Vitamin Life Kullananlar

Vitamin Life, suda çözünebilen tablet formunda üretilmiştir. Besin – gıda takviyesidir. İlaç değildir. Doktor onayı almaksızın tüketilmemesi gereklidir. Satıldığı sitelerde ürünü destekleyebilecek bilimsel veriler bulunamamıştır. Sosyal medya üzerinden Nur Yerlitaş kendi resmi Instagram hesabından çeşitli iddialarla bu ürünü tavsiye etmiştir. Görseller, videolar ve bol miktarda bilimsel terimler kullanılarak iddia – vaatler sıralanmış ancak bu vaatlerin dayandırıldığı bilimsel araştırma raporları, klinik test sonuçlarına yer verilmemiştir. Vitamin Life kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler. Bilinçsiz bir şekilde kullanılan bu tarz ürünler kalıcı hasarlara yol açabilir.

Fiyatı:

  • 79 TL’den başlayan fiyatlarla.

Vitamin Life Özellikleri:

  • Her şişe 30 adet efervesan tablet barındırmaktadır.

Kullanımı:

  • Günde iki defa birer tablet suya eklenerek eridikten sonra içilir.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

5
Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

2 Başlık Sayısı
3 Yanıt Verenler
0 Takip Edenler
 
En İlgi Çeken Yanıtlar
En Çok Yanıt Alanlar
5 Yorum Yapan Kişi Sayısı
  Abone Olun  
Bildir
Yeşim

Ben de düşünüyorum almayı . Deneyimi olanlar yazabilir mi lütfen…

cem

Arkdaşlar ben 2 kutu aldım 23 kilom 76 yaşıma göre normal ama göbeğim vardı biraz ,İlk gün akşam yemeğinden önce içtim içtikten sonra hiç açıkmadım gerçekten tok tutyor ama bu daha ilk günüm birdan yarın sabah kahvlatıdan önce içip denicem

Delice

Kullandınız mı ürünü?Bender almak istiyorum ama işe yarıyormu merak ediyorum.

Ferda

Yazarmisiniz lutfen izlenimlerinizi

Naz

Hangi siteden aldınız ilacı.