Vemax 30 Kapsül Kullananlar

Vemax 30 Kapsül nedir?

Vemax 30 Kapsül, RC Farma çatısı altında yüksek kalite ham maddeler kullanılarak formüle edilmiş erkeklere özel gıda takviyesidir. Bir serviste 200 mg L-arginine ve 125 mg tribulus içeriği bulundurur. Zengin ve yüksek saflıktaki içeriği ile kendi alanında Türkiye’de en fazla tercih edilen gıda takviyeleri arasında yer almaktadır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 Servis (1 Kapsül) Vemax 30 kapsül bol sıvı ile tek seferde yutulur. Tok karnına günde 2 kere alınması tavsiye edilir. Tercihen kahvaltı ve akşam yemeği sonrasında kullanılabilir. Tek seferde 2 kapsülden fazla kullanılması tavsiye edilmez. Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

Vemax 30 Kapsül Özellikleri?

  • Domuz katkısı ve renklendirici içermez
  • Kapsüller yenilebilir sığır jelatininden üretimdir.
  • Vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş yapısı bulunur.

Olası Yan Etkiler:

16 yaşından küçüklerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez.. Astım ve siroz geçmişi olan kişilerin doktor gözetiminde kullanması gerekir. L-arjinin kan basıncını düşürebileceğinden kan basıncı düşük olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. L-arginin, böbrek hastalığı olan kişiler tarafından kullanıldığında yüksek potasyum düzeylerine neden olduğu gözlemlenmiştir. Bazı durumlarda, bu, hayatı tehdit eden, düzensiz bir kalp atışına neden olabileceğinden bu kişilerin kullanması sakıncalıdır. Kalp krizi geçirmiş ya da geçirme riski olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Vemax 30 tablet gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir.

İçerik:

Vemax
30 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Arjinin HCL (Demir dikeni) 400 mg **
Tribulus terresris 250 mg **
Lepidyum meyenii (maca) 200 mg **
N-Asetil Karnitin 160 mg **
Epimedium sp. kökü 140 mg **
Ginseng (Panax ginseng) kökü 80 mg **
Ginkgo (Gingko biloba) yaprağı 60 mg **
Cüce palmiye (Serenoa repens) meyvesi 40 mg **
Vitamin E 20 mg %166.66
Koenzim Q10 20 mg **
Çinko 15 mg %150
Astaksantin 4 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Vemax 30 Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ufuk

4.7/ 5 puanladı

5-6 aydır çocuk için korunmuyorduk morfoloji testi %2 gibi bir sonuç verdi doktor bu ürünle birlikte keçi boynuzu kürü önerdi kullanıma başladıktan 35 gün sonraki yaptırdığım testte %7 gibi inanılmaz bir sonuç verdi. ve evet cinsel istek uyandırıyor. - Kaynak