Vitamin Life Kullananlar

Vitamin Life, suda çözünebilen tablet formunda üretilmiştir. Besin – gıda takviyesidir. İlaç değildir. Doktor onayı almaksızın tüketilmemesi gereklidir. Satıldığı sitelerde ürünü destekleyebilecek bilimsel veriler bulunamamıştır. Sosyal medya üzerinden Nur Yerlitaş kendi resmi Instagram hesabından çeşitli iddialarla bu ürünü tavsiye etmiştir. Görseller, videolar ve bol miktarda bilimsel terimler kullanılarak iddia – vaatler sıralanmış ancak bu vaatlerin dayandırıldığı bilimsel araştırma raporları, klinik test sonuçlarına yer verilmemiştir. Vitamin Life kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler. Bilinçsiz bir şekilde kullanılan bu tarz ürünler kalıcı hasarlara yol açabilir.

Fiyatı:

  • 79 TL’den başlayan fiyatlarla.

Vitamin Life Özellikleri:

  • Her şişe 30 adet efervesan tablet barındırmaktadır.

Kullanımı:

  • Günde iki defa birer tablet suya eklenerek eridikten sonra içilir.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Abone Olun
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Yeşim
21 Mayıs 2018 02:34

Ben de düşünüyorum almayı . Deneyimi olanlar yazabilir mi lütfen…

cem
11 Mayıs 2018 01:52

Arkdaşlar ben 2 kutu aldım 23 kilom 76 yaşıma göre normal ama göbeğim vardı biraz ,İlk gün akşam yemeğinden önce içtim içtikten sonra hiç açıkmadım gerçekten tok tutyor ama bu daha ilk günüm birdan yarın sabah kahvlatıdan önce içip denicem

Delice
20 Mayıs 2018 04:36
Reply to  cem

Kullandınız mı ürünü?Bender almak istiyorum ama işe yarıyormu merak ediyorum.

Ferda
20 Mayıs 2018 15:48
Reply to  cem

Yazarmisiniz lutfen izlenimlerinizi

Naz
21 Mayıs 2018 12:58
Reply to  cem

Hangi siteden aldınız ilacı.