparak dökülmeleri önlemeye yardımcı olmaktadır. Saç büyümesini desteklemekte ve saçlarınızı kökten uca güçlendirmekte ve daha dayanıklı olmalarına yardımcı olmaktadır. Saçların çevresel etkilere karşı dayanıklılığının artmasına yardımcı olur ve paraben içermez.
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Nilgün Şencan
28 Eylül 2017 16:15

urban işlem görmüş yıpranmış saçlar için olan ürününü aldım.Bir kere kullandım.saçlarım o kadar kötü oldu sertleşti ve tarak bile girmedi saçıma ve çok döküldü.Ürün iadesi için başvurdum.Mail atacaklarını ve bana dönüş yapılacağını söylediler.İstanbul merkezden aradılar.Ürünü geri alamayacaklarını ambalajı açık olduğu için bir işlem yapamıyacaklarını söylediler.Peki ben bu ürünü açmadan kullanmadan nasıl bilebilirdim.Geri iadesini istiyorum.Tüketici olarak hakkımız Yok MU?

Urban Care Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Yuyuyu

3.7/ 5 puanladı

Bir aydır argan oil serisinin şampuan ve saç kremini kullandim krem bitti sampaundanda bitmek uzere kiriklari onledigi yaziyordu ama onlemedi ocinde paraben yok ama paraben olmayisinin bir farki olmuyor Olumlu ozellikleri saci yumusatiyor ve nemlendiriyor almak isteyen varsa dusuncelerimi belirtmek istedim ön fikir olsun :) - Kaynak


evinbuyumeyenkizi

3.9/ 5 puanladı

saçları boyalı olanlar bilir hangi şampuanı kullanırsan kullan saçların ıslakken hep kaskatı kesilir. Urban care'ın kahverengi olanını kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum. kokusu bir çok şampuan gibi ağır değil hafif bir çikolata kokusu var ve yumyumuşacık yapıyor saçı. şaçıma nasıl ışıltı verdi anlatamam. - Kaynak


_URBAN_TRIBE

3.7/ 5 puanladı

uygulama - Şampuamı saçta 1 dakika kadar masaj yaparak bekletin ve durulayınTEA TREE CARE DÖKÜLME ÖNLEYİCİ ŞAMPUAN - Kaynak


daddy s kitten

3.7/ 5 puanladı

boyadan yıpranmış saçlar için olan pembe seri gerçekten işe yarıyor. parabensiz ürünler. - Kaynak