Vichy Dercos Anti-Pelliculaire Sensitive 200 Ml – Hassas Ve Kaşıntılı Saç Derisi İçin Şampuan Kullananlar

Vichy Dercos Anti-Pelliculaire Sensitive 200 Ml – Hassas Ve Kaşıntılı Saç Derisi İçin Şampuan, aşırı hassas cilt tiplerinden kaynaklanan; kaşıntı, deri pullanması, kepek oluşumu, yara oluşumuna yatkın olan saç ve saç derisinde kullanıma uygundur. Hassas saç derisi ve saçların bakımını yaparak olağan seyrine döndürülmesine yardımcı olur.

 

Çeşitleri:

  • 200 ml içeren şişelerde.

 

Özellikleri, faydaları:

  • Saç derisinin hassasiyetini indirgeyerek deri be saç problemlerinin tedavisine yardımcı olur.
  • Birebir saç bakım ürünü olarak kullanılabileceği gibi bir başka ürüne ek olarak da kullanılabilir.
  • Tek başına saç bakım şampuanı olarak tercih edilebilir.
  • Saç derisi problemlerini ortadan kaldırarak saçların daha etkin beslenmesine yardımcı olur ve kuvvetlendirir.

Kullanım:

  • Saçlarınızı bol su ile yıkadıktan sonra saç derinize masaj yaparak en az iki dakika boyunca uygulayınız. Ardından ılık su ile yıkayınız.
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
CopaCabana
17 Ağustos 2016 16:31

Saç derisinde aşırı pullanma, yüzde kaş araları burun çevresi ve bıyık kısımlarımda kızarıklık ve pullanmadan dolayı SEBOREİK DERMATİT teşhisi koyuldu. Saçım için ketoral den tutunda birkaç daha kortizonlu şampuan verdiler hiçbiri işe yaramadı desem yeridir. Taa ki internette bir arkadaşta aynı rahatsızlıkla ilgili paylaştığı yazıyı okuyana kadar. VİCHY DERCOS u 3 yıldır kullanıyorum biraz pahalı ama bana 390 ml liği 3-4 ay gidiyor. Kesinlikle aynı rahatsızlığı olan arkadaşlara 3 hafta denemelerini eğer iyileşme had safhada ise devamlı kullanmalarını tavsiye ediyorum