Urban Decay Game Of Thrones Koleksiyonu Kullananlar

Urban Decay Game Of Thrones Koleksiyonu isimli konu Deniyoruz Köşesi bildirimleri içermektedir. Ürün çoklu makyaj malzemelerinden oluşmaktadır. Her parçanın fiyatı aşağıda belirtilmiştir. Aşağıda yer alan bilgiler ürünün tanıtımında yer almaz. Editörümüz tarafından yazılmıştır. Bu deneme bireysel yorumları içerir. Her birey – her yaş ve her cilt tipinde aynı sonuçları kapsamaz. Bireysel görüşler ile ürün tanıtımı farklıdır.

UD Game Of Thrones Far Paleti: 570 TL

UD Game Of Thrones 24/7 Glide On Göz Kalemi 180 TL

UD Game Of Thrones Vice Lip Stick 185 TL

UD Mother Of Dragons Aydınlatıcı Paleti 280 TL

UD Jon Snow’s Long Claw Far Fırçası 195 TL

UD Arya Stark’s Needle Far Fırçası 195 TL

FORTHTHRONE: Urban Decay Game Of Thrones Koleksiyonunu İnceliyoruz

Game of Thrones hayranlarının diziye ne kadar bağımlı olduğu bilinir. Dizi uzun yıllardır herkesin en merak ettiği dizilerden birisi. Her sezonu heyecanla bekleniyor. Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesi var. Yaklaşan her kışla birlikte merak katsayısı yeniden yükseliyor. Şimdi bir de makyaj koleksiyonu çıktı ve biz de hayranları için bu koleksiyondaki ürünleri denedik.

Urban Decay Game Of Thrones Koleksiyonu

Bu iki ismi birleştiren olay özellikle makyaj malzemelerinin aldığı yeni tasarımlardır. Öyle ki bu koleksiyonunun far fırçaları kılıçlardan, aydınlatıcı paleti ise ejderhalardan ilham alınarak tasarlanmıştır. Hem görünümü hem de kalitesiyle göz dolduran bu koleksiyondaki en dikkat çekici ürünler ise şöyledir.

Haneler ve Far Paleti

Bilen bilir, Game of Thrones haneleri ile ünlüdür ve bu far paleti de dizideki en büyük 4 haneden esinlenerek hazırlanmıştır. Paleti görür görmez dizinin atmosferine girebilirsiniz. Bu far paletinin etkilendiği dört hane ise Lannister, Stark, Targaryen, ve White Walkers haneleridir. Her bir renk özel olarak hazırlanmıştır. Palette holografik renklerden tutun da sıcak ve metalik renklere kadar haneleri hatırlatan bütün renkler göz alıcı tonlarında yer alıyor. Bu renkler birlikte de kullanılabiliyor.

Ejderhalar ve Aydınlatıcı Palet

Dizinin üç ejderhası deyince akla gelen altın, pembe ve bronz renkleriyle bu palet görür görmez göz alıyor. Tıpkı dizide birleşen ejderhaların güçlerinin birleştiği gibi bu üç farklı ton bir arada kullanılınca da çarpıcı sonuçlar elde edilebiliyor.

Göz Kalemleri

Urban Decay markasının Game of Thrones için hazırladığı göz kalemleri dört farklı renkte. Daha çok metalik tonlarda hazırlanan bu göz kalemleri, koyu mavi, açık mavi, altın rengi ve mor ve siyah arası koyu bir renkten oluşuyor. Bu renklerin neleri temsil ettiği dizinin hayranları tarafından iyi biliniyor. Kullanımı oldukça rahat olan kalemler hem su geçirmeme hem de uzun süre dayanıklı olma özelliklerine de sahip.

Targaryen Kırmızısı

Targaryen kırmızısı ve de kırmızının bütün tonları makyaj ürünleri için en ilham veren renkler arasında. koleksiyon bu rengi hem likit bir allık hem de ruj olarak kullanabileceğiniz harika bir üründe kullanmış.

 

Ve Rujlar

Urban Decay’in bu koleksiyonundaki rujlar da dört renkten oluşuyor. Metalik altın rengi bu koleksiyonun önemli bir parçasıdır. Hemen her üründe tercih ediliyor. Öte yandan kırmızı, şeftali ve mora çalan bir koyu bordo renkli rujlar da kremsi dokularıyla kullananları mutlu edecek.

ud collection

ud collection

Kılıçlardan Kılıç Beğen: Far Fırçaları

Bu koleksiyonda iki far fırçası yer alıyor. her ikisi de kılıç görünümünde ve tasarımları ile makyaj fırçaları konusunda önemli bir yenilik getiriyorlar. Biri yassı diğeri ise daha dar olan bu fırçalar göze farın yerleştirilmesi, dağıtılması ve farklı renklerin karıştırılmasında işlevsel bir rol oynuyor. Kısacası koleksiyon göz alıcı renkleri ve tasarımları ile her göreni çarpacak cinsten. Kış gelmeden herkesin denemesi gerek.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorilerimize bakabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör