Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı Kullananlar

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı, 30 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Göz ve çevresi için geliştirilmiş olup yardımcı bileşenlerine dair bilgilere ulaşılamamıştır. Adı içeriğinde kullanılan %89 oranındaki Vicy Mineralli Termal Sularından gelmektedir.  Tüm cilt tipleri tarafından kullanılabilir.

Fiyatı:

  • 103 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Doğal Termal Su
  • Hyaluronik Asit
  • Kafein

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı Özellikleri, Faydaları:

  • Göz altı torba bakımında tercih edilebilir.
  • Göz altlarında rastlanılan koyu halka görünümün azaltılmasına yardımcı olabilir.
  • İnce çizgi ve kırışıklıkların bakımında tercih edilebilir.
  • Cildin nemlendirilmesi ve beslenmesine katkı sunabilir.

Kullanımı:

  • Sabah akşam göz ve çevresine nazikçe uygulayınız.

Diğer kişisel bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Aşağıda yer alan bilgiler ürünün tanıtımında yer almaz. Editörümüz tarafından yazılmıştır. Bu deneme bireysel yorumları içerir. Her birey – her yaş ve her cilt tipinde aynı sonuçları kapsamaz. Bireysel görüşler ile ürün tanıtımı farklıdır.

Deniyoruz: Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı

Vichy Mineral 89 bakım kremini çıktığı ilk günden beri kullanıyoruz. Hem makyaj öncesinde ve sonrasında hem de sabah ve akşam rutin olarak kullanabileceğiniz bu kremin özü hyalüronik asitten geliyor. Hyalüronik asit son zamanlarda cilt bakım ürünlerinde çok kullanılan bir hammaddedir. Cildin ihtiyacı olan nemi sağladığı için tercih edilir. Cildimiz nefes almak ve daha canlı olmak için hyalüronik asite ihtiyaç duyar. Bu içerik sayesinde yoğun bir nemlendirme özelliği olan Vichy markalı bu kremin şimdi bir de gözaltı kremi çıktı. Bunu duyunca çok sevindik ve hemen onu da denemeye karar verdik.

Hassas Göz Altları için Oldukça Hassas Bir Krem

Gözaltları cildimizin en hassas ve sorunlu bölgelerinden birisidir. Gözaltı problemi deyince akla pek çok sorun gelir. Bunlardan birisi uykusuzluk ve yorgunluğun etkisiyle morarmadır. Bazı ciltler için morarma daha ciddi bir sorun olabilir. Öte yandan yıllar geçtikçe artan ince çizgiler de bizim için zorlayıcıdır. Göz altı torbaları ve kuruyan göz altları da pek çok kadın için önemli bir problemdir. Genel olarak cildimizin ihtiyaç duyduğu nem gözaltlarımız söz konusu olunca daha da ciddi bir ihtiyaç haline gelir. Vichy’nin bu yeni ürünü bu sorunların hepsi ile savaşmaya adaydır ve bu gücünü içeriğinden alır.

Vichy Mineral 89 Gözaltı Kremi İçeriği Nedir?

Vichy’nin yoğun nemlendirme özelliğine sahip olan ve yüzde 89 mineral içeren termal suyu bu kremin en önemli içeriğidir. Yorgun ve morarmış gözaltları için en ciddi problem nem kaybıdır. Yoğun mineralli su içermesiyle bu krem nem kaybını önlemek için iyi bir bakım ürünüdür. Gözünüze sürer sürmez çok hızlı bir şekilde emilen bu krem çok ince ve hafif bir yapıdadır. Kullanımı oldukça kolay ve rahatlatıcıdır. Öte yandan kremin içeriğinde kafein ve hyalüronik asit bulunur. Kafein sabah uyandığımızda aradığımız ilk şeylerden birisidir. Dinç kalmak için en çok kafeine başvururuz. Kafein içerikli bu krem de gözaltlarındaki yorgunluk belirtileri ile savaşmak için birebirdir. Bu savaşta son derece başarılı olan Vichy Mineral 89 Eyes sizin için ideal bir bakım ürünü olacaktır.

Düzenli Bir Kullanımla Daha Canlı Göz Altlarına Sahip Olun

Eğer düzenli olarak Vichy Mineral 89 Eyes’ı yatmadan önce kullanırsanız kısa bir sürede etkilerini görebilirsiniz. Kremden tek bir pompa ile elde edeceğiniz bir miktar bir gözünüz için yetiyor. Hafif bir makyajla gözaltına uygulanan bu krem sayesinde en geç bir hafta sonunda gözaltlarınızın daha canlı olduğunu fark edebilirsiniz. Uzun süreli bir kullanımda da gözaltınızda yer alan kırışıklıklar ve torbalar yok olabiliyor. Gözaltlarınız için arayıp da bulamadığınız bir bakım ürünü olduğu için yakında ismini daha çok duyabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör