Vicks First Defence Kullananlar

Vicks First Defence (Burun Spreyi) First Defence soğuk algınlığı belirtileri ile karşılaşıldığı takdirde, hastalığa tutulmadan kurtulmak, ya da hastalığın etkilerini gidermek amacı ile kullanılan bir mikro-jel burun spreyi.

Vicks First Defence (Burun Spreyi) Vicks First Defence Kullanım Şekli

  • Kullanımı 12 yaşından büyükler için uygundur. Enfeksiyon bulaştırmamak adına ürünü tek kişinin kullanmasına özen gösterilmelidir.
  • Soğuk algınlığı belirtileri arasında yer alan burun akıntısı, hapşırma, hafif yorgunluk hali, gözlerin sulanması ya da yanması gibi durumlarda kullanılır.
  • Vicks First Defence (Burun Spreyi) Ürünü ilk açışta, tam doz alabilmek adına boşluğa birkaç kez püskürtünüz. Kafayı öne ya da arkaya eğmeden spreyin ucunu burnunuza sokarak o taraftaki kulağınıza doğru çeviriniz ve 2-3 kez püskürtünüz. Bu işlem sırasında derin nefes almamaya da özen gösteriniz.
  • İyileşme belirtileri görülmeye başladıktan sonra da en az 48 saat daha kullanmaya dikkat ediniz. Ayrıca her kullanım arasında en az 4 saat bırakınız.

First Defence Yan Etkileri

  • Doğru kullanıldığı takdirde belirtilen bir yan etkisi yoktur. Ancak başınızı arkaya doğru yatırarak ve derin nefes çekerek püskürttüğünüz takdirde şiddetli baş ağrısına neden olabilmektedir.
  • Bunun haricinde gebe ve emziren anneler, çok sık burnu kanayanlar ve kulak burun boğaz bölgesinde alerjisi olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır.
Abone Olun
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Can Oyaklı
26 Kasım 2014 21:43

Bi burun spresi bu kadar pahalı olur mu Vicks First Defence neden bu kadar pahalı

Yusuf Aktiş
16 Kasım 2014 21:43

Vicks First Defence soğuk algınlığına gerçekten çok iyi gelen sprey. Daha önceleri burun spreyi kullanmayı pek önemsemezdim nasıl olsa iş hapta bitiyor diye. ama Vicks First Defence kullanınca bu görüşüm değişti.

Cüneyt
16 Aralık 2014 21:42

Daha önceleri kullandığım burun spreylerine hiç benzemiyor Vicks First Defence. Normal spreyleri bilirsiniz su gibidirler. Vicks First Defence sanki sabun gibi değişik bi kıvamı var

Vicks First Defence Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ikitam1bolu2

4/ 5 puanladı

2 haftadır beni 3-4 kere çizgiden çeviren ilaç. ama artık bu iyi birşey mi emin olamadım. arafta kalmış gibi hissediyorum. hasta da olmuyorum, tamamen iyileşemiyorum da. yine de sıkıca tut, bırakma elimi vicks.* - Kaynak


hadi öptüm

3.9/ 5 puanladı

kesinlikle para tuzağı olmayan burun şeysi. doğru bir şekilde kullanılırsa soğuk algınlığına yakalanmadan rahat bir kış geçirmek mümkün test ettim onayladım - Kaynak


fatma3410

4/ 5 puanladı

1- Önce bol bol terlemeye çalış bunun içinde bol sıcak içecekler al ve kat kat gyin battanıye falan ört üzerine hafif ama yünlü bir şey 2-tahyllot çay var ufak peketlerde eczaneden bunu muhakkak al içinde hfif antibiyotik var ekşimsi bişey bu bas ağrını alacak içini dışını terletecek sonra bıraz hafifleyeceksin. 3-eczaneden bepanten pastil al muhakkak bu ses tellerini ve bopazını yumuşatıp kadife gibi yapıcak bepantenın onarım özellıgı vardır bılırsın saçlar ve cildide onarır bepanten ısmının dışında pastil kullanma .ğzında uzun süre erimez fiyatı 10 lira falan. 4-viks first defence burun spreyi al nazal enfeksıyonda burnunu genzini ve sinüs varsa temizleyip burnununiçini temızleyıp burun akıntını kolaylaştıracak ve nefesını açacak.bunlar spesifik 10 numara faydalı urunler eczacına sor o da tasdıklıcek.çabuk iyileşirsin umarım geçmiş olsun ayrıca vitamın açısından natrol easy-c 1000mg b vitamını öneririm bu her eczanede olmuyor ama oldukça faydalı Ha bu arada bol bol odanı havalandır oksijen al yoksa gripteki mikrop havasız odada türer bu sefer sinüzite vs çevirir. Acil şifalar dilerim - Kaynak


sakarcarlos

3.9/ 5 puanladı

-kamu spotu grip başlangıcını hissediyorsanınız first defence kullanın hiçbir şeyiniz kalmasın -kamu spotu - Kaynak


avill

3.9/ 5 puanladı

vicks'in çıkardığı burun spreyi. gribe karşı etkili bir ürün olduğunu duyuyorum kullananlardan. soğuk algınlığı başladığında kullanılmaya başlanıyormuş ve etkisini o zaman gösteriyormuş. - Kaynak