Vitalizma Kullananlar

Vitalizma, saç bakımında kullanılan yağ formunda bir üründür. Sprey başlıklı mini şişelerde satılan ürün hakkında çok fazla iddia ve vaat olmasına karşın bu iddia – vaatleri destekleyebilecek resmi belgeler ürüne ait resmi satış sitesinde paylaşılmamıştır. Artı olarak pek çok site ürünün resmi satış sitesi olduğunu iddia etmektedir. Birçok ünlünün ürün resmi ile birlikte çekilmiş fotoları sosyal medyada yankı bulmuştur. Ürün satış sitesinde birçok ulusal kanalın ve ünlü markaların logolarını kullanmaktadır. Pek çok üretim, dağıtım, satış ve klinik deney raporlarına sahip olduğunu iddia etmiş ancak bu bunların hiç birine resmi sitesinde yer vermemiştir. Bu nedenle kullanmadan önce araştırmanızı – doktorunuzdan onay almanızı öneririz. Vitalizma kullananlar var ise olumlu yorumlarını veya şikayetlerini sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 77 TL’den başlayan fiyatlarla.

Vitalizma Özellikleri:

  • Satın almadan – kullanmadan önce iyice araştırınız – uzman hekiminize danışınız. İlaç değildir. Hastalıkları tedavi edemez.
  • Saç dökülmesi ve bakımı ile ilgili ürünler arasında yer almaktadır.

Kullanımı:

  • Temiz saç ve saç derisine günde bir iki defa masaj yaparak yediriniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ece Yılmaz
9 Şubat 2018 10:30

Saçlarımın da kırılarak dökülmeler çok olmakta. Çnceden önemsemezdi
m bu dökülmeleri ama son zaman larda iyice arttı . Bu soruna bir çözüm buliyim diyorum artık . Vitalizma işe yarar mı acaba