Vichy Selülit Kremi Kullananlar

Vichy Selülit Kremi ülkemizde ve dünyanın her yerinde selülit problemi olan bayanlar bulunmaktadır. Bu problem görüntü açısından oldukça rahatsız edici olsa da sağlığınız açısından da büyük tahribatlara yol açmaktadır. Hal böyle olunca vakit kaybetmeden önlem almak ve bu problemden kurtulmak kaçınılmaz oluyor.

Vichy’den Kusursuz Bir Ürün

                Ürettiği kişisel bakım ürünleri ve şampuanlar ile adından çokça bahsettiren Vichy, kadınların dertlerine deva olacak nitelikte ürünler pazarlamaya devam ediyor. Son günlerde yoğun rağbet gören Vichy selülit kremi, birçok insanın problemine çözüm oldu. Sizler de deneyip bu zorlu problemden kolayca kurtulabilirsiniz.

Kullanım Talimatı

  • Nasıl Kullanılır

Ürün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanmaktadır. Masaj yaparak uygulamanız emilimi akabinde tedavi sürecini hızlandırır.

  • Dikkat Edilmesi Gereken Nokta

Dikkat edilmesi gereken nokta ürün göz ile temas etmemelidir. Diğer nokta ise bahsettiğimiz kremin iki çeşidi bulunmaktadır. Ürünü sipariş verirken hangi alanda kullanıma uygun olduğuna bakarak alınız. Örneğin bir çeşidi kalça, basen ve bel kısmında etki gösterirken, diğeri uyluk ve kol bölgelerinde de etkili olabilmektedir. Yalnızca Vichy selülit kremi için değil diğer tüm bakım ürünleri için kullanım öncesi dikkatli incelemek gerekmektedir.

Gönül Rahatlığı İle Kullanın

                Vichy uluslararası alanda tanınırlığa sahip bir firma olmakla birlikte ürünlerini denetleyerek satışa sunmaktadır. Ana çalışma prensibi olarak öncelikle saf kafein ile yağ yakımı artırılır, daha sonra proteinler uyarılır. Bu sayede selülitli bölge düzleşir ve yumuşar.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
melike
13 Haziran 2015 03:02

Vıchy Cellu Destock kremi arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Ancak bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim.İlk defa kullandığım bir ürünle ilgili bir yorum yapıyorum.Çünkü gerçekten selülit sorunu olan ya da incelme isteyen herkesin kulllanması gereken mükemmel bir ürün . Üç ay düzenli beslenme ve sporla birlikte sağladığım incelmeyi bana 20 günde sağladı.Herkese tavsiye ederim 🙂 )))))))

Vichy Selülit Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Pufpuf

3.8/ 5 puanladı

Selam Kızlar, dün Vichy Cellu Destock aldım ve başladım. Yanında masaj aleti hediyeli.Sürer sürmez deriyi sıkılaştırıyor görünümünü düzeltiyor ama tabi bu etki geçici, uzun süreli izlenimlerimi yazacağım. Yaza kadar günde iki kez kullanmayı planlıyorum, selülitim fazla ve derin değil, hiç kalmaması için uğraşıyorum, inceltici etkisi de varmış.. - Kaynak


tambirleydi

3.7/ 5 puanladı

vichy'nin iç ürperten inceltici krem ve selülit kremi reklamları başlamadan yazın geleceğine inanmam. - Kaynak